Набор 2001 - 14

  • 15 280
  • 316
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 80
  Фантичка - в 81 го записах. Препоръчаха ми учителката и това е основната причина. Аз също споделям мнението, че специално за началното образование е ВАЖЕН ПРЕПОДАВАТЕЛЯ, защото децата са с един обучаващ, не е като при горните класове - да се гледа ниво на обучение за повече предмети. 81 се води едно от елитните за Младост, но пак казвам просто имам близка, която ми пепоръча учителката и това беше основното в избоара ми. Иначе сум израснала в Емил Марков - и ако живеех още там, определено щях да се насоча към 73у-ще. Много ми харесва как све поддържа.

# 76
  • Мнения: 7 821
Дарина още няма паднали зъби. Confused
И Виктор  Sad.

# 77
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358

  А кога му излязоха зъбите като бебе,интересно ми е дали има връзка между двете неща.
  На дарето първия излезе на 11 месеца.

Май няма. На Танти първия зъб изби на 9м-горе-долу късно, а започна да ги сменя преди да стане на 5г. Вече е сменила 6 зъба и се клатят още 2.

# 78
  • София
  • Мнения: 8 940
Дарина още няма паднали зъби. Confused
Ние сме сменили само предните два и то скоро. Между падането на двата зъба минаха 3 месеца.

  Значи имаме време,все пак сте с половин година по-големи. Simple Smile
  А кога му излязоха зъбите като бебе,интересно ми е дали има връзка между двете неща.
  На дарето първия излезе на 11 месеца.
На Монката първият му зъб изби на 1 годинка.

# 79
  • София
  • Мнения: 3 612
Момичета,да ви питам,в понеделник ни е родителската среща,но  Роско ще заминава за седмица на вилата и няма да е с нас Rolling Eyes При вас родителските с децата ли бяха и ако да всички ли?Защото се притеснявам  да не е проблем,че го няма пък и ми се искаше да се запознае с госпожата,с училището да добият взаимни първи впечатления.

# 80
  • Мнения: 7 821
Аз ходих сама на родителската.

# 81
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Нашата РС е утре, но ще ходя сама. Дори и не съм си помисляла да водя Констанца.

# 82
  • Мнения: 516
На нашата родителска среща едно семейство беше дошло с детенцето. Учителката помоли, единият родител да излезе с детето.

# 83
  • Мнения: 4 204
При нас имаше една майка с 2 деца - първокласника и по-малката сестра. Двамата само приказваха и коментираха. Имаше твърде много родители и трябваше да се пази тишина, за да се чува. По-добре не взимайте детето на родителската среща.

# 84
  • Мнения: 3 886
Аз ходих в 2 те училища с КРИС даже и 2 те учителки бяха очаровани  в 18 то бяха 2 деца даже  ги помолиха да се представят.В това до нас всички родители бяха с децата си беше много хубаво Hug

# 85
  • Мнения: 832
нашата родителска още не е насрочена, ама ще е следващата седмица. нямам търпение да минава, че да тръгваме за море и да знам, че съм приключила с ангажиментите

# 86
  • София
  • Мнения: 39 849
Еее супер  Hug за днес няма да успееме ,че бяхме на зъболекар после спахме та чак сега сядам на компютъра ама сега гледам ,че и времето е гадно ,но утре ще се включиме в разходката  Grinning
Джони и Дияна излизаха сами с Алекс. Утре сутрин мисля да го разходя рано, 9 - 9 и нещо, и после късния следобед. Вчера излизахме по никое време, обяд, и умряхме от жега.

Дияна до преди малко беше навън. Почнаха да гърмят с пиратки и я знам, че я е страх. Отивам да я прибирам. Тя застанала до една маса в кафето, хората си пият бира, а тя им свети. Уплашила се от бомбичките. Ама удари един рев - не искала да се прибира. Няма деца, ама тя рев - те се прибрали за малко и пак щели да излязат. Спомням си аз до колко късно играех, но времената бяха други.

# 87
# 88
  • Мнения: 1 544
нашата родителска още не е насрочена, ама ще е следващата седмица. нямам търпение да минава, че да тръгваме за море и да знам, че съм приключила с ангажиментите
Супер  Hug кога и къде ще ходите?  Лора как е ? Мина ли и ръката?

# 89
  • София
  • Мнения: 3 612
Благодаря,успокоихте ме  bouquetзащото бях останала с впечатлението,че всички са ходили на родителска с децата.Сега няма да ме гризе толкова съвеста Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт