КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ -29

  • 21 441
  • 591
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 15 914
Мастърче          


Габи

Желая Ви много здраве - то винаги е нужно,
много щастие - то никога не стига,
море от любов и бряг,
на които винаги да те чака някой!


# 376
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Габи Ч.Р.Д.
Бъди жива и здрава и много ,много късмет на теб и семейството ти.

# 377
  • Мнения: 263
Честит рожден ден Мастерче!
С пожелание за упоритост - за да следваш мечтите си,
смелост - за да ги отстояваш,
търпение - за да ги постигнеш
и любов, която дава смисъл на всичко това!



Честит рожден ден Габи!
Цялото щастие на Земята
да ти се стовари на главата.
Любовта да не те напуска и
здравето в теб корени да пуска!

# 378
  • Мнения: 4
Ч.Р.Д.Мастерче  много щастие.
Бъди винаги така жизнена.


Ч.Р.Д. Габи много щастие и здраве.
Бъди най обичаната майка и съпруга
.

# 379
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 171
 Добро утро КГБ !

Мастерче, Габи - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !

Нищо,че годините минават.
Тях,човек неможе да ги спре !
Само хубавите спомени остават,
с тях човек живее по добре !

Успешен ден на всички !
На Зиче,желая благоприятен отговор от ЯМР.

# 380
  • Мнения: 5 001
Благодаря ви мили приятелки ! От сърце !


   http://www.istockphoto.com/file_closeup/food-and-drink/drinks/58 … ng.php?id=5865826  


Габи,Честит Рожден Ден и на тебе !Значи сме съдатнички с тебе  Hug


# 381
  • София
  • Мнения: 15 914
Мастърче, да си ни жива и здрава, какви вкусотийки си наредила само! Ще хапна от всичко за твое здраве!

# 382
  • Мнения: 23
Добро утро на всички! Влизам и какво да видя - той бил един прекрасен ден днешният!


Мастерче - честит рожден ден! Да си жива и здрава! Да си все така обичана от всичките си приятели! Да си щастлива така както ти го искаш!
             

Габи - честит рожден ден! Да си жива и здрава ти и цялото ти семейство! Да сте дълги години заедно доволни и горди от това , което сте постигнали!

             

# 383
  • Мнения: 77
         Добър ден мили момичета!
      
         ГАБИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

                НЕКА ВЪВ ЖИВОТА ТИ ДА ИМА,
                РАДОСТ, СЛЪНЧЕВИ ЛЪЧИ,
                А ЛЮБОВТА В СЕМЕЙНОТО ОГНИЩЕ,
                В БУЕН ОГЪН ДА ГОРИ!
 
         МАСТЕРЧЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!    За теб е моето стихотворение "Кажи ДА!"
  
                Кажи "ДА"!
      
         Не казвай НЕ- когато с теб се срещнем,
         не казвай НЕ- когато в теб се вглеждам,
         не казвай НЕ- когато ръката ти е в моята ръка,
         не казвай НЕ- когато те целувам,
         не казвай НЕ- когато искам да се слеем,
         душа в душа, забравили света,
         не казвай НЕ- защото те ОБИЧАМ!
         Виж, аз падам днес на колене-
         моля те, не казвай "НЕ"!

         Миличка, пожелавам ти, точно такава любов на която да кажеш своето "ДА"!
         Другото си го имаш или ще си го купиш!
          
         Целувам ви и двете от сърце!

  
  
                

              
                
            

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 17:51 от Танита60

# 384
  • Мнения: 23
Зиче, стискам палци за добри резултати днес ! Чакаме и се притесняваме с теб! Hug
Деси, как е нашето момиче в Америка?
На нашите рожденички желая един истински празничен ден с много обич и усмивки!
И на всички момичета - КГБ - хубав и успешен ден!

# 385
  • Мнения: 5 001
Танче... Направо ме разплака с това стихче .Много е хубаво ...
Прегръщам те силно... Hug Hug Hug Hug Hug

# 386
  • Мнения: 179
Благодя ви за пожеланията  bouquet,толкова зле се чувствам Weary,че нямам настроение за нищо.

# 387
  • Видин
  • Мнения: 961
Ехеееее, какви хубави емоций има тук! Party

Габи, Мастерче, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

Дарете щастие, докоснете звездите, споделете емоцията,
пратете усмивки, изживейте успеха, създайте мечтата,
и бъдете- МЕЧТАНАТА ЖЕНА!




Зичке, чакаме добри новини Peace Praynig

Хубав ден на всички момичета! Hug

# 388
  • Мнения: 23
Габи, защо миличка?Имаш проблеми ли! Hug

# 389
  • Мнения: 179
Габи, защо миличка?Имаш проблеми ли! Hug
В момента не,обаче напрежението от дни наред явно си дава отражение.

Общи условия

Активация на акаунт