За коликите

  • 2 643
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 929
Давала съм Бебинос и Еспумизан капки, но действаше само Еспумизанът макар и не винаги.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 588
Давала съм Саб, Бейбинос, чайчета за колики, копър, но особен ефект не видях от тях. Rolling Eyes

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


  Давам Ентерокинд.Доволна съм от тях и шишетата с Инфакол засега не ги ползвам.

# 18
  • София
  • Мнения: 39 761
Били да е жив и здрав сина ти, много радост да ти носи Simple Smile

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Чай от семена на копър!!!
Peace и анасон

# 20
  • Мнения: 2 447
Давах Саб симплекс

# 21
  • Мнения: 764
Аз давах Лефакс (поръчах го от Германия, има го и в Австрия под името Лефаксин). Имаше страхотен ефект и бях много доволна. Еспумизан дадох веднъж, след което синът ми повърна цялото мляко, което беше изсукал.

# 22
  • Мнения: 176
Чай на ХИП с копър.

# 23
пробвай с Colief - казват че помагат!www.colief-bg.com

# 24
  • Мнения: 8 999
Давах Лефакс преди всяко хранене. Нямаше никакви проблеми. С чайчета и други подръчни средства нещата само се влошиха.

# 25
  • Мнения: 1 685
Давала съм Бебинос и Еспумизан капки, но действаше само Еспумизанът макар и не винаги.
бебинос ни помагаха Peace

# 26
  • Мнения: 1 473
Давам капки Lefax и чай на Алете с лайка, анасон и копър. Слагам и топли компреси на коремчето. Слагам и свещи, казват се Viburcol N, на билкова основа.
Всичко е купено в Германия, не знам дали може да се купят в БГ.
Но за сега коликите не са минали напълно.

# 27
  • Мнения: 835
Давам Лефаксин и инфакол.И двете съдържат Симетикон, но в различни количества и в различни доп.в/ва.На нас Лефаксина действа просто супер!Но докато го чакаме понякога давам и хомеопатия.Тя обаче действа след 10-15мин и до тогава ни пропищяват ушите Joy Joy
Хомеопатията се казва горчива краставица, в потенция 200С.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 271
Костилки от череши - събери си костилки, измии, изсуши и ги направи на възглавничка.Слагаш я за секунди в микровълновата и после на корема на бебето - успех, действа безотказно

# 29
  • Мнения: 135
Аз също давам Еспомизан и 4ай от копър,и съм доволна

Общи условия

Активация на акаунт