Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Запис и от мен,пък после писанията Wink

# 16
  • Мнения: 781
Запис Hug Hug Hug
Момичета нямам много време понеже излиме на разходка  bouquet
Гласувах за всички бебета, нашите са си най-хубавички Party
Ето я и моята племенница, ако има желаещи да гласуват:
http://humana.bg/club/index.php?option=com_datsogallery&Item … atid=1&id=312

# 17
  • Мнения: 69
Здравейте,
ТЕО - почивай в мир мило момченце, много сили, мамо Слави! Flowers Rose Flowers Rose
Скоро не съм влизала, но откакто прочетох за ТЕО, и някак си не намирах сили да чета форума.
Да се отчета 6900 гр и 68см, биха ни пентаксим(последния за сега), само на кърма сме,  доста често ядем и през ноща също. И аз го отдавам, на намалялата ми кърма, но и на горещините(страшно се поти), а вода неще и неще. Този път за месец и една седмица сме наддали 800гр, което си е рекорд-1 и 2месец по 450гр, 3м- 700гр.
Препоръчайте ми лосион - с какво мажете сега?
Какво е името и паралота за албумчето ни, сменени ли са или съм ги забравила newsm78. Трябва да си намаля снимката, а незнам как.
Честито на мама Cattt(много красива булка) бъдете много, много щастливи  bouquet.
Честита месечинка на Стилянка!
Спокоен ден и  Hug!

# 18
  • Мнения: 58
Здравейте, момичета....
Ето ни в новата темичка...Алинка, благодаря... Hug
Ма може ли се кокнкурс без мамин Стельо..... ТА ето ни и нас... http://humana.bg/club/index.php?option=com_datsogallery&Item … atid=1&id=314
Сега отивам да кача малко снимки в албумчетата ни, че отдавна не съм слагала актуални фотоси...
Kattt, още най-малко 100 годишнини да празнувате... Hug

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 17:14 от Iveto_86

# 19
  • София
  • Мнения: 717
Честито, Кат! Бъдете здрави и много щастливи дълги години!  bouquet
Гласувах за всички! Hug
Дар, мажа с лосион на Бюбхен! Peace И добре дошла на местна почва! Hug
Честита Месечинка на Стилянка! newsm67

# 20
  • София
  • Мнения: 747
Kattt, честито! Да сте все така щастливи и влюбени Grinning

Гласувах за всички бебоци, не писах коментари, че нямам време, но всички са сладури Grinning

За заглавията- и двете ми харесват.

# 21
  • Мнения: 1 671
Запис и от мен, че днес цял ден не съм си била у дома и след малко пак хуквам навън. Ще пиша по-късно (ако Маги ме остави де  Wink ).
Кат, честита годишнина! Пожелавам ви да сте все така влюбени като на снимката!    bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 260
Гласувах и аз за всички. Завзехме го направо този конкурс! Laughing
И аз се ослушвам за лосиона за тяло. Нашия Нахтхерцен е хубав, но вече идва леко по-мазничък за този сезон. Мога да кажа кой да не използвате- Саносан, изринахме се 2 пъти от него, това http://www.sanosan-bg.com/baby_lution.html. Иначе душгелчето от същата марка е добро.
Бубе, благодаря, че отбеляза новата ни снимка! То такава борба беше докато я сложа, че си е направо за поздравления Joy. Ако едната от близначките е останала все още свободна, моля да приложиш и нашата кандидатура Laughing
Поздрави на Кат по случай годишнината им! Все така влюбени!

# 23
  • Мнения: 85
Запис и от мен.
Ама като ги разгледах снимките...то всички сме се изтупали в този конкурс. Гласувах за всички бебоци които познах.  Peace

# 24
  • Мнения: 336
Simple Smile

Последна редакция: нд, 22 юни 2008, 10:23 от jjoy

# 25
  • София
  • Мнения: 973
Ехе май ще се включим и ние в конкурса, та да не останем по назад.

# 26
# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте ,милички! Малчо сега спинка и когато се събуди ще го къпя ,та да седна да ви напиша нещо.Качих малко нови снимки от нас,ако искате ги разгледайте .няма да давам линк,защото са в няколко папки.
Иначе днес бяхме на консултация-6600 сме(+700) и 64см.(+3).Ами май са добре тези резултати за 4-ти месец,а сме си само на кърма.Много се двоумя за захранването,но ще устискам поне до 5-ти ,5и половина месеца,пък и педиатърката ми ме подкрепя и иска да чакаме дори 6-тия месец.Засега кърма има и това е най-важното,но според родата държа детето гладно.Днес взех мама с мен на консултацията да се успокои,че не съм садистка,защото като и кажа,че съм прочела нещо в интернет не ми вярва,а като и го каже лекарката и вярва.Ама нали са си от друга генерация малко е трудно да ги пречупиш.Мъника си е добре-смее се постоянно,гука,търкаля се по леглото,орбъща се постоянно от гръб по корем,но обратното му е трудно и е като малко костенурче Laughing.И аз ходя да го връщам обратно и така си играем,пея му песнички и му разказвам за нещата,които ни заобикалят ,а той ме следи с небивал интерес.А бе всеки миг с него ми носи огромно щастие.
Ние нали акахме на 4-5 дни един път.От  10 дни вече малкият започна да ака всеки ден (дори понякога по 2 пъти на ден).Това са си не рекорди за нас,ами направо незнам Sunglasses.Нищо не съм променяла в моя или неговия режим,как така изведнъж се преобърнаха нещата newsm78.Ама много ,много добре.Сега съм спокойна относно заветното бебешко АКО. Grinning
Другият ни проблем е лапането на пръстите.Само така заспива и се успокоява.Залъгалка не иска.Направо незнам какво да го правя,чак устата ще си разчекне ooooh!.
Другото около нас е ,че си взех последния изпит от семестъра.Сега ми остава само още една поправка след 2 седмици и завършвам официално семестриално Crazy.Най-накрая.Само да видим как ще чета за държавен изпит септември покрай малката хала baby_neutral.
Гласувах за всичките ви бебоци.Големи сладурчета,ама нали са си февруарчета,най-хубавите са си!!!

# 28
  • Мнения: 23
и ние сме в хумана на 19 страница,(незнам как  да копирам стр.)Благодарим на тези които са гласували за нас!

# 29
  • Мнения: 336
Simple Smile

Последна редакция: нд, 22 юни 2008, 10:22 от jjoy

Общи условия

Активация на акаунт