ERNET - създадени с грижа за дома. Спечелете комплект за почистване!

  • 8 203
  • 376
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Няма нищо по-приятно от това да се приберем в чист и подреден дом - всичко е много по-уютно, влияе положително на настроението ни и ни позволява да се фокусираме върху хубавите и релаксиращи семейни моменти.

Когато става въпрос за чистота и хигиена ERNET е марка с доказано качество при почистването на бани, кухни и различни повърхности. Продуктите се справят ефективно с всякави замърсявания, петна и неприятни миризми, за да направят дома ви съвършен.



ERNET Кухня – със своята подобрена формула почиства ежедневните замърсявания и петна от мазнини;

ERNET Баня – мощната формула премахва мръсотия и петна от варовик във вашата баня. Изплаква се лесно и осигурява перфектна чистота без търкане;

ERNET Обезмаслител – почиства най-упоритите замърсявания и петна от мазнини в кухнята;

ERNET Котлен камък и ръжда – перфектното средство за отстраняване на котлен камък и ръжда. Лесен за нанасяне, изплакване и осигуряващ безупречна чистота и блясък;

ERNET Метал и неръждаме стомана – почиства лесно варовик, мазнини, отпечатъци от пръсти и водни петна по повърхности от метал или неръждаема стомана - без търкане и драскотини.



ЕП КОМЕРС е официален вносител за България на продуктите на турския конгломерат TIBET GROUP. От 2019 г. продуктите с марка ERNET, SALOON, GAMSIL са достъпни и за българските потребители.

Може да откриете ERNET в над 7000 търговски обекта в цялата страна. Някои от тях са: Фреш Маркет, магазини Бакалия, хипермаркет HIT Max, ПроМаркет, Гранд Маркет Жанет, супермаркети Буров, CBA, Бурлекс, Смокиня, Лекси, СиБиЕс, Слъчеви лъчи, Анет, BulMag, МАКАО и още много други.


Спечелете комплект за почистване!
Кажете ни колко време ви отнема почистването на дома? Kоя част от него почиствате най-трудно?

На 21 август ще изтеглим петима потребители, които ще спечелят комплект с препаратите на ERNET.


Моля, запознайте се с Общите условия на играта ТУК.

Последна редакция: ср, 09 авг 2023, 09:55 от Жaклин

# 1
  • Мнения: 147
Различно време отнема почистването на дома. Обикновено около час. Но най-натоватените места - кухня и санитарен възел почиствам неколкократно през седмицата.

# 2
  • Мнения: 39 380
Всичко почиствам бързо. За съжаление повече ми тежи да намеря време за тези неща. Най- трудно се справям с котления камък в банята.

# 3
  • Мнения: 3 252
Отнема ми около 5-6 часа на седмица. Най-трудно ми е почистването и поддържането на пода, с малко дете, което хвърля играчки по пода и храна.

# 4
  • София
  • Мнения: 22 954
Доста време ми отнема. Най- трудно- кухня и тоалетна.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 374
Няколко часа ми отнема почистването на дома. Най- трудно ми е почистването на банята и кухнята.

# 6
  • Мнения: 4 585
Кажете ни колко време ви отнема почистването на дома?
Зависи от почистването. Поддръжката на дома ми отнема около 1 час, но основното месечно почистване е около 4 часа.
Kоя част от него почиствате най-трудно?
Кухнята и банята почиствам най-вреемко и бих казала по-трудно.

# 7
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 869
Почиствам основно в неделя,обикновено до обяд съм готово.Най-много време ми отнема кухнята ,най-трудно се справям с печката.

# 8
  • Мнения: 3 653
В зависимост от мястото, което чистя обикновено ми отнема час два. Най трудоемко ми е чистенето на банята, заради варовитата вода.

# 9
  • Мнения: 1 153
С дете на една година, всичко отнема доста време! Разделила съм си стаите по дни и ги чистя така. Докато изчистя последната,пак е дошло време за първата! 😀 Най-много време ми отнема спалнята - винаги има дрехи за сгъване и прибиране,прах за бърсане и играчки за сортиране.

# 10
  • Мнения: 4 009
Отнема малко време, защото като цяло не разхвърлям много, и почиствам след себе си веднага след правене на нещо. Веднъж седмично отделям по половин час за допълнително почистване. Най-трудно ми е в кухнята, ако оставя нещо за по-дълго без ежедневно почистване. Фурна, котлони, неща които се замърсяват повече.

# 11
  • Мнения: 80
Зависи дали правя основно почистване или само ежеседмичното. Ако е ежеседмичното, отнема около 2 часа плътно. Най-много се затруднявам да почистя трапезарията, защото там прекарваме най-много време, храним се, готвим, а в същото време е и хол. Банята също ми отнема доста време, но я чистя основно на 2 седмици.

# 12
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Всеки път е различно.
Банята отнема най-много време.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Кажете ни колко време ви отнема почистването на дома?  - поради липса на време обикновено почиствам частично - един ден баня, друг ден - кухня и т.н. - общо около 1,5 часа поне
Kоя част от него почиствате най-трудно? - най-трудно е около котлоните в кухнята и с котления камък в банята, тъй като водата при нас е много твърда

# 14
  • София
  • Мнения: 12 414
Почистването ми отнема около час. Най-трудно мия банята.

Общи условия

Активация на акаунт