World of Warcraft мания

  • 62 543
  • 232
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 641
Aetera, какви класове играете? Вярно е страшно разпускащо – изчиства ти главата от всички дневни простотии. А в тандем с половинката е супер яко. Божееее как ми липсва райденето. Казват, че Ulduar ще е доста тежък. Ще трябва да пазаря някаква схема с мъжът ми, през вечер той да гледа малчо, само си мислех, че ще е трудно да кърмя и да хилвам  Mr. Green.

# 76
  • Мнения: 619
У нас половинката е маниака, аз направих герой уж да играем заедно ама нещо не става. Не съм геймър и това е....Посел отидохме в Близард, плащахме по 2 акаунта, но така и не се зарибих....

# 77
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Aetera, какви класове играете? Вярно е страшно разпускащо – изчиства ти главата от всички дневни простотии. А в тандем с половинката е супер яко. Божееее как ми липсва райденето. Казват, че Ulduar ще е доста тежък. Ще трябва да пазаря някаква схема с мъжът ми, през вечер той да гледа малчо, само си мислех, че ще е трудно да кърмя и да хилвам  Mr. Green.
Ето го моят warlock - Aetera
А моят мъж има mage.
Ам.. имаме и доста alt's Simple Smile Но тези са ни основните герой.

# 78
  • Мнения: 18 542
Не знам за вас ама аз по едно време нямах личен живот. Полека ми поомръзна като че ли.
Сега влизам от време на време ама нещо не ми е страст както беше по едно време дълго време  Mr. Green
Тия райдове започнаха да ме дразнят защото са супер задължаващи  ooooh!
Едвам изтрайвам цяла инстанция без да пална една цигара и за това ходя само с приятели, щото ме търпят.
Е те и приятели не останаха много, повечето спряха да играят редовно.  Sad

# 79
  • Мнения: 619
Моя мъж днес се запзнал даже лично с половината гилдия понеже е в София, а те са от там...
Предполагам, че ще започне редовно пак да играе...не знам да се радвам ли, да плача ли...

# 80
  • Мнения: 641
Aetera, много ти е як лока  Sunglasses
Ето ни и нас Kabba – мъж ми и аз Esperanta
Моят гиър никакъв го няма, но не съм райдила от 06-01 вечерта преди да се роди малчо, за това още си ходя с шапката на Ваши Blush. Райдихме до 2 часът, а на другия ден малчо се появи на бял свят в 11 часът. Ни контракции съм усетила ни чудо.  Mr. Green
Миоки, ти в българска гиилдия ли си? Да трудно се намират 25 приятели за райд.
Princess of Education – ами аз се радвма, че мъжът ми се кефи. Е вярно е, че той се съобразява и с мен. Аз почнах да играя, защото мъжът ми го зариби един приятел и киснеше яко в  WoW. А на мен ми беше любопитно да видя какво е това чудо. И видях де, та се неразбра  Mr. Green. После спорихме на кой му е ред да ползва компа, пък и деляхме един акаунт. Разбира се накрая се наложи да си купим 2 PC та и 2 аккаунта, напарвихме си кабинета – компютърна зала.Но сега като се роди малчо, ще преустройваме залата в детска и къде ще слагаме компютрите – не знам. А ми се иска пак да са в една стая, че е е голяма тръпка да сме заедно в райд не само в играта ами и в стаята. Аз от къде тръгнах как се отплеснах. Та мисълта ми беше, че за мен е важно с мъжът ми да споделяме еднакви хобита и интереси, едно че укрепва връзката, второ фъна е по-голям. Миналата година на път за морето – 2 часа сме спорили за една тактика и как да се разпредели хиила и защо. Луди хора  Blush.

# 81
  • Мнения: 619
Аз пък не съм такъв фен, не съм геймърка по принцип. Иначе си имаме 2 компа, 2 акаунта, не са пиратски, плащаме ги. Но милото не може да се усети къде е границата... Затова сега се тревожа по-скоро... Sad
Иначе не играе с мен, а мога само по 1-2 часа на вечер, а той играе почти непрестанно, на работата си има инсталирана играта...
Следователно моя герой си седи малък левъл, защото не мога да играя по 6 часа на вечер, той пък иска да ходи да райдва...и тъй...сега си играе с гилда и това е...

# 82
  • Мнения: 641
Разбирам те, не ти е тръпка, защото героят ти е нисък левъл. Аз също никога не съм била геймърка преди WoW, максимум съм играла минички и другите вградени Windows игри. Веднъж да го вдигнеш и да се облечеш от инстанции – може бавничко да е, но после кандидатствай в гилда и ако детето позволява – райдвай с мъж си, ще видиш разликата. За границата – моят мъж се усеща, а ако се отплесне нещо, няма нужда от много напомняне, та за това не се тревожа. Иначе знам, че е голяма драма – от приятели съм чувала. Представям си какво ти е, той по цял ден в играта, ти търчиш по детето имаш нужда от помощ....

# 83
  • Мнения: 619
Героя ми е 66лвл и е облечен понеже играем само приятели, в един гилд сме-български, и ходя с тях по инстанции и ме обличат  Mr. Green
Но не знам защо игрите не ме влекат....ще видим все пак какво ще стане, може пък да почна и аз пак... Simple Smile

# 84
  • Мнения: 2 653
не съм райдила от 06-01 вечерта преди да се роди малчо, за това още си ходя с шапката на Ваши Blush. Райдихме до 2 часът, а на другия ден малчо се появи на бял свят в 11 часът. Ни контракции съм усетила ни чудо.  Mr. Green

Princess of Education – ами аз се радвма, че мъжът ми се кефи. Е вярно е, че той се съобразява и с мен. . А на мен ми беше любопитно да видя какво е това чудо. И видях де, та се неразбра  Mr. Green. 2 PC та и 2 аккаунта, ... кабинета – компютърна зала....Та мисълта ми беше, че за мен е важно с мъжът ми да споделяме еднакви хобита и интереси, едно че укрепва връзката, второ фъна е по-голям. Миналата година на път за морето – 2 часа сме спорили за една тактика и как да се разпредели хиила и защо. Луди хора  Blush.


Много познато!
От както се роди малката- в началото играех  докато тя спеше.Сега вече почти не играя.Иска ми се пак да започна по-сериозно, но просто нямам време и сили.Сега вдигам един death knight ( Teila ) ,но кой знае кога ще го вдигна , както и предишния ми main Lesy
Ако има някой на този сървър, да се обади, ако ме види онлаин- аз играя предимно през деня в последно време.

Дори не съм и виждала инстанциите от новия експанжън-само от монитора на мъжа ми, а така си мислех, че това е момента да наваксам ... Sad

# 85
  • Мнения: 619
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Lightning%27s+Blade&n=Alekc

това е мъжо- не е играл от 3 месеца...сега отивали на бос тъкмо  Mr. Green

и това съм аз: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Lightning%27s+Blade&n=Edelweiss

# 86
  • Мнения: 0
Здравейте,

Намерих темата случайно и понеже и аз съм силно привързан към играта както се вижда от профила ми искам Вашето мнение относно това как тя се отразява на нашите деца. Опитвам се да огранича сина ми, но не мога да дам личен пример? Трябва ли?

Неусетно забелязах че и той се събужда с мисълта за тази игра и говори непрекъснато за нея и понеже неволно или нарочно като родител съм зареден с амбиция спрямо него и сума изисквания се чувствам виновен, че съм прехвърлил и това донякъде ограничаващо и отнемащо време занимание.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Neptulon&n=Aetherr

# 87
  • Мнения: 641
Здрасти Aether,
Много як друид имаш. Колко ти е голямо детето? Мойто е още малко, но съм си мислила какво ще правим в бъдеще /ако още сме запалени де/. Според мен, не можеш да спасиш детето от компютъра и от игрите и е по-добре да се занимава с WoW, от колкото с всяка друга бойна игра, която стимулира насилието. Важното е всичко да е с мярка, както и всяко друго нещо и да не измества уроците, книгите и игрите на вън

# 88
  • Мнения: 0
Детето ми е в 1 ви клас, не мога да кажа че се отразява на ученето, ограничавам го , това води до недоволство после идва момента с личния пример. Що се отнася за другите игри това е вярно, но пък най много ме притеснява момента с пристрастяването и "другите не са ми интересни", аз се "зомбирам" понякога какво остава за някой на 7 години.

# 89
  • Мнения: 619
Да ви кажа, че вече и малката играе ...вижда се от лентичката на колко години е ...
Баща й я наъчи и сега играят заедно с един рог...

Общи условия

Активация на акаунт