World of Warcraft мания

  • 62 541
  • 232
  •   1
Отговори
# 135
Едва днес,ровеики из саитове открих че не сам единствената полудяла по уоу Simple Smileмоля помогнете ми да си намера мястото ,ходя по сърварите и тарся бг гилдии.Голям проблем за мен е че не говоря англииски-не мога да влизам в инстанции,нито в раидове.Имам двама характера,и двамата са 80левел и естествено няколко по ниско левелни  Simple Smile ,играя в Алианса. п.с а си мислех,че само аз не спя нощем

# 136
  • Мнения: 619
Lighting Blade is realm, а гилда е Prime. Тук е мъжът ми и една камара българи. Пиши на Pecnekm (изписва се с англ букви) или на Likethis. Това е от мен Simple Smile

# 137
  • Мнения: 0
Благодаря много!А вие не играете ли вече?

# 138
  • София
  • Мнения: 1 077
Кой Wink)

Играем. Като гледам какво следва натам направо ми се отиграва. Няма да има АР, няма да има спел дмг, Ониксия ще я правят инстанция за висок лвл, въпреки че какво толкова има в Ониксия не знам.

Изсмукват си от пръстите ентъртейнмънт и това неизбежно се отразява на приказността на играта. Ще се лети и над старите земи, лвлване до 85 ниво, как не го обичам този момент!

Хората ни не са много мотивирани, единствено се радват на общуването, а играта започна да остава на заден план.

# 139
  • Мнения: 619
И при нас е тъй ... Аз не играя ... чата и икономиката ме вълнуват повече, но мъжът и играе ... арени правят само, ама ми сподделя, че им писва играта ...

# 140
  • Мнения: 18 542
Кой Wink)

Играем. Като гледам какво следва натам направо ми се отиграва. Няма да има АР, няма да има спел дмг, Ониксия ще я правят инстанция за висок лвл, въпреки че какво толкова има в Ониксия не знам.

Изсмукват си от пръстите ентъртейнмънт и това неизбежно се отразява на приказността на играта. Ще се лети и над старите земи, лвлване до 85 ниво, как не го обичам този момент!

Хората ни не са много мотивирани, единствено се радват на общуването, а играта започна да остава на заден план.
Да не би да има нов експанжън скоро?

# 141
  • Мнения: 619
Да, но по-запознатите да ти обяснят подробностите, аз само дочувам от половинката ...

# 142
  • Мнения: 10
Кой Wink)

Играем. Като гледам какво следва натам направо ми се отиграва. Няма да има АР, няма да има спел дмг, Ониксия ще я правят инстанция за висок лвл, въпреки че какво толкова има в Ониксия не знам.

Изсмукват си от пръстите ентъртейнмънт и това неизбежно се отразява на приказността на играта. Ще се лети и над старите земи, лвлване до 85 ниво, как не го обичам този момент!

Хората ни не са много мотивирани, единствено се радват на общуването, а играта започна да остава на заден план.
Аз пък чакам с нетърпение и даже смятам да се включа пак като дойде Катаклизъм експаншъна. Няма обявена дата, но се спекулира, че битката с Артас ще е в късна есен 2009, така че експаншъна чак пролетта или дори другата есен, защото на Артас цитаделата ще е 34 боса. Довечера, ако имам време, ще драсна повече за експаншъна.

На Anachronos EU, гилдията е BULGARIA, алианс, който иска да реролва или да се мести, да пише на Dabe, Coruin или Sduhan. Там се играе, на хората им се рейдва и се търсят още хора, на които им е писнало от арени или гилдии на хлапета, в които се отнасят с хората като с чужденци.

# 143
  • София
  • Мнения: 1 077
Хехе, много приятно звучи Wink

Аз се радвам, че УОУ успява някакси да създаде общности по интереси, направо като в живота. Например току що изпратих гостенин съгилдник от Бургас, а вчера софиянци му организирахме приветствено парти.

Мисля че си струва да се виждаме и не само гилдиите, но и просто любители на УОУ. Който му се идва някой път в Заимовата градина пишете, та да се уговорим   bouquet

# 144
  • Мнения: 619
И ние създадохме приятелства в Бургас, София и Пловдив ... Райдват моите хора постоянно, но свестните са малко ... Все се намира някое хлапе ...  Ходят на райд всеки ден почти от няколко седмици пак ... Лятото всеки беше забягнал, ама сега всички се прибраха ...

# 145
  • Мнения: 10
Трябва да се говори между гилдиите също. Например в нашата има сериозни хора на които им се рейдва и други хора, които също са сериозни, но не могат да рейдват толкова често, колкото им се иска по ред причини. Затова понякога не стигат хората за рейд 25 човека и се набляга на прогреса с две групи по 10. Добре е да се знаят българските гилдии и кои са лидерите, защото като се пусне някой нов сървър с безплатен трансфер и кой знае може и да се съберем там, ако се прецени, че това е добро решение за всички.

# 146
  • София
  • Мнения: 1 077
Ние сме малко повече хардкор, строги правила, гонят онези, които не са постоянни и аз съм доволна. Имаме адски добри ДПСи - има един роуг, Хеймдал, който е почти извънземен със 7 к дпс, с по 6 к са доста и всички се стремят към постижения. Лятото, то се знае, си е нормално хората да ходят на почивка, но това само освежава нещата.

Вчера направихме перфектен райд - изчистихме новата инстанция с последния бос, бръмбара, с един уайп, колкото да се ориентират хората, а днес сме вече на хард модове.

Като гилдия сме сравнително нови, половин година, но вече сме 18ти на реалма и растем.

# 147
  • Мнения: 1 860
 А, записвам се да изчета по-късно какво сте написали. Аз отскоро не играя, но Вальо е още на клона, няма отърване тази игра.  Mr. Green Имам мейдж и прийст. Преди година имах и роуг алт, но след експана никак не ми се занимаваше да го качвам и него та го е лвл 71 от хиляда години. А, и играя/ех на Twisting Nether.  Sunglasses

# 148
  • Мнения: 1 860
Lighting Blade is realm, а гилда е Prime. Тук е мъжът ми и една камара българи. Пиши на Pecnekm (изписва се с англ букви) или на Likethis. Това е от мен Simple Smile
Въх, Гранде, коя си? Аделката ми е на скайпа по цял ден. Моят приятел е Вал (Nathanial, Lifesteeler).  Flutter Да, момчетата на Lightning's blade са повече по ПВП-то, но и рейдове правят когато могат да се съберат. Аз играя хорда така или иначе и така или иначе никога не съм имала големи мераци да играя в бг гилдия. Едно време преди ЛК-то рейдвах много , до последно. Бях в едни от най-добрите гилдии, но сега смятам че играта въобще не е това което беше и съм меко казано разочарована. Може би за това прекратих и логвам само да си початя с приятели от време на време.

# 149
  • Мнения: 10
@ Zanda Ksurik Само българи ли сте?

Общи условия

Активация на акаунт