Слънце пече и се смее, ДЕКЕМВРИйче да огрее!!!

  • 10 247
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 284
Сега да ви кажа какво става вече втора сутрин. Sadна Марто дясното око е залепено от гурели-жърти и грозни.И то само едното око ,нито нос тече....и аз започнах да го мажа с Иргамид.Това помагаше при батко му в такива случаи.Дали се е замърсило нещо newsm78
Галчо и на моя Марто му беше така очето и доки каза че е конюктивит,изписани капки и го промивах с отвара от лайка и за 1седм. се оправи.

# 16
  • Мнения: 57
 newsm59 Хихи!Бъди жива и здрава!
Иве,
Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 1 626
Нели, все забравям да те питам, вие минахте ли на Фризо 2? Айчето хапва ли го?

# 18
  • Мнения: 337
Ку-ку , айде пак да не кажете , че съм лоша http://www.snimkа.b/album.php?album_id=1005&photo=6


ииии край...кой видял - видял Stop

Последна редакция: ср, 18 юни 2008, 23:01 от Mаxi

# 19
  • София
  • Мнения: 1 626
Еми, Макси пак си лоша  Mr. Green Ние не видяхме снимката дето явно само Ивето я е видяла - Криската била по бански.

# 20
  • Мнения: 337
И да се похваля , ние вече пълзим. Сега докато стоях на компютъра я бях пуснала на земята да си играе и , като се обръщам тя набира по пода стремглаво към една играчка , но като излезе от килима и се озова на паркета , нещо се поназори , че много лъзгаво и боксува Mr. Green

# 21
  • Мнения: 219
Ето ме и мен Simple Smile
Иве   Hug Как успяваш все такива хубави темички да ни правиш? Ама то щото е с любов  Heart Eyes
Хихи, честити рожден ден, много усмивки и щастие ти желая!
Честито и на всички останали с поводи Simple Smile
Ние днес бяхме на преглед, биха ни ваксината, и не ревнахме и за миг. Вече сме 6480гр и 63.5см. Расте детето. Понеже като е по корем и успява да се извие и завърти на една страна доки каза, че обикновенно това става около 8-ми месец, и че сигурно рано ще проходи, щом си седи и сама. Ама не ми се вярва. Като знам, че вече има пълзящи бебета....Днес за 1-ви път си згъна колената и застана на ръце и колене, но мисля, че това стана, щото беше на дивана и се подпря отстрани на него.
Утре или другиден ще идем да дадем кръв и урина да видим и ние как сме в това отношение.
Иначе за столчето...може би трябва да отида при тази мама и да го видя лично, и да преценя на място. Благодаря ви за коментарите все пак  Hug
Макси, ти на колко си родила сина си? Явно си има значение на колко години роди човек, тогава все едно, че не си раждала. А мъжа ти направо си е детенце (те днешните младежи изглеждат по-големи).

# 22
  • София
  • Мнения: 165
 smile3506 Цвете, а аз като знам, че ние сме сигурно вече 10 килца, седим - ама само ако имаме някаква опора някъде, е иска да ходи ( ама аз не и давам), не се върти и не се преобръща като другите връстничета - та сигурно ще проходим след годинка ...

# 23
  • Мнения: 167
Маце, да, хапваме го и то с огромно удоволствие - пу пу пу. То би трябвало да е еднакво по вкус, но от както сме на него, нямам случай да не си е изяла манджата. А за кисела - днес сготвих 200 грама, викам си и аз съм човек... Да, ама не. Девойчето хапна 150 гр. и ревна. Реве и гледа лъжицата. Поднасям я пълна, а тя я хваща и заедно с ръката тъпче в устата и се маже, втори път давам пълна и пак така... И на третия път като уцели къде да хваща дръжката ега ти ентусиазма да яде сама. Е, придържах и аз лъжицата - то е ясно, ама 50 грама ги изяде без да капне никъде. Цялата тая процедура беше с лявата ръка. Като мен и дядо й. И понеже утре е ред да ядем каша се чудя мога ли да й направя малка дозичка кисел за десерт на обяд?? Вместо да предлагам плодово пюре??

# 24
  • Ilkeston
  • Мнения: 187
Здравейте ,момичета!
На обяд забелязах,че си имаме зъбче. Май малко на криво е излязло... Сега оставя да сложа скоби на бебето Joy

# 25
  • Мнения: 337
Цвети, на 18
А , какво имаш предвид , като казваш , че се обръща от корем настрани , че стои на една страна ,така както спим , или , че се преобръща на гръб , или как ?Ох, да не те обърквам повече , ама  неможах някак да си го представя , затова питам newsm78

Деси, честито ви зъбче  Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 295
Здравейте, мами!

Не съм писала от 100 години, ама да не си мислите, че не ви чета! Следя ви аз, следя...
Сега да мина направо на въпроса: искате ли една срещичка в Южния парк да спретнем утре или в други ден? Че с Муинека ни се е доходило, Green apple ще се присъедини също, така че идвайте и вие! Айде, пишете има ли желаещи и да си определим евентуално час и място!

Много се радвам като чета за зъбчетата! Мойта мацка още си няма, но се плюнчи и нерви като за световно понякога, та чакам включване...

# 27
  • Мнения: 277
честито зъбче на момченцето на деси

като ви слушам как омахвате пюрета и за какви грамажи става въпрос....никола яде със зор макс 80гр зеленчуково пюре на обяд и около 100гр каша с ябълка следобяд (ако имам късмет). не знам как ще увеличаваме желязото. според лекарката трябва да му давам капки

иначе на мамите, които ще ходят на море, пък може и на село (галчо  Hug), препоръчвам такова басейнче като на никола. струваше 5 лева. пълним го с морска вода, оставяме да се натопли и пъхаме момчето вътре. голямо плицикане пада и кеф. но той си седи стабилно де, ако се облегне, малко се гъне борда

аничка, мама яни, радвам се, че всичко е наред с бебоците

стела-мария, обиколила съм доста места в българия, нооо във велинград не съм била Sad чувала съм хубави неща, но не знам дали скоро ще ме огрее да ида там. не и с мъжа ми, той никак не е по такъв тип почивки Sad

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 409
Сега да мина направо на въпроса: искате ли една срещичка в Южния парк да спретнем утре или в други ден? Че с Муинека ни се е доходило, Green apple ще се присъедини също, така че идвайте и вие!
АЗ! ГОТОВ! само кажете час за утре!

нямах нет 3 дни та сядам да ви чета!

# 29
  • София
  • Мнения: 165
 smile3518 Аз мога да кажа чак утре след кафето. От два-три дена ме мотат с тая газова. А така ми се идва Cry

Общи условия

Активация на акаунт