Лятото дойде и морето НОЕМВРИйчето зове!!!

  • 15 365
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 553
Да купонясвате до откат ей!  Mr. Green
Ние в събота заминаваме за Турско, ако не се включа до тогава ви пожелавам следващата седмица да е прекрасна. А на Гадамерец една незабравима и вълнуваща събота!!!!!!!!!!  Heart Eyes
Стискайте палци всичко да е ок при нас, че взех да се притеснявам за самолета, хотела.....  Crazy
Мо и до скоро  Hug

# 31
  • Мнения: 73
Здравейте! Благодаря за подкрепата
Ми ние се преместихме скоро преди 2,3 месеца, онказахме се да купуваме жилище в София. В Лозен бяхме на квартира, а от Враца е тати. Аз съм от Пловдив , а се запознахме в Дружба 2 на едно кафе...
Тук е малък разкош - тихо е спокойно няма никакъв трафик, въздуха е чист, пълно е с деца и бременни. Имаме празен апартамент, баба и дядо са на село, а тати почна работа като шофьор на ТИР. Много ми липсва, но дано да е за малко докато се установим. Ние ще си ходим на София на гости, там са двете лели на Геге, и приятели имаме колкото щеш, но все повече се радвам че се махнахме от София. Там няма място никъде за нищо - нито детски градини, нито за паркиране, нито квартири на поносими цени! Просто като има деца човек му трябва спокойствие, тук мога да си ходя пеш и с количката изцелия град, и почти не ползваме колата... Бях забравило колко е спокойно извън София...
Съветвам всички, които могат разбира се да си ходят в провинцията - навсякъде цари оживление и нещата ще се стабилизират, не веднага но постепенно!
А за бебето - мислехме по натам, ако има условия ако съберем пари, но аз докато чакам да разбера със сигурност, толкова се радвам че не мога да си намеря място... А мислех че Геге ми е достатъчна...
Трябва да ви питам, който има опит  - аз още кърмя Гери мислех да я отбия от раз, но точно тогава изби кътник и само плачеше и не искаше нито вода нито храна, та още се кърмим. Та ако съм бременна, как да постъпя?
Аз отидох на доктор и и казах, тя каза че ако ще го раждам да изчакам 10 дни и да ида на ултразвук да го видим. Но цикълът ми закъснява доста, а досега беше като часовник. Дано...
Иначе Геге расте по височка и щура от всички - пее, говори, танцува, тича. Започна да се срамува и да се крие от всички, докато ги разучи и чак тогава вече се сприятелява.
Отначало ми беше терсене че си оставих приятелката от Лозен, но тук си намерих нови приятелки, и има бременни, направо истинско щастие! Нещата се подреждата от самосебе си! Ще ви пиша пак и ще съм по редовна...

Последна редакция: ср, 18 юни 2008, 15:19 от pepipetia

# 32
  • Мнения: 201
Хайде и аз в новата тема.
Дени   bouquet благодарско за това.
Иначе ние в тон със заглавието, днес направихме първа баня на морето. Още се страхуваме от водата, но ще дойде и времето когато няма да можем да я извадим от там Много добре и се отрази плажа, стояхме само половин, един час, а след това спа цели 3 и половина #Crazy
Pepipetia дано щъркелът е минал през вас вече и да се похвалиш EFP

# 33
  • Мнения: 881
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=255109
Ето и малко снимчици от нас Heart Eyes
Мони,специално за теб Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 549
Pepipetia, стискам палци да се похвалиш скоро  Peace Радвам се, че си доволна от преместването, и че си толкова щастлива Mr. Green Сега това е от особено значение.....

Слави, Дари, дечицата ви са прекрасни !!!

Дани, дано на Ангелчо бързо да му мине ръчичката  Praynig

Сонче, весело изкарване на моренцето и да се топнете и за нас


# 35
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
 wavey и аз в новата тема

# 36
  • Мнения: 2 332
Опа, запис и от мен!
Пепипетя - стискам палци прегледа да покаже това, което искаш!  Hug Да ти кажа, и наша Герганка е доста щура, да са живи и здрави малките ни слънчица. Онзи ден наша Гега се била качила в коридора в кукленската количка, която се наклонила, и чух само "бум" и рев.. резултат - една чудесна цицина на челото /от стената/; а по-късно се появи от някъде и драскотина на брадичката...  ooooh!


Много хубави снимки, момичета, и аз мисля скоро /днес/ да кача.

Рени - да пази Господ, само леко да се отървавате/ме.  Praynig

Весело изкарване в "О!Шипка", и много специални поздрави на идващата от странство!  Heart Eyes Ще чакам с нетърпение снимки!

Нашето преместване много бааавно върви, няма как, сега съм и с двечките, е не е истина как бързо се изнизва деня... събота и неделя ще наваксваме явно. А иначе бях на родителска среща за първокласничката, не е много зле... дано. Simple Smile

Целувки от нас!!! Party

# 37
  • Мнения: 2 332
Успях, ее, голям съм отличник, нищо че децата още са гладни  Crazy. Моля - малко снимки и от нас, да не ни забравите! Ето тук цък  Flutter.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 438
За съжаление няма май да дойда довечера на срещата, а толкова ми се искаше Mr. Green
Митко ми вдигна висока температура през нощта, която сутринта в 8 ч. беше вече 38 гр. и така си и остана. Следобед ще го водя на лекар да види гърлото и гърдичките. Иначе нито кашля, нито хрема...нищо само температура!
Приятно изкарване довечера и да пиете едно и за мен!

# 39
  • Мнения: 881
И аз току що разгледах всички снимки,дечицата са ни страхотни и всички са много пораснали,станали са големи момиченца и момченца.
Сонче,весело изкарване в Турско и да направите много снимки Simple SmileМо на сладкия Виктор Hug
Петя,честито ви първо моренце,и аз нямам търпение да цопна малката буба във водата,представям си само каква радост ще е.
И днес сте на среща нали?Да си изкарате страхотно ,малко ви завиждам да знаете Wink
Ние сме пак болнички,преди малко се върнахме от лекар,пипнала е  някакъв вирус,с повръщане и има жестока кашлица.Изписаха ни отново АБ,честно ви казвам писна ми от лекарства вече CryНо няма как,трябва да се лекуваме,взех да се замислям сериозно за Хомеопатия ThinkingОх ,оплаках ви се,хубав ден на всички Hug
Мони,бързо да се оправяте и вие Hug
Да гушнеш Митко от нас Hug

# 40
  • София, Дианабад
  • Мнения: 202
Хай!  Laughing
Мони, дано не е нещо сериозно на Митето, може и от зъбки да е само. Нацелувай го от мен и ти не се ядосвай, ще има пак срещи..  Grinning

# 41
  • Мнения: 558
Роси, много ти сладки щерките  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!!! А, това с количката, е много сладко... още повече, че видях и количката  Joy... Гегата ми изглежда мома с характер на всички снимки!!!

Вдъхнових се най- сетне и аз да сложа малко с Данни в папката за Порастналите деца, ама се поувлякох...  Embarassed Wink.

Днес ще оставяме дребния на бабодеде и ще ходим на романтична вечеря с Мъжа- става на 35 Simple Smile... Не ми честитявайте моля, да не задръстваме темата;).

Болните сладури да оздравяват бързичко  Praynig!!!! На мамите им- здрави нерви пожелавам...

Купонджийките, дето ще се срещате довечера- благородно завиждам, пийнете една биричка и за мен, моля  Mr. Green... и поздрави на Пристигащата от странство   bouquet!!!

# 42
  • Мнения: 679
Привет!

За пореден път не се класирам за срещата  Sad оставам с утешението да се разходя с малкия в НСА-то.

Мони, дано бързо се оправяте, пиши как сте след прегледа   Hug

И аз гледах снимки, всички дечица са страхотни, пу-пу   bouquet

pepipetia , ще чакаме да се похвалиш!  Peace

Сега ви оставям и се връщам към служебните задължения.
 Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 2 332
Роси, много ти сладки щерките  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!!! А, това с количката, е много сладко... още повече, че видях и количката  Joy... Гегата ми изглежда мома с характер на всички снимки!!!

Вдъхнових се най- сетне и аз да сложа малко с Данни в папката за Порастналите деца, ама се поувлякох...  Embarassed Wink.
..

Благодарско за милите думи! А че е с характер - ей Богу, все едно не са рода със сестра си...  newsm78

Данни също много е порастнал, и той май е доста щур /пу-пу/, да е жив и здрав разбира се! И - все пак - ЧРД на мъж ти, много да те слуша, и хубаво изкарване на романтичната вечеря!  Hug

# 44
  • Мнения: 667
pepipetia, радвам се, че се сте добре, много време не беше писала. И аз ще стискам палци за   EFP

SIMONA_S , по-скоро да оздравявате, сигурно от яслата хващате вируси.

мама МОНИ, миналата седмица Ради вдигна Т без кашлица или хрема, мина за два дена - дано  и при вас е за мъничко неразположението.

Днес Радослав не се храни, дано е от жегите, че миналата седмица така започна Т. 

Приятно изкарване довечера!

Общи условия

Активация на акаунт