MALL-я заповядайте във Варна!

  • 56 181
  • 583
  •   1
Отговори
# 525
  • Варна
  • Мнения: 634
Монда, както винаги си страхотна.
Портокал четох тук че го затворили, Анжелика - това ако е в Гранда - вече не работи, Пфое Мол - утре сме там да видим как е. Мерси много.   bouquet
Анжелика не е в гранда, а в Чайка , и си работи . Grinning

# 526
  • Варна
  • Мнения: 11 340
meggyv, в пфое мол в къта не пускат деца до 3 години,  дори и ако имат придружител  Crossing Arms
аз съм на същото дередже като теб - без баби и детегледачки - и се чудя в какъв детски кът за мънички деца мога да я заведа, когато вън например вали дни наред и не става за открити занимания
не държа да има детегледачки, дори предпочитам аз да си я "следя" и "надзиравам" лично  Mr. Green
но такива места на закрито просто няма Tired

Напоследък доста ходим в бившето Зебрано - в Пикадили Парк. Сега е сладкарница Лучано и детският кът е подходящ за по-малки дечица, има и аниматорки. Днес имаше 3-4 дечица на по година-година и нещо (едва щъпукаха). Безплатен е за деца на клиенти на заведението, а за останалите се плаща 3 лв. на час. Peace

# 527
  • Мнения: 502
мерси за инфото  Simple Smile  Peace

# 528
  • Мнения: 5 178
За Пфое Мол, мога само да кажа, че девойките ги мързи да се занимават с малки деца и ги отсяват на око..
За момента на диването най му харесва в Елитис, колкото и банално да звучи

# 529
  • Мнения: 184
meggyv, в пфое мол в къта не пускат деца до 3 години,  дори и ако имат придружител  Crossing Arms
аз съм на същото дередже като теб - без баби и детегледачки - и се чудя в какъв детски кът за мънички деца мога да я заведа, когато вън например вали дни наред и не става за открити занимания
не държа да има детегледачки, дори предпочитам аз да си я "следя" и "надзиравам" лично  Mr. Green
но такива места на закрито просто няма Tired



В Пфое мол пускат под 3 години на долния етаж ,където е кафето , но майката трябва да е в кафето! Има и  аниматор . И играчките и занимавките са за бебоци . Дори предлагат карта за отстъпка ,или нещо такова. Аз не го харесвам обаче ,защото се пуши и ако има малко повече посетители се задимява.

# 530
  • Мнения: 5 178
nlo, aз това до кафето не го чета за кът изобщо.. Да ми бяга детето на задименото.. не мерси

# 531
  • Мнения: 502
nlo, aз това до кафето не го чета за кът изобщо.. Да ми бяга детето на задименото.. не мерси
Peace

# 532
  • Мнения: 184
това ми беше мисълта и на мене, че горния кът е за деца над 3 гогини ,даже има надпис ,че болни деца и деца под 3 години не се допускат .Та който предлагаше Пфое мол за деца под 3 години може би е имал предвид това до кафето ,защото горе не пускат малки деца.

# 533
  • Мнения: 5 178
Абе горе пускат и на 2 години ако става дума, ама каките трябва да са на кеф..
Аз лично съм виждала деца, които едва ходят.. хич не ми приличат на 3 год

# 534
  • софия
  • Мнения: 1 745
Абе горе пускат и на 2 години ако става дума, ама каките трябва да са на кеф..
Аз лично съм виждала деца, които едва ходят.. хич не ми приличат на 3 год
Peace
малката я пусках веднъж.нямаше навършени две

# 535
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Така е, не може да се угоди на всички, но може да се потърси правдата някъде там.
Срещах се с директор, поговорихме, обещахме си, но се забравихме. На думи г-нът обеща, че ще разгледат подробно случая и смятат да вземат някакви мерки, но какви точно не останах с впечатление да са наясно. Идеята, че малки деца или деца от различни възрасти не е удачно да има на злополучния батут бе приета добре, но дали ще се реализира не разбрах. Понеже не са ме търсили повече да изясним дали ще се урежда обезщетение чрез застраховател или друг начин, аз това го разбирам, че заведението няма интерес да разисква повече въпроса с мен.
Подала съм жалба в Прокуратурата, изготвила съм си стратегия за оповестяване на случая до всички възможни инстанции като агенции, организации, вкл и медии.  Предполагам, че всяка съпричастна майка ще ме подкрепи в идеята, нали?

Ако все още се намира някой безразсъден родител, който да си води детето на такова място, пожелавам му най-вече здраве!

# 536
  • София
  • Мнения: 1 524
Казвай с какво може да помагаме. До 18-ти съм във Варна, после чак края на март се връщаме.

# 537
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Днес е имало стачка в Мола, заради високите наеми. 1/3-та от магазините не са отворили.

# 538
  • Мнения: 11 747
И аз точно това видях сега по новините.

# 539
  • Мнения: 1 312
И аз точно това видях сега по новините.
Да и аз гледах  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт