как се справяте с комарите

  • 1 920
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 521
  Аз се справям с това:http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=2524  Peace

# 16
  • Мнения: 60
"Раид"-ламинирани таблетки,а като стане напечено ги комбинираме с течния.

# 17
  • Мнения: 4 292
Справям се благодарение на комарниците. За сега не изпитвам нужда от препарати.  Wink

# 18
  • Мнения: 864


 райд в контакта /от течния/ - предпазва на 100 %


Аз също го ползвам и съм доволна  Peace

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 834
И ние сме с комарници Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Синът ми е алергичен към ухапване от комари и сме много бдителни. Миналата година слагах таблетки Райд и го мажех с Аутан преди лягане. Действаше. Когато съм пропускала да пусна таблетката, но е намазан също не го хапеха, но само таблетка, без Аутан не вършеше работа. Тази година ще сложим комарници и се надявам да приключим с проблема. Naughty

# 21
  • Мнения: 764
Благодаря на всички майчета, които са ми отговорили.
Чудех се дали мога да мажа детето с Аутан, сега разбирам, че не е вредно и ще пробвам.
А и мазилото за след ухапване не е лоша идея.
Мерси  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 422
и ние се справяме с това което е от 22,50 на чико , доволни сме !  Peace

# 23
  • Мнения: 4 784
Освен комарниците, точно до прозореца имаме едно огромно дърво орех и комарите не смеят да ни приближат.
Ако все пак се наложи, се пръскаме с Офф.

# 24
  • Мнения: 4 753
Само с комарници.... Инсектициди избягвам да използвам, особено когато става въпрос за бебе...  Naughty

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
Устройство в контакта, не е химическо, а звуково. Не знам дали действа или просто не е имало комари или не е привлекателен за тях.

# 26
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Само с комарници.... Инсектициди избягвам да използвам, особено когато става въпрос за бебе...  Naughty

 newsm10

# 27
  • Мнения: 718
А тези Райд не са ли токсични за едно новородено бебе, ако се ползват в стаята, където то спи?  newsm78 В чуденка съм, щото скоро ще си имаме бебче, а точно сега наизлизаха мизерниците  #2gunfire

Аз ползвам в момента течния, но нещо не ги трепе пустите комари...  ooooh!
Ние накупихме на райд и течни изпарители и спирали, чак после прочетох отзад на опаковката, че не се препоръчват при бременни и деца под 3 г. Не бих ги ползвала с малко бебе. Сега имаме една машинка, която само издава звук, няма миризми, няма консумативи, сравнително ефективна е.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Само с комарници.... Инсектициди избягвам да използвам, особено когато става въпрос за бебе...  Naughty

 Peace

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз използвам комарници само

Общи условия

Активация на акаунт