За пола - въпрос към майките на две и повече деца

  • 3 217
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 307
Аз имам първо момиче и после момче. Като гледам резултатите до тук - горе долу са уравновесени нещата.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Първото момче, второто момиче Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 2 000
2 момчета имаме.
Иска ми се и едно момиченце  Mr. Green Но мъжо казва, че и десет деца да направим все ще са момченца. Освен да пробваме та да видим  Laughing

# 33
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Аз съм мама на две принцеси,за мой голям късмет. Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 1 391
Имам две момичета и честно казано това си исках Peace

# 35
  • Мнения: 256
Аз имам две момченца.
Ако един ден се реша да имам трето, пак бих искала да е момченце

# 36
  • Мнения: 5 391
Момче и момиче

# 37
  • до канала
  • Мнения: 518
Две момчета.

# 38
  • Мнения: 686
Имам момиченце и очаквам второто си дете, което вероятно ще е момче. Когато споделих това с мои познати ми казаха, че тази комбинация в тази последователност било "класика"  Rolling Eyes Замислих се, че наистина при повечето ми познати е точно така и ми стана любопитно как е при вас.
На някои може би ще им се стори тъпа и безсмислена анкетата, но на мен все пак ми е интересно да разбера дали това наистина е най-често срещаната комбинация.  Simple Smile
И при нас е класика

# 39
  • Мнения: 2 908
Аз нямам две деца,но при мои познати забелязах абсолютно същото-първо момиче,после момче,при всичките до един.А както съм тръгнала и аз-да видим второто какво ще е някой ден,че и аз следвам тази класика до сега Mr. Green

# 40
  • Мнения: 3 268
Имам две деца-момче и после момиче.С голяма разлика са и това,че са разнополови не е от голямо значение за тях двамата.Ако бяха с малка разлика обаче е по-добре сякаш да са от един пол,за да си играят.Такива са наблюденията ми просто.Но всичко е божа работа.Да се твърди,че някоя комбинация е класика е някак глупаво.Децата са си деца,най-важно е да са здрави.

# 41
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Благословена съм с едно момченце и едно момиченце  Peace.
И аз Hug

# 42
  • Мнения: 3 804
големите са 2 една след друга,с малката има 10 и 9 години разлика-но и 3те са моми4ета

# 43
  • Мнения: 3 219
Две момчета имам, самата аз съм трето дете, имам 2 по-големи братя.
Покрай нас приятелите ни имат масово деца от един и същи пол. Където  са разнополови,бащите са различни Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 3 268
Две момчета имам, самата аз съм трето дете, имам 2 по-големи братя.
Покрай нас приятелите ни имат масово деца от един и същи пол. Където  са разнополови,бащите са различни Rolling Eyes
Аааа,моите са от един татко. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт