Наистина матиращ крем!

  • 77 038
  • 378
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 416
Ползвам всички кремчета на Ла Рош- М , К и Duo ! "M"-не оставам без него  Heart Eyes,винаги през деня съм с него-матира отлично,лек,отличен за основа за грим,прави лицето нежно,меко,БЕЗ СЛЕДА ОТ ОМАЗНЯВАНЕ,ЛЪСКАВИНИ! "К"-не се справя с лъскавините,ползвам го за нощен,води се излющтващ,но смятам занапред да си ползвам за нощен "Duo"-по-лек от "К",приятен,но не по-устойчив от "М" за през деня.Успех,Амра!
Благодаря ти много  Hug за отговора на питането ми за крема на La Roche Posay Effaclar DUO. Ще помисля между него и "М".

# 346
  • Мнения: 270
биодерма

# 347
  • Мнения: 1 518
От тези три съм най-доволна:

ELEA Derma Clar - Коригираща крем-емулсия за проблемна кожа


Garnier Pure


NIVEA VISAGE

# 348
  • Мнения: 2 172
Я да съживя малко тази тема  Laughing

Искам да попитам момичетата ,които  ползват зеления матиращ крем на Елеа с чаено дърво ,откъде са си го взели?Само в аптеките ли го има?А в Кауфланд примерно?И къде има по-голямо разнообазие на продуктите им?В смисъл и другите неща от зелената серия ,за да си направя някаква хубава комбинация  Sunglasses

От Пловдив съм,но предполагам няма да има голяма разлика в местонахождението му  Grinning

И още нещо: става ли за основа за грим?В момента съм с ФДТ Ревлон Калър стей,предполагам че става за отдолу  newsm78

# 349
  • Мнения: 1 518
Искам да попитам момичетата,които ползват зеления матиращ крем на Елеа с чаено дърво,откъде са си го взели?Само в аптеките ли го има?А в Кауфланд примерно?И къде има по-голямо разнообазие на продуктите им?В смисъл и другите неща от зелената серия,за да си направя някаква хубава комбинация Sunglasses От Пловдив съм,но предполагам няма да има голяма разлика в местонахождението му Grinning И още нещо: става ли за основа за грим?В момента съм с ФДТ Ревлон Калър стей,предполагам че става за отдолу newsm78

Във всички аптеки, и в супермаркети Европа и Кауфланд.
Но аз от зеления не бях много доволна (лъщеех си от него) и го смених със синия Elea (Derma Clar), който е малко по-скъп.

# 350
  • Мнения: 2 172
Искам да попитам момичетата,които ползват зеления матиращ крем на Елеа с чаено дърво,откъде са си го взели?Само в аптеките ли го има?А в Кауфланд примерно?И къде има по-голямо разнообазие на продуктите им?В смисъл и другите неща от зелената серия,за да си направя някаква хубава комбинация Sunglasses От Пловдив съм,но предполагам няма да има голяма разлика в местонахождението му Grinning И още нещо: става ли за основа за грим?В момента съм с ФДТ Ревлон Калър стей,предполагам че става за отдолу newsm78

Във всички аптеки, и в супермаркети Европа и Кауфланд.
Но аз от зеления не бях много доволна (лъщеех си от него) и го смених със синия Elea (Derma Clar), който е малко по-скъп.

Благодаря ти много   bouquet

Аз току що се връщам от Кауфланд,но там нямаше нищо на Елеа  Rolling Eyes И си взех на Нивеа матиращия в бурканчето,та да видим сега  Laughing

# 351
  • Мнения: 1 518
Уф, исках да кажа Фантастико, не Кауфланд Embarassed

# 352
  • София
  • Мнения: 93
Искам да попитам момичетата,които ползват зеления матиращ крем на Елеа с чаено дърво,откъде са си го взели?Само в аптеките ли го има?А в Кауфланд примерно?И къде има по-голямо разнообазие на продуктите им?В смисъл и другите неща от зелената серия,за да си направя някаква хубава комбинация Sunglasses От Пловдив съм,но предполагам няма да има голяма разлика в местонахождението му Grinning И още нещо: става ли за основа за грим?В момента съм с ФДТ Ревлон Калър стей,предполагам че става за отдолу newsm78

Във всички аптеки, и в супермаркети Европа и Кауфланд.
Но аз от зеления не бях много доволна (лъщеех си от него) и го смених със синия Elea (Derma Clar), който е малко по-скъп.

Благодаря ти много   bouquet

Аз току що се връщам от Кауфланд,но там нямаше нищо на Елеа  Rolling Eyes И си взех на Нивеа матиращия в бурканчето,та да видим сега  Laughing
да дадеш отзиви за Нивеата,че и аз му се чудя и му се мая Simple Smile

# 353
  • Мнения: 2 172
На Кашето жена му утре ще дам отзиви,че тази вечер вече няма за кога да се гримирам наново  Laughing

Аз си взех и измиващия гел на Нивеа от същата серия,та него ще го изпровам тази вечер,погледнеш до утре съм се разкрасила  tooth

# 354
  • София
  • Мнения: 93
дано хубаво да матира,щото вече ми писна да търся.

# 355
  • Мнения: 1 416
От тези три съм най-доволна:

ELEA Derma Clar - Коригираща крем-емулсия за проблемна кожа


Преди години ползвах измиващия гел за лице на ELEA от същата серия - Derma Clar и бях доволна, може и да пробвам този крем, но ще видя дали ще се престраша, защото например зеления на ELEA с SPF нещо не ми беше харесал, доколкото си спомням. Но мойте впечатления са, че Елеа е една от добрите български марки.

# 356
  • Мнения: 77
хареса ми този на елеа синьото.мисля да го пробвам.а преди години използвах зеления крем на елеа хидромат-в началото когато излезе и беше страхотен.после пак си взех когато бяха направили някакви промени и се оказа ужасен.но измиващата пяна си е екстра и досега.

# 357
  • Мнения: 1 190
този на RoC е невероятен, ползвала съм и този на Oil of Olaz - изключително лек е и има матиращ ефект Peace

# 358
  • Мнения: 270
Биодерма супер е.Изобщо не лъщя от него.

# 359
  • Мнения: 2 172
Давам отзиви:

1.Почистих си лицето с ето това
 http://www.nivea.bg/images/scaled_images/packshots/11578_870fc93 … f6.jpg?1258380580
Кожата ми стана като на бебе,мнго мека ,кадифена и матирана определено  Heart Eyes

2.Сложих си от този крем
http://www.nivea.bg/images/scaled_images/packshots/8503_a0f84d4a … 6d.jpg?1263471906
Много лек и приятен,Не омазнява,но и Не матира  Laughing В смисъл по-скоро овлажнява.Сега съм с ФДТ на Ревлон отгоре,но като си пипна лицето не е сухо и пудрено,а го усещам леко влажно,предвид,че този ФДТ е много сух и плътен  bowuu

Досега ползвах тониращия матиращ крем на Биодерма.Той определено матира още докато се нанася и има много приятен цвят.Прави ти лицето изравнено и естествено без да изглежда като ФДТ,но има малко кирясал ефект,ако повториш някъде  Laughing Но аз си го ползвах под ФДТ и наистина след това като се пипна по лицето ефекта беше сух и пудрен.В никакъв случай не съм лъсвала от него. Но е малко скъпичък и ми излизат пъпки от него.Спра ли да го ползвам изчезват.Но върна ли се към него хайде пак няколко пъпчока се показват  Confused

Много хубав дневен крем е на Мери Кей.Аз дълго време ползвах техните ФДТ-ни.Те са точно такива сухи и матиращи,много дълготрайни и ако решиш да повториш някъде или просто да си освежа грима по някое време не кирясвам  Laughing
Та крема на тази фирма беше уникален.Но за съжаление само тестер имах.Пак ми идваше скъпичък-30 лв някъде е.Но кожата ставаше точно кадифе.Суха,матирана,въобще фантазия.Но лошото е,че не се намира по магазините,а само чрез поръчка на консултант/мисля,че е само една за Бг/ и е малко хамалогия,пощи,преводи....и мен малко ме мързи и затова минах на ФДТ-на РЕвлон.

Еми това е.Кремът на Нивеа е по-скоро овлажняващ.Лицето ми не е сухо,а някакси влажно  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт