Nail art-28

  • 25 921
  • 305
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 735
Леле леле колко много сте изписали  ooooh!
felidy го е споменала това за пилата, което аз щях да напиша на Иля, само да добавя и аз малко - винаги когато е нова пилата минавам с друга пила 1-2 пъти по ръбовете на страните й, защото иначе е като нож, а и с тия резки движения при пилене като нищо може да стане рана. е може да си е спестила това упражнение маникюристката неволно или попринцип не го прави не мога да зная, но е неприятно пила да ти закачи кожата - това си е болка. Sad

Бейб - относно паричките за разходите, чакам и аз да разбера колко са, защото при изпращане на пари по банков път с превод има после някаква малка такса, която се заплаща за услугата на банката в чужбина, която е извършила превода или поне така ми обясниха в банката. не знам доколко го предавам вярно, но като я платя и тази такса ще сканирам бележката за паричките и ще ви я пусна да видите, делиме си сумата и това е. Някои момичета  пратиха повечко парички предварително, та може и аз да се наложи да им връщам, ще видим. За теб се сетих, че ако не ти е късно мога да ти дам плодчетата като дойдеш на обучението в стар нейлз, ако не ще ти ги пратя по-рано. тъкмо тогава можеш да ми дадеш каквото е останало за доплащане от поръчката. за мен е все едно, както искаш така ще ти ги дам Peace а за тези неща, които питаш за снимката и на мен Линда ми каза, че се подготвят предварително понеже и на мен ми е интерсно сега всичко свързано с акрила и само я питам разни неща. Добре, че е тя да ми обяснява и да се занимава с мене  Hug даже ме надъхва и на конкурс да се явя, ама аз си знам още колко са ми силите, по-натам обаче може да се явя  Simple Smile
Искам да благодаря на felidy за това, че се занимаваше с нас и ни пусна, прие и прати поръчката с плодчетата   bouquet нямаше да се оправя с тези германци без теб, а относно рязането - мерака си го имах, само за тия плодчета мислих сумата и време, но рязането е суууууупер лесно, само дето ножчето е прекалено остро и стана малко играчка плачка. утре ще покажа снимка на вградени плодчета .... най-накрая  Mr. Green

# 76
  • София
  • Мнения: 156
Filedy и аз те благодаря за плодчета, за акрил съгласна с теб на пълно ако маникюристка сложи повече акрил то може и да пиля и 5 часа, изпрати ме снимка за ръбче не мога да те разбера, в България конкурсни нокти правят на място не предварително и дават само 4 часа.
Bibince като получиш прахоуловител моля пиши в форума, някой и преди писа че прави поръчки от Ebay, питах как в личка, не ме отговориха, аз ще поръчам от другия сайт акрил гел и ако стане и аз ще се споделя с вас.

# 77
  • Мнения: 278
и аз преди няколко дни си сложих гел само в/у дължината на моите нокти "тип заздравяване" ,
 но едва след 5 дни и гела започна да се "отваря" и от двете страни!?!
пояснявам че до преди 2 месеца си бях с акрил близо 5,6 месеца и бях много доволна-едва на 3та седмица ми се отлепяше и то съвсем леко и си ходех на поправка!
явно не съм за гел,дали от бързото омазняване на плочката или?
според вас защо не ми държи гела?
яд ме е че пръснах пари на вятъра Simple Smile)))

# 78
  • София
  • Мнения: 7 849
felidy, nanndi много, много благодаря !   bouquet

# 79
  • Мнения: 52
Момичета Нанди, Линда радвам се, че помогнах за плодчетата Simple Smile , а особенно като гледам ентусиазма на Нанди още повече се радвам, че направих поръчката. Когато имате нужда от някакви материали от Германия, насреща съм, пишете ми, ще ги изпращам. Линда аз пазарувам от ebay - но от немския сайт, ако от там си си харесала нещо  пиши ми.
а ръбче не мога да те разбера
Линда имам предвид, че когато се пили около кутикулата слагаме пилата  под ъгъл около 45 градуса за да се направи плавния преход естествен нокът изкуствен материал. Когато се наруши тази постановка, тогава ръбчето на пилата минава до нокътните гънки и ги наранява. А за конкурсните нокти,че се изграждат предварително имах предвид, че елементите се правят на фолио  и тогава се сглобяват  на ноктите, а не директно върху ноктъта. Разира се че пред журито, никой не разрешава да са моделирани в студио и да се сглобят на конкурса
някой и преди писа че прави поръчки от Ebay, питах как в личка, не ме отговориха, аз ще поръчам от другия сайт акрил гел и ако стане и аз ще се споделя с вас.
За прахоуловителите и аз съм в търсене, намерих тук една вълшебна машина, която  изсмуква прахоляка от пилене и миризмата от мономера, но е доста скъпа. Преди имах професионална електрическа пила с прахосмукачка в нея, но накрайника за ръката ми беше много тежък и ме заболяваше китката. Тук съм виждала и прахоуловители за вграждане в работната маса, струват около 80 евро, но не знам доколко са ефективни.
Вие момичета как се борите с миризмата от мономера?
Иля пак заповядай   bouquet






# 80
  • Мнения: 735
на мен от миризмата на мономера направо ми прилошава и Линда ми е свидетел, че не се лигавя. На урока работих с маска, защото ме заболя и главата и имам чувсто, че миризмата пропива и после дори да не работя още я усещам носа си  Sad ако ще работя акрил - само с маска ще е
И аз трябва да си купя прахоуловител, ама не съм наясно какъв. Някой ако има да сподели и препоръча, ще съм благодарна, защото ще ми е от голяма полза  Hug

# 81
  • Мнения: 1 282
Отдавна не съм пускала снимки, цяла вечност вече..., но пък ви чета и следя. Красотите са ужасно много! Браво на всички!

Хайде да не мина само с приказки- два модела- нищо ново всъщност и нищо, което да не сте виждали:
http://i178.photobucket.com/albums/w257/anastangel/My%20nail%20art/DSC00018.jpg
http://i178.photobucket.com/albums/w257/anastangel/DSC00044.jpg

# 82
  • Мнения: 410
привет на всички страхотни неща сте написали и показали момичета аз имах проблем с интернета и чак сега успах да разгледам всичко ето и няколко снимки от мен
http://images26.snimka.bg/006134491.jpg
http://images26.snimka.bg/006134494.jpg
http://images26.snimka.bg/006134498.jpg
http://images26.snimka.bg/006134501.jpg

# 83
  • Мнения: 735
А аз се зачудих къде ни зачезна дарина  Wink хубаво завръщане, само последния лак не е от моите цветове - много силно зелено, но декорацията е супер  Peace

# 84
  • Мнения: 410
наде за мен също е много силен този цвят ама напоследък са луднали по това зелено жълто розово да не говорим за тези крещящи цикламени и зелени  Rolling Eyesно мода какво да се прави  Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 735
забелязвам, гледам че GuapaZ също много работи с тези цветове Simple Smile аз си падам по шаренийката и по розови, червени искрящи лакчета, ама тия ми идват вповече  Simple Smile ама важното е клиентките да се харесват и да са доволни нали за тях се прави  Wink

# 86
  • Мнения: 410
естствено щом на клиента му харесва и е доволен няма проблем Peace

# 87
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Felidy, аз имам този прахоуловител който е показала бибинцето. Много съм доволна от него. Дърпа доста силно а в същото време е безшумен. Освен това като не е пуснат пък си го ползвам като подложка за ноктите на клиентките.

nanndi, този същия който е показала бибинцето съм го виждала в Крисма. Тези на абалико първо са по-скъпи и второ на курса не ни даваха до ги пускаме защото са доста шумни.

# 88
  • Мнения: 52
Felidy, аз имам този прахоуловител който е показала бибинцето. Много съм доволна от него. Дърпа доста силно а в същото време е безшумен.

Само едрите парченца ли улавя или всичко? Мен не ме притесняват едрите парченца при пилене,защото те така или иначе си падат, притесняват ме най- фините и леки частички, които се носят във въздуха като прах.

# 89
  • Мнения: 735
martisun мерси за информацията, ще си купя и аз тези дни един прахоуловител, че какво чистене пада след всяка ноктопластика....този прах е навсякъде, много е досадно, а и не е добре за здравето  #Cussing out
Ето първите ми снимки с плодчетата:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6140538
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6140542

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 23:47 от nanndi

Общи условия

Активация на акаунт