Отговори
# 30
  • Мнения: 23
jjoy,задължена съм ти мила!какво ще пиеш? Wink

# 31
# 32
  • Мнения: 387
Момичета и аз гласувах за всички февруарчета....  Hug Най-хубавите бебчета .. Hug 
ВИВИ.....аз забелязвам винаги новите неща ...било то снимки  Rolling Eyes Такава съм си  Embarassed
МИРКАМ ..браво за изпита ,а за следващите ти желая от сега успех  :hug
И при нас става едно невероятно лапане на ръцете,но само голямата ми сладурка ..Велизара почти не ,тя и биберон не иска ,само на мама цицката признава  Embarassed Да видим после какво ще правим .. newsm78
РОСИ БОСИ,МЕРИ и ИЛИНКА съвсем ли ги няма  Rolling Eyes..Ще чакам ... Crossing Arms.
За сега е това от нас ... Hug Много ви обичкам и приятна вечер  ви пожелавам
http://images26.snimka.bg/006115795.jpg
http://images26.snimka.bg/006115797.jpg

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 23:35 от бубето 29

# 33
  • Мнения: 84
Гласувах и аз за всички. Завзехме го направо този конкурс! Laughing
PeaceИма защо да го завземем, ама те са прекрасни просто, а колкото повече растат, толкова по сладки стават, пу-пу да не им е уроки! Heart Eyes Продължавам да гласувам!
Ние взехме един кантар назаем и отчита средно по 120-150гр на ядене(кърма)- нямаше друг начин да разбера какво се случва след последното качване от 500гр за цял месец.Педито искаше да ни вика на пробно кърмене, но явно има какво да се смуче, въпреки че и аз си мислех че нямам кърма...Ех, тъкмо свършват одисеите с кърменето и започват със захранването, а:)

И ние спим по боди, а понякога и боди+ританки.Днес сутринта обаче я намерих мойта хубавица завъртяна наобратно в леглото-където и бяха крачетата- там и беше главата ooooh!На някой случвало ли му се е това newsm78

Голдън и Дар, моля споделете какво да вземем за дълъг път с бебе, че ни предстои и за излизане зад граница паспорт ли се вади за бебето или?
Честито на Catt за най-сладката годишнина!

Очичките на Миа и Тео завинаги ще останат в съзнанието ми Hug

# 34
  • Мнения: 8
hotday   трябва да се извади паспорт.Ние извадихме на моята сладурка още като беше на 40 дена.На нас също ни предстои едно многооо дълго пътуване на есен,и съм много благодарна на dar77 за съветите,все пак друго си е някой да ти каже какво ще е необходимо за бебето в самолета newsm51.Аз също гласувах за нашите бебонки.Пу-пу ама са мнго сладички всички.ЧАРА-нащия батко е много впечатлен от градинката ,а аз от снимката на Георги на която пишка-голям сладур.Лека вечер на всички! newsm10

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Хотдей при нас това постоянно се случва-завъртането в кошарата!В чудо съм се видяла.дори си сложих обратно обиколниците,защото почна да си долепя главичката в решетките.В какви ли не пози го намирам.
За обличането щях да ви казвам ,че ние спим само по боди с къс ръкав и тънко одеало,навън сме по боди и шорти или леки панталонки,когато е по-топло без чорапи и по някое време и по без шорти Laughing.Не обича топлото това моето дете.
Ами дано накрая някое сладурско февруарче да спечели.Аз нарочно не гласувах за чужди бебета да не им увеличавам шансовете Twisted Evil
Ех,Бубенцеее,толкова са ти хубави,Пу-пу.И аз ги искам за снахи(поне едната Joy)

Последна редакция: вт, 17 юни 2008, 00:49 от Mirkam

# 36
  • Мнения: 4 242
Бубе много сладки момичетата ти! Я кажи сега коя коя беше, по русичката дето прилича на германче коя е?
Каттт честита ви годишнина! Да се обичате и най- вече уважавате дълги години! (твоята кукла страшно ми прилича на моята, толкова много че на някои снимки направо се пуля)
Чара приказна градина! Много са ти лъчезарни момчетата!
Гласувах за всички дали линк в темата. Не мога да се наканя да намаля снимка и да сложа и аз.
Може ли да помоля някой, който има възможност, от нейде да ми вземе две гушалки, различни, и да ми ги прати?
Утрепах се да варя сладка тия дни, но поне съм спокойна за една част зимнина. Срамота е в малкия град да не се възползвам.
Емма спи само по боди и завита с чаршафче или с тензухче.

# 37
  • Мнения: 70
Привет и от нас!
За спането-спим си непробудно от 22 до 6часа, но от 2 вечери не яде след баня, а заспива веднагически и се налага цяла вечер да се ослушвам( защото тя не плаче като е гладна, а само мрънка тихо). Обличам я с боди с къс ръкав и къси панталонки
За потенето-Киара се поти зверски, най-вече главата. Крайниците й са студени и изпотени. Факт е, че ни откриха начален стадий на рахит и сега пием сериозно капки. Освен това, много се стряскаше от най-малкото нещо( това също било признак)...Разбира се, и бързо наддаващите деца са по-предразположени...
За храненето-принудих се да почна да давам сокчета. Малката имаше ужасен проблем с изхождането и се запичаше с дни. От 4 дни се запознаваме с вкуса на ябълката. Днес плака като свърши и за моя радост и се регулира перисталтиката. Пюренца, зеленчукови ще давам към 20.06.
Ей, айде и ние в кюпа. Конкурс, та конкурс....http://humana.bg/club/index.php?option=com_datsogallery&Item … atid=1&id=336
Ще се радвам да ни подкрепите, а аз сега ще се огледам в сайта за познати лица на февруарчета Wink

# 38
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
hotday, и Емо се върти отдавна. Бях писала, но кой ли ме отрази... както обикновено

# 39
  • Мнения: 4 242
hotday, и Емо се върти отдавна. Бях писала, но кой ли ме отрази... както обикновено

 Grinning аз, и ви се радвам, понеже Емичка е цоцка като кака си, Ива се завъртя доооста след всички ноемврийчета (сега ще видя папката и кога точно)

# 40
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
Мери, за теб знам и не се съмнявам  Hug. Ти винаги се интересуваш как са другите.   bouquet
Аз говоря по принцип.
Ама никой не ми е дължен, както ми беше написано...

Бубе, много са сладки момичетата ти.  Hug
Аз обаче снаха няма да си заплювам. Момчето само ще си хареса  Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 747
Добро утро от нас Grinning

Ставам, отварям компютъра, отварям един прозорец и чета нашата тема, сега гледам имам 6 отворени прозореца, всичките на Хумана Grinning Гласувах, разбира се, за всички февруарчета Grinning

Дездемонка, аз помня, че Емо беше един от първите, даже първия,  който почна да се върти много. Аз не бих се притеснила от това, напротив, даже бих се радвала, че детето е подвижно и енергично Grinning Понякага, като влезем във фаза, с дни не мога да пиша във форума, ам иначе помня кой какво е писал и споделил Grinning

Мери, бих ти купила гушалки, но нямам представа от къде. Аз много рядко ходя по магазините, ако каже някой точно място ще пратя мъжа ми да купи- хем за вас, хем за нас Grinning

МиркаМ, поздравления, успех и на последния изпит Grinning

Отивам да разгледам общите албумчета, че от няколко дни не сме ги проверявали Grinning

Лек ден от нас Grinning

# 42
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Добро утро момичета! Аз отдавна не съм писала но сега се престраших. Честито на всички месечинки днес! Да са живи и здрави! Аз вече захраних от вчера малката с оризова каша. Но горкото му е много трудно с лъжичката. Желая ви лек ден!

# 43
  • Мнения: 387
Добро утро мили мамчета, и аз гласувах за всички включили се февруарчета,МЕРИ ...къде сте  , няма ли да цопнете и вие в конкурса  newsm78 Както винаги работна ....няма кой да ти помага ,дори за сладката ли  Tired  Благодаря ви за колплиментите за момичетата ми,ето един поздрав сутрин рано.
За въртенето.......не сме много по тази част все още ,Вяра се е обръщала 3-4 пъти и... .толкова не е дошло времето като че ли  Thinking
Дездемонка..не се ядосвай......всички понякога си пишем монолози.... hahaha Важно е да си го казала ,някой все ще го е прочел и запомнил ..-АЗ,МЕРИ......
 

ИЗИДА ...сигурни ли са за рахита,наистина ли това са признаците  newsm78 Моята бебка едната крачетата са и доста потни ..Ще питам моето педи другата седмица и ще кажа и аз  Peace
МЕРИ ,поздрави от германчето Вяра... Hug Laughing Laughing Hug
http://images26.snimka.bg/006116687.jpg
http://images26.snimka.bg/006116685.jpg
http://images26.snimka.bg/006116689.jpg

Последна редакция: вт, 17 юни 2008, 09:31 от бубето 29

# 44
  • Мнения: 668
Мери - за гушалките и на мен ми се иска да купя нова (нови) за Алекс. Доколкото знам ги има в повечето магазини на ТСМ, ама се оказа че нашия в града са го затворили. Трябва да питаш момичетата в по-големите градове, най-вече в София щото там са повечето магазини.  Simple Smile
Дездемонка - моята пък хич не се върти... (но на нея в кошчето й е и тясно де  Wink ). Но като я оставя на голямото легло също предпочита да си стои на едно място, замо се завърта наляво и надясно. И най-вече се опитва да "стане" като надига главата и краката, много е смешна.
И аз гласувах за нашите бебоци, сладкото си е сладко!
Изида - съвсем сигурно ли е, че са ви открили начален стадий на рахит, или педиатъра се презастрахова по тези външни признаци с потенето и т.н.? Защото има много едри дечица, които въпреки че се потят не страдат от такова заболяване.
Мдам.... Е при нас няма нищо интересно... Вчера с Алекс обикаляхме по града, разхождахме се, похарчихме хиляди пари  Wink за това-онова и накрая нищо налице (е шегувам се, напълнихме някоя и друга торбичка). Иначе на мама гладницата напоследък яде редовно по 2 пъти на нощ, около 2 и 5 часа. А вечер редовно почна да заспива дори и към 8-8,30 и пропуска банята, затова снощи в 2,30 съм й мила дупето, за да не се подсече... Изнасяме репертоари на глизалката (гумената) : хваща я с двете ръце, почва да я дъвче и да й ръмжи и пее... Откарва понякога по 10 минути и после е олигавена стабилно.
Гушкам Ви момичета и до после.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт