Бутончето на модератора

  • 4 166
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 546
Ред сълзи
и ред сополи оправят работата веднага.
Ти сълзи и сополи!? Shocked Да бе, да... Ти ще го направиш на качамак, някой дето се е заял с тебе, без даже да се сетиш за това бутонче.

# 16
  • Мнения: 14 489

и аз. не за обиди към мен, а за нецензурни снимки или изказвания

# 17
  • Мнения: 5 370
За нерегламентирани рекламни съобщения-най-редовно, без угризения. И не, не смятам, че функцията му е "а пък другарко, той/тя"......направи...."

# 18
  • Мнения: 2 032
Понякога, но рядко.
Бутончето "затвори браузъра" ми е по-удобно.

# 19
  • София
  • Мнения: 15 465
Ползвала съм го няколко пъти, за заключване на приключена тема, за една явна реклама, за една" гадна миризлива" тема и за поправяне на мои грешки или за изтриване на нещо мое.За обиди не съм, никой не ме е обиждал.

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да, веднъж натиснах копченцето и аз.  Mr. Green Веднага изтриха мнението, което беше грубо нарушение на правилата на форума. Спомням си, че мнението беше на една от личностите, които се подвизаваха под ника на любимия Жорко.

# 21
  • Мнения: 2 577
Да, ползвах го веднъж. Една потребителка влизаше с четири различни ника и директно беше ме нагрубила...Пишеш от всички никове различно, не беше честно.

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Ползвала съм го предимно да напомням да заключат дадена тема, понеже е пусната нова, а в старата продължава да се пише.
За обида към мен не съм го ползвала- не вярвам, че някой може да ме обиди дотолкова  Stop

# 23
  • Smallville
  • Мнения: 994

Бутончето "затвори браузъра" ми е по-удобно.
Това е и моят отговор.

# 24
  • Мнения: 9 865
Ползвах го веднъж. Нямаше никакъв ефект, все едно ми е.

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
За лични разправии - не, но за рекламки, пуснати между другото - да. Тарикатщината и гаврата с чуждия труд, идейката "що да плащам, като моа и да не плащам", мноооого ме дразнят Twisted Evil
Между другото, наскоро получих две рекламни съобщения на лични. За тях следва ли да уведомяваме, като не са публични newsm78

# 26
  • Мнения: 5 370
За лични разправии - не, но за рекламки, пуснати между другото - да. Тарикатщината и гаврата с чуждия труд, идейката "що да плащам, като моа и да не плащам", мноооого ме дразнят Twisted Evil
Между другото, наскоро получих две рекламни съобщения на лични. За тях следва ли да уведомяваме, като не са публични newsm78
Ново лично съобщение
ЗАБРАНЕНО Е РАЗПРАЩАНЕТО НА ЕДНОТИПНИ, МАСОВИ, ПРИЗИВНИ, РЕКЛАМНИ (за продукти или сайтове) И ПОДОБНИ СПАМЪРСКИ СЪОБЩЕНИЯ!
Молим всички получатели на подобен тип лични съобщения да информират администраторите на форума, за да бъдат предприети необходимите мерки.
Това го пише на всяко ново ЛС.

# 27
  • Мнения: 4 916
За лични разправии - не, но за рекламки, пуснати между другото - да. Тарикатщината и гаврата с чуждия труд, идейката "що да плащам, като моа и да не плащам", мноооого ме дразнят Twisted Evil
Между другото, наскоро получих две рекламни съобщения на лични. За тях следва ли да уведомяваме, като не са публични newsm78


 Laughing
Едното да не е било за препарати за чистене?
Една моя кореспонденция беше приключила така.

# 28
  • Мнения: 3 835
Да, веднъж, ама баш както си му е ред, с мерак. За един потребител дето доста се беше пообъркал и имаше нужда от дълга почивка. Какво да направя като съм добър човек по душа, съчувствам на хората изпаднали в беда, винаги помагам.
И още веднъж може да се каже, че съм го използвала, ама не баш от бутончето.

# 29
  • Мнения: 1 447
До сега не ми се е налагало да го ползвам и дано не ми се налага.Но никога не знае човек.

Общи условия

Активация на акаунт