Споделете 68

  • 19 431
  • 990
  •   1
Отговори
# 900
# 901
  • Мнения: 599
Добро утро!
Споделям кафенце и невероятна тишина в квартала.
Чакам мъжо да се прибере от дежурство и да видим какви ще ги вършим днес.

Изчетох ви от нощес.Абе хора, вие не спите ли бе?И изобщо кога го правите?
Нощем пишете, на сутринта пак сте тука  ooooh!.....

# 902
  • Мнения: 984
Отиваме да цамбуркаме. Simple Smile
Водата обаче е студена, но пък става за плуване!
Мъжо ще е детегледачката днес!
Аре

# 903
  • Мнения: 4 300
Споделям този клип - връща ме назад и ме кара да мечтая. Не е много утринно, но ...

Споделям  и че понякога се оказваш много близо до някой, с който уж нямаш нищо общо, а си говорите, прекарвате заедно време и то сякаш лети.
Ще се опитам да направя крачка към човек, който загубих преди време.

# 904
  • Мнения: 2 768
Знам, че и аз ще предизвикам омраза, но да ви споделя.

Забегвам на вила, на плаж, сама без мъж и деца! Адио!

# 905
  • Мнения: 1 533
Знам, че и аз ще предизвикам омраза, но да ви споделя.

Забегвам на вила, на плаж, сама без мъж и деца! Адио!

Сякаш не ни стига лентичката ти, мискинке!

# 906
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
...
Бях на среща с малтретирано момиче. Много мъка.. Опитвам се да и помагам.
....

Споделям, че знам какво е усещането да видиш човек в подобно състояние и да усетиш страха и безсилието му.
Споделям, че семейството е свято нещо и когато е раздирано от скандали, ревност, насилие или пълна липса на зачитане на другия, е по-добре да го няма. Възрастният може и да се възстанови, но децата са белязани за цял живот. А те имат най-малка вина за случващото се.

Споделям, че избягах от село. Сега ще кръстосвам Бг, но следобед ще се наложи да се върна на плантацията.

Споделих.

Хелъъъъън, наздраве от мен!

# 907
  • Мнения: 2 768
Сякаш не ни стига лентичката ти, мискинке!


Е добре, айде. С учебници ще съм.

# 908
  • Мнения: 606
Споделям, че като стане мама си лягам. Казват, че от сън спомени нямало, но и казват, че когато човек живее със спомените си е остарял. Така, чеееее.... лека нощ!   Simple Smile

# 909
  • Мнения: 5 370
Споделям, че продължавам да НЕ разбирам родителите, които си водят децата на "шоуто" на бате ви Енчо. Знам, че имаше тема-спор преди време, та затова е излишно да се разгарят страстите отноео. Не разбирам как може доброволно да подложиш детето си на измислените му и бъркащи-под-полата въпроси ( "а татко ти като не живее с вас, вие обаждате ли му се от време на време"-въпрос към момиченце, чиито родители явно са разведени.
А синът ми настоява ли, настоява да го заведа там. По-скоро ще отида на море на палатки. Sick
На всичко отгоре не ми разреши до края да обърна канала.
П.С. Струва ми се, че участваше и дете на съфорумка. Но не съм твърде убедена, не съм го виждала отдааавна.

# 910
  • Мнения: 2 792
  Споделям,  че е редно всички пишещи от  крайбрежието да бъдат баннати за летния сезон, тъй като очевидно не могат да си мерят приказките.

За бога в този форум пишат бременни и чувствителни майки (аз например) !

# 911
  • Мнения: 17 546
Grinning Sorry Kif.   Na plaja sum, a edni malki kotenca tropat s lapi4ki okolo men, ta mi se cepi glavata ot tozi adski 6um...

# 912
  • Мнения: 3 405
П.С. Струва ми се, че участваше и дете на съфорумка. Но не съм твърде убедена, не съм го виждала отдааавна.

Да, също и майка му, Доня Коприва беше там Simple Smile

Ние следобед се засилваме към плажа, но може да ми гледате и подписа Mr. Green

# 913
  • Мнения: 1 992

По-скоро ще отида на море на палатки. Sick


Aaa, в това няма нищо лошо. Не е като да отидеш при бате Енчо. Освен ако и той не е там.
Аз вече съм работеща жена. Не става само с ядене, трябва и работа.

И да успокоя тези, които се  подразниха на Анджи, че ще ходи на плаж - ще вали! Mr. Green

Последна редакция: сб, 21 юни 2008, 11:49 от криста

# 914
  • Sf
  • Мнения: 808
В София има гларуси. Птици. Вечер късно ги чувам от прозореца да вдигат олелия и да се карат за нещо, което сигурно са намерили в контейнерите. През деня не се виждат, но късно вечер могат да се видят...

Имам чувството, че съм във Варна или друг черноморски град Simple Smile Кога са мигрирали чак до София...

Общи условия

Активация на акаунт