НОЕМВРИйчета ритничета раздават, мамите им да се радват!

  • 7 754
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Добро утро на всички.

  bouquet

# 16
  • Мнения: 37
Добро утро тумбачета.
Лек и спорен ден.
Блазе на мамите, които са на море или си живеят там...в тези горещини само водата е спасение.

Хайде до скоро, че работа ме чака.

# 17
  • Мнения: 33
Добро утро и от мен.
Желая Ви прекрасен и усмихнат ден. Hug

# 18
  • Мнения: 31
Добро утро мамчета много сте бързи само се записвам и отивам да ви чета.

# 19
  • Мнения: 916
Добро утро  Hug

Да си кажа и аз за зодиите - и двамата с мъжо сме риби  Mr. Green Но в замяна на това баща ми и двамата ми братя са скорпиони (дано малчо да не се метне на тях Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 1 031
Добро утро!

За зодиите - аз съм скорпи, мъжо - теленце, синчето - девичка и чакаме ново попълнение за отбора на скорпитата Mr. Green ще поведем с мнозинство Mr. Green Mr. Green
Ели блогадаря ти  Hug
Днес чакаме отчет от Валчо и стискаме мнооого силно палци на Мая Hug Praynig Praynig
Успех и на всички останали, които са на преглед днес Peace

Лек и според ден на всички  bouquet

# 21
  • Мнения: 30
Здравейте  Hug
Затъжих се за вас...

Тонеска, махай ми синия щъркел - моя лекар твърди че е момиче, за разлика от другия, който каза, че е момче  Grinning
Май ще сме в неизвестност до края...

# 22
  • Мнения: 9
Добро утро и от мен Grinning
Мая дано всичко е ок при теб.Стискам палци и чакаме новини Praynig Praynig Praynig
За зодиите аз съм Везни,мъжо е Близнак ,а Вики е Риби(много сте чувствителни бе Grinning)

# 23
  • Мнения: 1 031
Нора готово, честита мома  bouquet - ама аз все се чудя как така лентичките ни са еднакви , а моят термин е за 13 а твоя за 20 newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 2 671
Добро утро и от мен!

Мая, силно стискам палци!!!

За килограмите -
сега съм още на -3 от преди забременяването. От време на време лееко се шашкам, но в крайна сметка не гладувам... явно не качвам, защото съм органичила тестото и сладкото до минимум... ама и това ще стане  Mr. Green
миналата бременност - бях на същия хранителен режим /с минимум простоиверижни въглехидрати заради гестационния диабет/ и качих общо 14, но плавно. От родилния дом ме изписаха с 11 по-малко. Дотук добре, но втория месец след раждането като му отпуснах края /по ред причини/ си върнах 11-те кг. за 0 време  Sad . До прохождането на Щурчо си ги влачих, но после ги стопих почти всички без никакви целенасочени усилия от моя страна  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 9
Тонеска,утре ще се виждаме ли???Ако имаш време може да се видим между пет и седем newsm78
За килограмите аз съм+3 hahahaПредишната бременност качих 18 кг,след  раждането свалих 11кг още в родилното,обаче после при кърменето smile3511 станах прасенце

# 26
  • Мнения: 30
Нора готово, честита мома  bouquet - ама аз все се чудя как така лентичките ни са еднакви , а моят термин е за 13 а твоя за 20 newsm78
Не знам дали е мома... аз си го усещам момченце... но на вчерашния преглед каза - момиче. Другия лекар твърди че е момче. Вече ме омотаха и реших да не мисля за пола...  Rolling Eyes
При мен имаше едно слабо кървене около 21 февруари, и цикъл на 7 февруари, затова смятаха така и ми дадоха приблизителен термин 20 ноември. Някъде назад из темичките писах че има седмичка - две разминаване...
Плода по ехографа отговаря на 17 седмици и няколко дни, но не знам точно и не сменям линийката...

Уж всеки път на 3д ме гледат... а няма нищо ясно. Изобщо много съм разочарована от лекари.
Бях в болница от петък вечерта до снощи и след две седмици пак...  Cry и макар да не е свързано с бебето /сърцето ми е/ не спрях да се притеснявам...

# 27
  • София
  • Мнения: 167
Добро утро!!!!!
Тонеска, страшна темичка newsm10

Мишле, спокойно мила, нека да си поемат това, което са повредили и да ви върнат колата както са я взели.  Какви са тези работи, и аз много мразя безотговорни хора, а ако имаш нужда от помощ за скандала само звънни.  Hug

За всички, които не можете да качите кг само кажете по колко и от кои да ви дам....аз вече съм +4 и не смея да се кача на кантара Sad няма как девойката много яде.
 Да ви споделя вчера си направих експеримент с бебока, четох, че бебетата в тези седмици реагирали на кисело, горчиво и вчера изядох 1 лимон горкото почна да ме подритва и да се преобръща насам натам......май ще е като майка си по сладките неща Joy
пепенка , нещо си много тиха напоследък само с едно добро утро минаваш. Я кажи как сте вие?

Norass, честита девойка! Mr. Green

# 28
  • Мнения: 8 534
Добро утро и от мен!

Майче, ще стискам палци и  baby_neutral всичко да е на добрата страна и резултатите да да добри!

Относно килограмите аз съм +2,5-3кг. т.е 53кг.,в началото на бременоста ми се ядеше много, но вече си възвърнах нормалния апетит и наблягам повече на плодовете и зеленчуците.Първата бременост до третия месец бях ослабнала 2кг., но после до края качих общо 15кг., до шестия месец следкато родих си възвърнах нормалните килограми, а още след шест месеца бях се превърнала в ходещ скелет бях станала 42-43кг, защото то беше едно тичане след малкия, направо ми беше видял сметката.

Аз също ходя на два доктора, просто този от ЖК няма необходимата апаратура, при различни мнения от тяхна страна, взимам в предвид това което смятам за правилно.

# 29
  • Мнения: 31
Майче, не се притеснявай всичко ще бъде наред, стискам палци.
Аз за сега съм качила 8кг. и направо незнам, а има още толкова време и не ям много, но те си се качват.
И аз днес следобяд съм на преглет, и сега ми е малко притеснено.
Браво на отличничката ни и ще стискаме палци за петък пак да ни зарадва с 6.
За зодиите и аз да кажа аз съм водолей, а милото ми е везни.
Тонеска, много хубава ни е темичката  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт