За мазането с лосиони...

  • 4 893
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 782
За какво Chanel? Ти като чета си доста запозната,  .:.Stef.:, също и знам,че ако почне да използва талк, няма значение на коя марка ще бъде наистина доволна. Peace

# 16
  • Мнения: 9 093
Всъщност, утре ще скокна до магазините в квартала, има няколко доста добре заредени, ще проверя дали предлагат талкове, ако няма - ще намеря начин да си поръчам от Орифлейм Simple Smile

Шанел и Аничка -  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 1 508
Единственото нещо ,което нанасям редовно е крем за лице.Лосиони слагам предимно, да не кажа само, лятото. Wink

# 18
  • Мнения: 2 759
..А за ръЦицките си имам отделно кремЦе (лиг-лиг) baby_neutral
                    И ас (като Виас, ама по-друго). Бившия веднъж е беше изненадал, че кожата ми е суха, но ме беше хванал точно излизаща от банята... Иначе не знам - аз се мажа с най-различни неща... Лосионите ми парфюмират предимно, не са с някакво по-специално друго действие... Но аз ползвам и лосиони, и ролков дезодорант, и талк едновременно. Точно след баня ръцете ми така или иначе са в лосион, но през останалото време имам специално кремче... В последно време обаче се комплексирах на тема женственост и лиготия, след като видях, че има дневни и нощни лосиони, включително за крака  Whistling...

# 19
  • Мнения: 9 093
има дневни и нощни лосиони, включително за крака  Whistling...

 Tired
Това наистина не бих могла да го понеса Laughing

# 20
  • Мнения: X
..А за ръЦицките си имам отделно кремЦе (лиг-лиг) baby_neutral
                    И ас (като Виас, ама по-друго). Бившия веднъж е беше изненадал, че кожата ми е суха, но ме беше хванал точно излизаща от банята... Иначе не знам - аз се мажа с най-различни неща... Лосионите ми парфюмират предимно, не са с някакво по-специално друго действие... Но аз ползвам и лосиони, и ролков дезодорант, и талк едновременно. Точно след баня ръцете ми така или иначе са в лосион, но през останалото време имам специално кремче... В последно време обаче се комплексирах на тема женственост и лиготия, след като видях, че има дневни и нощни лосиони, включително за крака  Whistling...
Аз с нетърпение чакам момента,във който ще започнат да се предлагат отделни кремове за палеца на левия и десния крак.

# 21
  • Мнения: 2 388
Винаги след баня- в повечето случаи мляко за тяло, защото кожата ми е много суха. Лосион по-рядко и предимно лятото. Дори не мога да си представя, че няма да се намажа, сигурно ще полудея.
Имам много млека вкъщи и постоянно купувам в търсене на перфектното за моята кожа.
Нямам предпочитания към марка или аромат, стига да не е с ванилова или кокосова миризма.
За ръцете ползвам отделен крем и там също е голямо търсене, докато намеря 'точния".
От лосионите, които са ми комплект със съответния парфюм не съм доволна. Недостатъчни са за кожата ми, но се наслаждавам на аромата им. Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 307
Не мога без да се намажа с лосион,защото кожата на тялото ми е много суха. Правя го постоянно, особено краката ми.
За ръцете ползвам отделен крем, като изключим момента когато са с балсам след банята.

# 23
  • Мнения: 2 759
...Аз с нетърпение чакам момента,във който ще започнат да се предлагат отделни кремове за палеца на левия и десния крак.
                     Мисля, че вече се предлагат, но трябва да погледна в аптеката какви бяха точно  Mr. Green...
                     Иначе едно време баба ми така и не разбра, защо след баня, тъкмо си се изкъпал и си чист и... се мажеш с няккви цапащи работи Whistling... Непонятно и беше...

# 24
  • Мнения: X
...Аз с нетърпение чакам момента,във който ще започнат да се предлагат отделни кремове за палеца на левия и десния крак.
                     Мисля, че вече се предлагат, но трябва да погледна в аптеката какви бяха точно  Mr. Green...
                     Иначе едно време баба ми така и не разбра, защо след баня, тъкмо си се изкъпал и си чист и... се мажеш с няккви цапащи работи Whistling... Непонятно и беше...
Тя твоята баба много съвременна! На една приятелка баба й се чудела как можело всеки човек от смейството да има отделна хавлия,а пък преди няколко години едни уж на пръв поглед млади дами ни се смееха на мен и още едно момиче,че сме бил имали отделни хавлийки за главата,за краката и за гъзеца. Ама туй то,не всички са лигли.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 176
След баня използвам лосион за тяло. Иначе ми е некомфортно.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Аз най вече използвам лосиони защото миришат хубаво.... кожата ми не е суха и не съм забелязала как действа върху нея.Харесва ми че мирише хубаво.Но да си призная лятото се мажа само зимата по рядко  Blush

# 27
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
След баня използвам лосион за тяло. Иначе ми е некомфортно.


И аз така  Peace

# 28
  • Мнения: 7 474
Аз ползвам подхранващ спрей за тяло на Ейвън с аромат на манго  Crazy

# 29
  • Мнения: 9 093
Аз ползвам подхранващ спрей за тяло на Ейвън с аромат на манго  Crazy

Ползвах такъв спрей миналото лято, но с аромат на кокос - освен че ми ставаше лошо от миризмата (неподходящо я избрах...), много лепкаво ми стоеше на кожата и ме накацваха много мухи Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт