ERNET - създадени с грижа за дома. Спечелете комплект за почистване!

  • 8 221
  • 376
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 054
Времетраенето е според вида на почистването, ако е основно, си трябват няколко часа, но ако е от редовното, за половин час съм готова.
Чак трудно не бих казала, но най-пипкаво е почистването на банята и кухнята.

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 989
Спечелете комплект за почистване!
Кажете ни колко време ви отнема почистването на дома? Kоя част от него почиствате най-трудно?
Ежедневно около половин час, основно в почивните дни, когато чистя около половин ден. Най-трудно, разбира се е кухнята, и времеемко.

# 17
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 842
Почистването на дома ми отнема около 2-3 часа. Ако обаче искам да е по-задълбочено, мога да си чистя и цял ден.
Най-трудно почиствам плота с газовите котлони и аспиратора над него.
Трудно почиствам тъмния теракот и тъмните плочки в банята, както и дъното на тоалетната чиния (тъй като водата ни е много мръсна).

# 18
  • Мнения: 8 480
Основното почистване може и половин ден да ми отнеме. Седмичното около 2 часа.
Кухнята и банята са местата, които са най-трудни за почистване

# 19
  • София
  • Мнения: 859
За около 2 часа минавам всичко. Най-много се задържам в банята.

# 20
  • София
  • Мнения: 13 199
Старая се да почиствам на "парче" винаги, когато има леко замърсяване. Така почистването не ми тежи и ми отнема много малко време, което не засичам. Най-трудни за почистване са ми фугите между плочките.

# 21
  • София
  • Мнения: 780
За около 2 часа се справям,но най-трудно за мен е почистването в баните.Доста бавно и трудоемко.

# 22
  • Мнения: 2 670
Всичко почиствам за 3-4 часа. Но с тия смени нямам време за тези неща. Най- трудно се справям с чистотата в банята и терасата

# 23
  • Мнения: 110
Отнема ми доста време, ако е по-основно почистване, а пък и аз не бързам много. Разделям го в различни дни, за да ми е по- лесно. Най- трудно се справям с прозорците и банята, фугите и котления камък.

# 24
  • Мнения: 5 148
Почистването на дома ми отнема различно време, зависи дали всичко ще почистя наведнъж или ще прекъсвам. Най-трудно почиствам фугите в банята и терасата.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 007
Около 4 часа на седмица ми трябват за почистване. В това време включвам миене на подове и прозорци, както и почистване на кухня и тоалетна.
Най-трудно ми е почистването на банята, по-точно фугите и готварската печка.

# 26
  • София
  • Мнения: 11 664
Никога не чистя целият апартамент наведнъж. Най-трудно е почистването на фугите в банята и душ кабината.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 255
Не чистя всичко накуп, защото ми е досадно.
Стъпка по стъпка, от 10 до 20 минути на помещение.
Най-неприятна ( трудна ) ми е печката. Имам усещането, че и капка вода стои като петно на непрактичната ѝ повърхност.

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Различно време ми отнема почистването, но не по-малко от 3-4 часа седмично.
Най-трудно почиствам банята и кухнята.

# 29
  • Мнения: 573
Час-два отнема почистването. Най-трудна е банята.

Общи условия

Активация на акаунт