Търся си това

  • 1 856
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз я имам. Ако я изнамеря, мога да ти я подаря, ако искаш.

Сори, че се намесвам в чужда тема  Embarassed, но твоето дете играеше ли си с нея?
Да, играло си е разбира се. Какъв е проблема?Микробите ли?

Няма проблем, разбира се.
Извини ме, ско съм те засегнала с въпроса си.
 Попитах, защото двете с жаси много сме се навили за тази гризалка, та се чудих дали ще им е интересна и полезна на бебоците. Аз смятам, че ще бъде и удобна за хващане и за гризкане, че сме във фаза "всичко в устата".

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Хм, моя син не я поглеждаше тази броеница.  newsm78

# 17
  • Мнения: 447
Вчера купих същата за моя син, но не обърнах внимание дали има още бройки от нея. Утре ще проверя и ако има ще ти купя Hug

# 18
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 736
Синът ми също много си играеше с нея Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Вчера купих същата за моя син, но не обърнах внимание дали има още бройки от нея. Утре ще проверя и ако има ще ти купя Hug
Ще чакам за отговор.Пиши ако има още в магазина.

# 20
  • Мнения: 339
За това дали детето ще си играе с определена играчка е много относително, и моя син почти не й обръщаше внимание, а аз все се опитвах да му я пробутам Rolling Eyes , но пък неговото другарче по игра много я харесваше  Wink Късмет, дано си я намериш и дребосъчето да й се зарадва.

# 21
  • Мнения: 1 165
Аз я имам. Ако я изнамеря, мога да ти я подаря, ако искаш.

Сори, че се намесвам в чужда тема  Embarassed, но твоето дете играеше ли си с нея?
Да, играло си е разбира се. Какъв е проблема?Микробите ли?

Няма проблем, разбира се.
Извини ме, ско съм те засегнала с въпроса си.
 Попитах, защото двете с жаси много сме се навили за тази гризалка, та се чудих дали ще им е интересна и полезна на бебоците. Аз смятам, че ще бъде и удобна за хващане и за гризкане, че сме във фаза "всичко в устата".

И аз ти се извинявам,че реагирах така остро  bouquet. Аз много я харесах преди време и веднага я взех за дъщеря ми. Тя, въобще не я погледна. Незнам дали и два-три пъти си е играла с нея.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Вече не си търся.Купи ли са ми от Щатите Mr. Green(така е като не можеш да си намериш в България).Благодаря ви момичета.

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аталанта, разбрахме се  Hug в крайна сметка.
Жаси, честито! Да почерпиш  Mr. Green Mr. Green

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 023

Жаси, честито! Да почерпиш  Mr. Green Mr. Green[/color]
Ще те черпя сладолед. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт