Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 3

  • 34 683
  • 585
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 86
predvaritelno se izvinjvam imam njkolko vaprosa poneje ne moga da smogna da procheta sterite temi.
interesuvame dali mozesh sled kato se registrirash i kato si napravish porachkata dali e vazmojno pratkata da bade dostavena na drug adres poneje jivej v Sofia no zjlo ljto shte bada vav Varna?
Do tuk ot prochetenoto razbrax che mito ne se plashta ako sumata do 45euro
v smisal po xubavo e da si porachvash po malko neshta ne 5-6 na vednaj
mersi predvaritelno

# 16
  • Мнения: 529
Можеш да зададеш и друг shipping address. Обаче това става по време на поръчката, а не след.

И моля те, пиши на кирилица. Прояви малко уважение към тези, които те четат.  Ако не знаеш как да ползваш Кредор, прочети тук- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4823.0



# 17
  • Мнения: 86
Можеш да зададеш и друг shipping address. Обаче това става по време на поръчката, а не след.

И моля те, пиши на кирилица. Прояви малко уважение към тези, които те четат.  Ако не знаеш как да ползваш Кредор, прочети тук- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4823.0




izvinjvam se no klaviaturata mi ima lamo latiniza pisha ot lap-top

# 18
  • Мнения: 76
Момичета вижте днес на какво се натъкнах,след като посетих магазина на Paolo Botticelli и разбрах,че имат сайт!!!Пускам ви сайта,а вие вижте сами за какво става въпрос.http://www.paolobotticelli.com/bg/product/index/id/26/index.html и http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … SB&rfnbr=2823 , всичко в сайта на Паоло Ботичели е от VS  Shocked

# 19
  • Мнения: 529
Аз отначало се стреснах като видях цените, обаче като се поразрових из сайта, разбрах че в момента се разработва. По всяка вероятност вебмастер взе няколко картинки от ВС и тества сайта с тях.

# 20
  • Мнения: 1 685
 LaughingЕ това е недоразумение някакво Crazy-Ботичели в момента имат големи разпродажби и цените им в магазина направо са си народни Peace

# 21
  • Мнения: 917
страхотна темичка
харесала съм си поне 10 чифта  Crazy

# 22
Много се извинявам на всички ако въпроса ми се повтаря но незная как да се регистрирам в сайта на ВС.Прочетох как става пазаруването но като се опитам да се регистрирам освен имената и е-мейла нищо друго не мога да преведа кои дани трябва да напиша и къде.Извинявам се ама онлайн преводача не ми дава нищо смисленно

# 23
  • Мнения: 529
Много се извинявам на всички ако въпроса ми се повтаря но незная как да се регистрирам в сайта на ВС.Прочетох как става пазаруването но като се опитам да се регистрирам освен имената и е-мейла нищо друго не мога да преведа кои дани трябва да напиша и къде.Извинявам се ама онлайн преводача не ми дава нищо смисленно

Трябва да попълниш всички полета маркирани със звездичка.
1. Избираш International Billing Address (excluding Canada).
2. What name would you like us to use to welcome you? - пиши името си
3. First Name/ Last name - Имената ти.
4. Street Address - Адрес (ул, бл, ап)
5. City - Град
6. Country - избираш Bulgaria
7. ZIP/Postal Code - пощенски код
8. Daytime Phone - телефон
9. Email Address
10. Още веднъж въвеждаш Email Address
11. Gender: Female
12. Create a Username - измисли някакво име
13. Create a Password - парола от 4 до 8 букви и цифри и пак го подтвърждаваш

# 24
  • Мнения: 12
здравейте и от мен!  Hug страхотна тема! искам да попитам някои интересувал ли се е колко струва да си закупиш лиценз на ВС? и къде мога да намеря такава информация! благодаря предварително!

# 25
  • Мнения: 529
здравейте и от мен!  Hug страхотна тема! искам да попитам някои интересувал ли се е колко струва да си закупиш лиценз на ВС? и къде мога да намеря такава информация! благодаря предварително!

Доколкото знам, те засега не смятат да отварят магазини в Европа и не предлагат франчайз.

# 26
 Fairy Tale  Heart Eyesмного благодаря.Аз вчера намерих един преводач и мисля че криво ляво се оправих ама сега като гледам какво си ми написала май съм пропуснала някой неща.Ама накрая ми написаха  Благодаря и аз реших че съм регистрирана ,Даже в кошницата си сложих едни обувки ама като попълвам данните да отивам напред не ми приема  нещо, може би защото не съм си сложила някаква парола ли незнам.Сега се чудя дали не мога да анулирам старата регистрация и да направя нова вие как мислите -въжможно ли е?

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Чак сега виждам, че сте пуснали нова тема  Tired

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 415
monika2001il, пробвай пак...явно не си успяла и може и да няма какво да анулираш  Crazy

# 29
  • София
  • Мнения: 398
Днес в пощата на Гоце Делчев - клон 1404 имаше две пратки от Виктория  Mr. Green Да си признава бързо кой е и да се похвали  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт