MALL-я заповядайте във Варна!

  • 56 125
  • 583
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Да, за киното съм и аз Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 312
Ние утре или във вторник ще ходим на Индиана Джоунс,ако още го дават,че не видях програмата никъде написана-имаше табла,но дали е ден за ден не съм сигурна newsm78
Играта с танцуващите и аз я видях-бая се бяха препотили младежите Laughing
В Капела е 8.00 лева на час,но пък е такова забавление-аз бих влязла да си играя Crazy
Синът ми като нападна-наляво,надясно-оплете крачките,чуди се към кое да поеме по-напред Laughing
Май 6.00 лева е цената ако детето е с придружител/предполагам защото това донякъде освобождава каките от надзираването му/.
Има и карти при които ползваш намаление,но не разгледах детайлно,че беше голяма тъпканица.
Ледената пързалка по мое мнение е мноооого малка Thinking
Иначе заведения и забавления има бол.
Паркинг подземен не разбрах да има.
Колите бяха спряли кой къде намери.

# 17
  • Мнения: 239
И аз водих малкия да играе в Капела Плей.Много му хареса.За един час доста се измори,беше целия потен.През това време си купих бански от NewYorker и чехли за баткото от FOX(бяха намалени от 20 на 10 лв.) Утре ще водя големия ми син на кино и сигурно пак ще си купим по нещо.
Тази игра с човечетата които ги настъпват и на мен ми хареса. Crazy

# 18
  • Мнения: 3 405
Паркинг подземен не разбрах да има.
Колите бяха спряли кой къде намери.

Има. Нивата са три или повече от три. Охранителя ни видя с бебето в колата и ни насочи към подземния паркинг. Около мола беше стълпотворение, дори и по платното имаше паркирали.
Пързалката наистина е малка. Забелязах весели игри около нея и боулинга Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5
някой ще опише ли какави магазини има ? - говореше се че ще отворят нов магазин на адидас - BTW до вчера май имаше някакво намаление за вс стоки от 30 % - поне така ми бяха казали

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Има Адидас. Ето и останалите магазини
http://www.mallvarna.com/shops.php?lng=bg
 Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 312
Аз в предната тема се пошегувах с МОЛ-а и Гюрлата,ама съвсем не бях далеч от истината.
Като влязохме имаше някакво представяне и Ути готвеше.
Миришеше на лук Mr. Green

Анджелина,от дека се захожда за паркинга?
Ние отзад в дясно се опитахме да атакуваме,но имаше охрана и ни спря.
Дали просто е нямало места или не е от там пътя?
Предположих аз,че не може само това да е паркинга,но мислех,че просто не са го завършили подземния.
А пътя как не го оправиха толкова време незнам.
Някакъв ужас е в околността.
Не завиждам на живеещите в съседните блокове-заеха им паркингите,изпотъпкаха им градинките и тревните площи,аларма,строежи,мръсотия...
Кръгово движение щели да правят,пътя да разширяват...,ама кога Thinking
Улицата покрай Изтрезвителното си плаче за още едно платно просто-ще стане още по-натоварена сега.

# 22
  • Мнения: 3 405
Анджелина,от дека се захожда за паркинга?
Ние отзад в дясно се опитахме да атакуваме,но имаше охрана и ни спря.
Дали просто е нямало места или не е от там пътя?

Tочно от дясно е като идваш от долната страна с кола. Има охрана през двайсетина метра и те упътват. И имаше места, ние паркирахме на второ подземно ниво и имаше свободни. От там се влиза точно срещу касите на Пикадили.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 692
Ходих, видях, хареса ми  Grinning
Бяхме там в най-голямата лудница-  събота надвечер. Този МОЛ е пъти по-добър и по-голям от Пфое, спокойно може да се изкара и цял ден там - заведения, забавления, кино и да не забравяме.... магазини колкото искаш Mr. Green Подозирам, че в края на сезоните ще има сериозни намаления в някои от тях.
И крайно време беше и във Варна да направят свястно кино (,а не онези допотопни кина със зали, лъхащи на мухъл)

# 24
  • Мнения: 3 405
Да, най-големия на Балканския полуостров. За сега Simple Smile
Гранд Мол (зад автогарата, който сега е само на проект) щял да бъде на 52 етажа. Но той ще има и бизнес-зона.

# 25
  • Мнения: 1 312

Гранд Мол (зад автогарата, който сега е само на проект) щял да бъде на 52 етажа.
CrazyОх,пак ми подскочи портмонето от вълнение Crazy
Само едно ми е разочарованието.
Че няма фитнес в МОЛ-а.
Много се надявах,че ми е близо и удобно,и по път-къща-работа.
Незнам как е по света,щото МОЛ-ове съм посещавала само в Гърция,Турция и Италия и не съм се заглеждала да търся фитнес зали.
Не е практика явно да се правят на такива места.
Искам да ходя на свестен фитнес,но освен този в Палах друг не се сещам,пък той ми идва доста встрани от пътя,а сутрин движението там е кошмар ooooh!

# 26
  • Мнения: 11 747
Еее, чак пък на Балканския полуостров.... Джеварих не е ли най-голям в Европа, пък е на Балканския полуостров...

Аз ходих 3 пъти  Laughing купих си 2 парцалчета от Ню Йоркър - това е първия магазин в БГ, в който цените са тези от международните етикети, а не специално на български по-виоски от обявените. Не съм много по магазините, та може и другаде да има, но аз сефте виждам.
Пързалката много малка, бе! То за нищо няма да става.
Тия игри - колите, настъпването на земята (не се ли казва Енергия? аз така го знам) и те са много малко - не може да се вредиш, а на мен ми се играе...

На кое казвате 3Д? Това до игрите ли? Щото аз питах за 3Д кино и казаха, че не работи още.  Thinking

Абе забавленията са ми малко на мен, трябваше повече.
Ядохме в половината американски закусвални, ама голяма лудница.

Харесва ми, можеше и по-добре, но пак бива.... По- прилича на Мол от другото - Пфое и Сентръл плаза.

# 27
  • Мнения: 3 405
Така ми казаха, че е най-големия. Ама нали знаеш за слуховете  Wink
И аз се снабдих с една блузка от Ню Йоркър. Там имаше опашки за пробните та я взех на око, но уцелих. На мен ми изглежда като Тера Нова в период на разпродажби  Laughing

# 28
  • Мнения: 97
Утре съм там.  Simple Smile

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 841


На кое казвате 3Д? Това до игрите ли? Щото аз питах за 3Д кино и казаха, че не работи още.  Thinking

 

Да, на това до игрите  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт