КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ -29

  • 21 441
  • 591
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 558
Ами хем съм тук, хем в кухнята, че тя вечерята не се готви сама

Момичета,"завиждам" ви за спазването на диетите! Поздравявам ви за волята   bouquet
 

# 361
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 821
 И аз съм вече тука.Изчетох само последната страница,че пак сте се напреварвали.
 Зиче,какво да ти кажа,душа....неам думи! Само за малката мога да пожелая късмет! По-късно ще се включа пак,че "миличкото" ме чака пред салатата.

# 362
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 821
Няма ви  повече от час и аз лягам.Направо съм гроги.Явно умората ми се трупа.Зяпам като....не мога чак да намеря сравнение.

# 363
  • Мнения: 1 558
Лека нощ и сладки сънища!

 Hug   Hug   Hug

# 364
  • Мнения: 3 036
Сажалявам момичета,
но от два дена съм неадекватна поради умора.
Ще си лягам ,а утре дай Боже да съм добре  Praynig
Ще ви чета и ще ви поздравявам и подкрепям(който има нужда)
Сили не ми останаха от тези училищни ремонти с бои.
Да не говорим че сега Кумчо Вълчо(Даниел Вълчев)
иска и анализ по какви причини сме писали тези или онези оценки.
Да му се невидеше и шибаната учебна година.
Да не мога и да нямам сили да съм с вас, понеже някой иска нещо,пък друг иска,ама не знае какво  newsm78
Лека нощ и сладки сънища и от мен !
  bouquet Hug

# 365
  • Мнения: 77
        Ееееееех, много рано лягате, бе момичета!
       
        Ами, като няма никой и аз май ще се паркирам до хъркащия дядо Стефчо!
 
        Но, първо имам малко работа- трябва да оправя майка ми за спане- махане на памперса,
        миене.........ооооох и моята не е лесна, макар, че нямям началник!
       
        Лека нощ и да съберете сила за утрешния ден!

# 366
  • Мнения: 263
Лека нощ и от мен и дано утрешния ден да е успешен за всички!

# 367
  • Видин
  • Мнения: 961
Лека нощ и от мен, момичета на КГБ Hug Hug Hug

# 368
  • София
  • Мнения: 2 419
      Ха така!Таласъмите се появяват около полунощ и то на пълнолуние...Та и аз така.  Но тази вечер счупих рекорда по късно прибиране.Но бях в противоположния край на София,работих до късно и после чаках по спирките почти два часа.Оказа се,че някои маршрутки работят до 20ч.
      Изобщо сме в държава на абсурдите.Така,че изобщо не се учудвам на различните диагнози на лекарите.
   
 Поздрав за тези,които продължават да не пушат,за поетесите,за разказвачките на вицове,за тези които лунуваха,за момичетата с добри сърца,за приятелките!
   
   А  това е за тези,които не пожелаха да проявят воля и още пушат.Чакам да се вразумят ,ако не- ще пускам голямото куче.
Лека нощ!

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 00:30 от baba iaga

# 369
  • Мнения: 1 558
Добро утро! Слънчев и усмихнат ден!

# 370
  • София
  • Мнения: 15 914
Добро утро и от мен!

Добиту, мерси за кафенцето!

Зиче, стискам палци всичко да е наред с ръчичката на Вики.

Лек и успешен ден на всички!

# 371
  • Мнения: 179
Добро утро, newsm59МАСТЕРЧЕ,да си жива,здрава и много щастлива newsm59.Приятелки,почерпете се за мое здраве  party023  food010 cook,днес остарявам с още една година.

# 372
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МАСТЕРЧЕ!!!Ч.Р.Д. приятелко, бъди непозната, за да си интересна, бъди недостъпна, за да си желана! Ако говорят нещо лошo за теб не се ядосвай! Щом говорят, значи завиждат, а щом завиждат значи има за какво. Знай си цената, но не се продавай! Пожелавам ти това от все сърце заедно с много здраве , щастие, късмет и любов!



 

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 08:50 от zi4e

# 373
  • Мнения: 263
Добро утро момичета! Взех да ставам рано, откакто не пуша, чувствам се отпочината и по-добре здравословно. Та чак се разписах в здравния в една тема, че не пуша. Laughing
Благодаря Доби за кафенцето.
На Зиче също стискам палци, дано днес нямат ядове. Желая им много успех!
И на всички да Ви е хубав деня! Hug

# 374
  • Мнения: 1 558
       ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МАСТЕРЧЕ




                         С пожелание за много здраве, усмивки,
                                           щастие и любов!



       ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ГАБИ



    Бъди ни здрава и щастлива,
      усмихната,трудолюбива!
      С любов обгърната бъди
      и не изпадай във беди

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 09:04 от Dobitu

Общи условия

Активация на акаунт