Клуб "Без грим, без токчета, без ролки"

  • 11 321
  • 261
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 611
... целулитът съм отстранила...

Как, как, казвай бързо, жено!!!  Laughing Аз кила излишни нямам, по 5 литра вода пия, но таз радост портокалова напоследък /откак се правя на непушач/ ме трови - преди време с една помада на Biotherm успях да я изчезна, но не напълно...
И мен ме интересува този въпрос и цената на мехлема също  Whistling И за премахване на мастни следродилни възглавнички по корема, моля  Sick

Всекидневен пилинг с утайка от кафе и после ей това вьлШебно кремЧе

# 241
  • Мнения: 246
Аз пък познавам жена с естествено руса коса и бяла кожа, която без грим изглежда перфектно.
За мен лично е необяснимо, защо се "маскира" постоянно. newsm78

То ние не сме казали,че сме грозни Heart Eyes 
 newsm03  малко "чужда" намеса,никога не е излишна
Друга ми беше мисълта, не че някоя съфорумка е грозна без грим. Мисля, че се разбра.


 Peace Естествено-разбрахме

# 242
  • Мнения: 246
... целулитът съм отстранила...

Как, как, казвай бързо, жено!!!  Laughing Аз кила излишни нямам, по 5 литра вода пия, но таз радост портокалова напоследък /откак се правя на непушач/ ме трови - преди време с една помада на Biotherm успях да я изчезна, но не напълно...
И мен ме интересува този въпрос и цената на мехлема също  Whistling И за премахване на мастни следродилни възглавнички по корема, моля  Sick

Всекидневен пилинг с утайка от кафе и после ей това вьлШебно кремЧе



Значи действа Thinking  Ама с тази утайка...много време ли отнема???

# 243

Съгласна съм много с eleksir, че е притеснително да възприемаш сутрешната си визия като "плашеща"/освен ако наистина нямаш, не дай Боже, здравословен проблем/.
Ахам. Не става дума за това сутрин да изглеждаш като реклама на крем за лице. Нито да се прехласваш пред огледалото колко си прекрасна. А за едно нормално възприемане, като на едно нормално, здраво човешко същество. И едно е да тушираш недостатъци и да подчертаваш предимства, друго е да живееш с идеята, че жените по дифолт са несъвършени твари и без куп подобрения върху себе си не трябва да си показват носа изпод юргана. За бога, тук имаше тема, в която авторката питаше може ли да ползва тониращия крем вместо нощен, за да се събужда до Милото с равен тен. Не ми казвайте, че това е нормално.

Eто така разбирам и аз нещата, както си го написала!
Виждам, че темата върви сериозно напред, поне като страници, няма да правя повече коментари, освен по подчертаното изречение - за такива хора нямам думи!Да си живеят в PVC-света и...радвам се, че не познавам подобни!
Имам много и то красиви лунички по лицето, нося си ги с гордост и се чувствам прекрасно!Ще пусна такава тема, вие какво ще кажете? Wink

и аз имам лунички по носа и малко по бузките, ама не са ми особено прекрасни #Cussing out, искааааам темааааааа за гадните луничкиииии

# 244
  • Мнения: 246
Хайде давай  Crazy

# 245
  • Мнения: 1 174

 Laughing Ти или се шегуваш или от шега не разбираш! Simple Smile

# 246
  • Мнения: 246

 Laughing Ти или се шегуваш или от шега не разбираш! Simple Smile

Първото естествено newsm51

# 247
  • Мнения: 3 611


Значи действа Thinking  Ама с тази утайка...много време ли отнема???


Отнема ми 5 мин. дневно и смятам, Че дори е по- важна от кремЧето.

# 248
  • Мнения: 246


Значи действа Thinking  Ама с тази утайка...много време ли отнема???


Отнема ми 5 мин. дневно и смятам, Че дори е по- важна от кремЧето.

Мерси Grinning

# 249
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
На мен пък антицелулитния на Нивеа не ми подейства  Peace

Всичко е до тип кожа.

# 250
  • Мнения: 156
За пореден път се убеждавам, че едва ли не имам двойнички в този форум.  Laughing Това с утайката от кафе и аз съм го пробвала и много ми харесва. Даже придобих много приятен тен от кафето. Изобщо много добре се чуствах. От известно време не съм си правиба тази процедура, но пак ще започна.  Thinking На периоди съм...

# 251
  • Мнения: 17 409
crazy chick, радвам се да видя! От една порода сме Grinning

# 252
  • Мнения: 6 164
Аз съм бивша гримираща и кичеща се като сврака персона - между 16-тата и 24-тата си година мязах на кукерEmbarassed

 Shocked Крайностите са кофти нещо.

# 253
  • Мнения: 3 447
Аз съм бивша гримираща и кичеща се като сврака персона - между 16-тата и 24-тата си година мязах на кукерEmbarassed

 Shocked Крайностите са кофти нещо.
Въпрос на трактовка. За мен фолк звездите са кукери, но за повечето Красиви мами са фешън икони  Grinning

# 254
  • Мнения: 17 409
Немам нервид аизчета цялата тема, ама някои мацки нямат място в клуба, сякаш. Така, както аз нямам работа в клуб 20+, примерно Mr. Green ШЕгувам се, да не ми скочите сега

Общи условия

Активация на акаунт