Защо в България не спазваме законите?

  • 5 775
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 032
Защото Андрешко минава за хитрец.

# 16
  • Мнения: 331
 
  Да си тръгнем всички от тази страна?

Да, може. И на летището да се появи надписа " Последния да изгаси лампата", ние да не сме по-долу от Уругвай, я. (За по-младите потребители на форума този надпис се е появил на летището на Монтевидео през 70-те години, когато е имало толкова големи репресии от страна на властта, че половината население на Уругвай емигрира от страната).

# 17
  • Мнения: 2 401
Аз обвинявам мрънкалата за всички несгоди в клетата ни държавица!

# 18
  • Мнения: 502
Аз обвинявам мрънкалата за всички несгоди в клетата ни държавица!
  Не мрънкам!Крещя! #Cussing out

# 19
  • Мнения: 2 032
Аз обвинявам мрънкалата за всички несгоди в клетата ни държавица!

А аз- липсата на сериозни, направо професионални мрънкала, дето като видят нещо нередно- си го поставят за цел в живота  Wink да мрънкат пред който трябва (а не под носа си), докато не се оправи.

# 20
  • Мнения: 2 401
Аз обвинявам мрънкалата за всички несгоди в клетата ни държавица!
  Не мрънкам!Крещя! #Cussing out

Нямам предвид това, споко.  Peace
Имах предвид, че заради хората, на които все някой друг им е виновен сме на тоя хал. Щото когато друг носи отговорноста, ние дребните рибки сме невинни, можем да си правим каквото си искаме, щото не носим отговорност. Дано някой ме разбра.  

# 21
  • Мнения: 502
Аз обвинявам мрънкалата за всички несгоди в клетата ни държавица!

А аз- липсата на сериозни, направо професионални мрънкала, дето като видят нещо нередно- си го поставят за цел в живота  Wink да мрънкат пред който трябва (а не под носа си), докато не се оправи.

 Има ли такива и къде са?Искам да се запознаем,да си мрънкаме заедно!

# 22
  • Мнения: 2 401
Аз обвинявам мрънкалата за всички несгоди в клетата ни държавица!

А аз- липсата на сериозни, направо професионални мрънкала, дето като видят нещо нередно- си го поставят за цел в живота  Wink да мрънкат пред който трябва (а не под носа си), докато не се оправи.


Да.

# 23
  • Мнения: 502
  Минзухар,разбрах те! PeaceАз незнам какво да направя,иначе бих опитала.Ето,виждам ченге,което си шлюпи семки,вместо да разкара колите от тротоара.Отивам и му казвам.Той ме поглежда учуден,кима,и продължава със семките.Какво да се направи?

# 24
  • Мнения: 7 112
Защото Андрешко минава за хитрец.
И е на почит и уважение - национален герой е.

# 25
  • Мнения: 2 401
Ами аз имам предложение. Ето тук сме страшно много потребители,  има доста "яки" мацки. Да си направим едно движение за ритане на задници.  Да ритаме задниците на хората да си вършат работата. Можем да си направим тема "Наритани задници", където всеки  да отчита чий задник е наритал днес. Ако не се е справил сам - пак пише тук и останалите помагаме. Гоним до дупка. Гоним народа да си върши работата, това е! Предложението ми е абсолютно сериозно!

# 26
  • Мнения: 502
Ами аз имам предложение. Ето тук сме страшно много потребители,  има доста "яки" мацки. Да си направим едно движение за ритане на задници.  Да ритаме задниците на хората да си вършат работата. Можем да си направим тема "Наритани задници", където всеки  да отчита чий задник е наритал днес. Ако не се е справил сам - пак пише тук и останалите помагаме. Гоним до дупка. Гоним народа да си върши работата, това е! Предложението ми е абсолютно сериозно!
   Приемам предложението ти напълно сериозно!Имаш двама души от моето семейство,и мажо е навит!

# 27
  • Мнения: 2 401
Обърни винмание сега, колко потребителки ще се включат, когато има предложение за действие..

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Защото това е държавата на тарикатите и всички ние се примиряваме.
Всяка вечер на прибиране от работа чакаме на дълга по 1 км. опашка пред светофар- 2 колони коли. От ляво обаче- в насрещното, се оформя трета колона- на тарикатите, които не могат да чакат като другите, създавайки рискови ситуации и прецаквайки "баламите", решили да се редят... докато срещнат някой още по-голям балък, който ги пусне да минат пред него.
Като сме дупедавци ще си носим последствията... докато има такива, които смятат, че на тях трябва да им духа по-силно.

# 29
  • Мнения: 2 386
Да отворя ли тема, Минзухар?
Искам, но нали съм гадна емигрантка - ще ме вземат на подбив и няма да излезе нищо.

Общи условия

Активация на акаунт