Към майките на момчета тийнейджъри

  • 14 691
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 701
Носи слипове, боксерките казва, че не са му удобни.
Не носи свлечени дънки. Малко се интересува от марки още.
Слуша метъл и носи предимно черни тениски с черепи.

# 16
  • Мнения: 1 715
Моят носи само боксерки,защото слиповете не са му удобни.Купувам предимно памучни българско производство.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Синът ми не харесва развлечената мода.
Носи и боксери и слипове.
За сега специално към бельото няма предпочитана марка.Аз залагам на българското там. Wink

# 18
  • Мнения: 337
И моя е на боксерки , а това , че ластика се вижда изобщо не го притесява , ми така е и по фешън Grinning

# 19
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
Синът ми носи боксерки с широк ластик,
маратонки,
от марки не се влияе
напоследък започнах да му давам пари и той сам си пазарува дрехите Laughing
определям някаква сума и в рамките на нея се справя с пазара

И ние сме от тази партия  Grinning
 Слуша метъл и носи предимно черни тениски с черепи.

# 20
А как предпочитат да спят сега синовете ви - по боксерки, по слипове, голи или с нещо отгоре?

За морето какъв вид бански предпочитат?

# 21
  • Мнения: 2 577
......
Това маркетингово изследване ли е?
Очаквам следващия въпрос да е "каква сума бихте дали за боксерки"


и това ще стане, но явно на по-късен етап  ...

# 22
  • Мнения: 24 467
В помощ на бизнеса:
Синът спи с лятна пижама- къси крачоли и горнище, като по сред нощ остава само по долнището, а горната блузка е до леглото. За банските- предпочита ги отново тип боксер, не шорти, не къси гащи, по тялото, не много пъстри.  Laughing Пижама- до 30.00 лв., бански- до 20.00 лв. И тук на марки не робуваме. И по този въпрос се отчетох.

# 23
  • Мнения: 1 715
Сега спи само по боксерки,а за бански също купуваме тип боксерки.

# 24
По-добре боксерки. Не стягат на гениталиите.

# 25
  • София
  • Мнения: 78
свлечени панталони...над тях се вижда ластик на боксерки...предпочита ластика да е цветна...но отгоре носи дълга тениска..която покрива всичко в крайна сметка...

вече съм свикнала с вида му...не му се карам...по скоро гледам да му купувам неща които той харесва...
така да се каже нагаждам се към вкуса му..иначе..той просто не носи нещата..които съм му купила против волята...

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 13:51 от Jana-Jan

# 26
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Синът ми носи боксер откакто се помни.Имам голям проблем с намиране на подходящ размер,защото нито е в детската ,нито е в мъжката номерация.Така е и с чорапите.

# 27
Твърдо сме на боксерки, колкото по-широк ластика - толква по-добре. И задължително да се  вижда. Дънките нарочно се смъкват надолу.
10 годишен.

# 28
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Никога не е носил слипове. С боксери ходи-ликра и памук с тесен крачол.Слуша техно и хаос.По цял ден е във "vbox7" ooooh! Ходи с ризи тип хавайки.Банския му е шорти за плуване на "спидо".Търсим чехли кожени 40 размер Mr. Green

# 29
  • Мнения: 160
Определено само боксерки,още от малък.Много е капризен,иска винаги да е фешън Laughing.Напоследък си е харесал LORD,български,с голям цветен ластик,който,естествено,се вижда от дънките PeaceИма много цветове от тях и ги редува.За бански-дълги  шорти.

Общи условия

Активация на акаунт