"Свети дух" е празник на СTAMБОЛИЙСКИ - наздраве на всички!

  • 14 383
  • 283
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 451
Цвети, аз ли те натъжих?

# 211
  • Мнения: 23
Добър вечер и от мен.
Два дена сутрин в градината все едно влизаше духовата музика.То беше рев то беше чудо.Но понеже бяха сложили в тяхната група  и едни по-големи дечица от 3-та група та затова.На всичко отгоре нямаше тяхна госпожа. ooooh!Днеска мина по спокойно.Големите ги бяха преместили в тяхната си група и нашите дечица си останаха в тяхната само те.Но пак тяхните госпожи ги нямаше.Следобед като ги забирах едната им госпожа беше в друга група.Брех тия хора иди и ги разбери защо така правят ми не си сложат госпожите по групите. ThinkingДаже сутринта като ги карах и ми водеха политика мойте синчета да ги пращам вече на училище понеже нямало да спинкат там. Mr. Green
Цвети що си тъжна.   newsm78
Мариянка верно че си отива лятото, но пък нали чакаме зимата за да правим снежни човеци. Wink Laughing

# 212
  • Мнения: 9
Здравейте!
Станка,коя детска градина огласяте? Laughing Мисля, че вече е време всички учителки да си влязат в групите - или най-късно до 15 септември...до тогава ще стискате зъби и... сълзички...
Марианка, и на мен ми е много мъчно, че лятото си отива... тъжно ми е, но няма как...Да се порадваме на оставащите топли дни Peace Хайде, избърши сълзите и се усмихни - нали трябва да си поносим и по-дебелите дрешки Crazy
Приятна вечер на всички! Hug

# 213
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Габи е с 40,2 температура от вчера и се побърквам. Та затова. Плаче много и ми се къса сърцето.

# 214
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Цвети от какво е тази Т? Сигурно от гърло  newsm78 , на нас най-много ни помагат чорапчета с оцет и нурофен. А пък последния път ни изписаха някакви хомеопатични за висока Т. Но акое от гърло 3-4 дни ще си подържа Т. Слагай и хомеожен във водичката й през час първия ден, нас това ни спасява от антибиотици.
Бързо да се оправя малката красавица.


Лека нощ!

# 215
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Гърлото е Мимс. Педи за да върже гащи изписа антибиотик, ама аз не съм се навила да го давам. Хомеожена на мен много ми помага. Ще пробвам и на Габи да дам.  Hug Това 3-4 дена хич не ми харесва.   ooooh!

# 216
  • Мнения: 23
Цвети бързо оздравявайте. Praynig HugСапунената вода при нас доста помага за температурата.Хомеожена и при нас е помагал.
Insaid ние сме в Юрий Гагарин.Вчера мина по добре даже не искаха да си тръгват.Днеска сме с  уговорката че утре ще е последно и после почивка. Mr. Green

# 217
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ейй, хора свалихме голямото Т  newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68
Сега е по-дива от всякога. Та излизаме навън, че тук ще си  избодем очите  Twisted Evil
 Hug

# 218
  • София
  • Мнения: 676
  Ето ме и мен. Гледаме се с Алексчо още малко. В понеделник тръгва на градина и ще бъде на ново място. Надявам се за бърза адаптация  Praynig.

Цвети, радвам се за Габи  Party. Предполагам какво ти е било.

Марианка, макар и със закъснение, мерси за кафенцето   bouquet. Аз също го обичам с бита сметанка или кондензирано мляко  kaffeetrmker_2. Отива си лятото, но и гоолемите жеги. Василенка мислиш ли да я даваш на ясли или направо на градинка?

Станка, браво на юнаците, ще свикнат със старата обтсановка  Peace.

bremelinka сигурно са си в къщи вече. Явно е родила секцио, щом са ги задържали толкова. Чакам с нетърпение да се появи на хоризонта  Hug.

  Лека вечер на всички ви  cheers

# 219
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Да почерпя, че днес брат ми има рожден ден.


Между другото ето и обещаните от мен снимки от празника, който се проведе на Панагюрски колонии.
Анелия, пак тя, и пак
Тома, и пак Тома
Тома и Нора, и пак, Нора само  Mr. Green
Дичо
Лили Иванова пя с живо озвучаване   bouquet
Колкото и да остарява, тази жена знае как да накара публиката да настръхне.

А ето и моята сериозна мома вече с плиткиHeart Eyes

# 220
  • Мнения: 378
Бремелинка е родила нормално и естествено  Simple Smile
Радослав е красавец, вече са си в къщи и се къпят!

# 221
  • Мнения: 4 451
Сега ако кажеш и на коя дата е родила, цена няма да имаш. Mr. Green

# 222
  • Мнения: 378
Забравих да питам...  Embarassed
Марианка, нещо скайп-майп?

# 223
  • Мнения: 4 451
Цвети, много се радвам, че габи вече е добре. моите девойки и двете са сополиви и кихащи. За сега само това, дано с толкова се разминем.
Да ти е живо и здраво братчето! Девите са голяма работа! Grinning
Чудесни снимки от празника! А Габи е голяма сладурана. Heart Eyes
Дори, Алекс е "стара пушка"  Laughing и мисля, че бързо ще се адаптира, въпреки новото място.
Май е време да си лягам. Лека нощ! Hug

# 224
  • Мнения: 2 484
Цветелина много хубави снимки,малката от някъде я познавам, вие в кой квартал сте?А може и от тук като съм гледала снимки да я помня  ooooh! Thinking

Гепард какво ще кажеш за първите три снимки пуснати от Цветелина,все е готина нали?И пак  със стил облечена,и все така завладяваща.....И на мен ми е любимка,на теб ?още ли?


Гепард го няма, сигурно я е намерил  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт