Отговори
# 15
  • Мнения: 389
PIVANOVA, честита годишнина, дълги години семейно щастие ти желая.На кумицата да и жив и здрав сина и много радост да и носи
Морска,страшна мацка си,татковците в парка не те ли свалят...
Плодови млека не съм му давала
Има ли деца който още не пият вода?

Моя син пие само сок,аз и на това се радвам,че той и това не пиеше

# 16
  • София
  • Мнения: 5 728
pokahontas,ние Crazy

# 17
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здрасти и от мен.

Честито на всички, които имат повод   bouquet

Дивена, на Йована така и беше кръбясало оченцето преди две седмици. Тогава Тиги и Ментина се усъмниха в конюнктивит, но не беше. мина и за три дена, капех кърма. Зачерви се точно след като бяхме на плаж. Има два варианта, или е от слънцето или го е замърсила с пяск. Може и при Наталия да е така, най- добре се посъветвай с доктор и дано всичко е наред  Hug

Ноктите на малката не ги режа, обработвам ги на два дена с пиличка само  Peace

Кредит ми отказаха от банката и сега ще видим какви ще ги вършим. Как и кола ще купуваме и във Варна ще летуваме, ей това не ми е ясно. Дано поне върнат на мъжо данъците за тази година иначе незнам  Rolling Eyes

Страшно ви завиждам за срещите. Иска ми се и Йована да си дружи с други бебоци, много се кефи като види деца, но не би. Не познавам никого наоколо с бебе на нейната възраст  Confused Затова си играе с мам и тате  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 195
Честита годишнина, ПИванова!!! Да съхраните жива любовта си още дълги години![
/color]


Честито на кумата ти- да е жив и здрав Константин   bouquet

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Хелоу и тук!

Велева, хич даже не ми е кеф да я мажа, но с абсолютно нищо друго не минава, няма как да махна причинителя-природата. Винаги съм била против мазането ей така, за всеки случай с такава гадория, за това и нямам намерение да мажа толкова много, колкото изписа кожната.

За ноктите знам, че на ръцете се режат заоблено, а на краката право.

Шоши, чудни бебета/батко-чудни снимки. Дамян е излезнал като от филм тип "Войната на таралежите", а девойката-съперник добре е поработила по лицето му  Mr. Green

От плодовите млека не мисля да давам, особено пък Данон. Констанца ги кльопа, но при Емма поне за сега имам думата и тя е - НЕ

PIVANOVA, честит двоен повод за напиване!!!


На Емма също редовно й се зачервяват очите. Светлооките сме така-малко ни трябва, за да ни кървясат очите  Mr. Green От слънце, от преумора, от прах.....

# 20
  • Мнения: 745
Добър Ви ден!На вън не се диша от жега,много е топло,какво ще правим за напред незнам.

Ние както свикнахме да сме само на вън.

Приберем ли се и само като види вратата надава един вой Grinning,ко ша го прая туй дете,кат майка си хаймана се извъди Grinning Grinning Grinning

За ноктите -рязането става много трудно,не обича да му ги режа и е направо мъчение.Не мога да се старая толкова и гледам нокти да няма,в смисъл да са изрязани Grinning

За плодовото мляко на Данонино не смятам да му давам да яде.Според мен е много по полезно кисело мляко с плод,отколкото тази химия.Каквото и да казват,че се било препоръчвало от българската педиатрична организация дрън,дрън...

За очичките,ня са се зачервявали до сега.
Честито на Пиванова,Морска ти пак се избара Mr. Green
Малко снимки от плажа Grinning http://www.snimka.bg/album.php?album_id=225231&view=1&photo=105

# 21
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353


Приберем ли се и само като види вратата надава един вой Grinning,ко ша го прая туй дете,кат майка си хаймана се извъди Grinning Grinning Grinning



Емма е същия уличник. От една порода са. А Констанца е другата крайност-дай й в къщи да стои(за това съм и пред компа, а не навън)

# 22
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Пиванова, честита годишнина и още много хубави поводи да ви карат да се усмихвате аедно!



Честито бебе и на кумата ти, да е живо и здраво!  bouquet
Шоши, страхооооотни снимки и още по-страхотни бебоци (и мами, естествено плюс един батко)! Peace
Дивена, на Сашко му се е случвало да му се зачерви бялото на очичките - най-вече след къпани, ако му влезе шампоан в очите. Но бързо му минава.
Бобче, съжалявам за отказа.  Sad
Хриси, искам и аз на плаааж.  Grinning
Данон и производните му категорично не давам и не смятам да давам нито на едно от децата. Като знам колко консерванти бухат... Rolling Eyes Една позната преди време си забравила в шкафчето в работата едно мляко на Данон и след близо година почиствала и го открила. Не било мръднало изобщо. Само си представете за какви консерванти става дума. А тя е възпитаничка на френската гимназия, маниак на всичко френско и оттогава не иска да чуе за това мляко, нищо че е на френска фирма. Naughty

# 23
  • Мнения: 389
[b Само си представете за какви консерванти става дума. А тя е възпитаничка на френската гимназия, маниак на всичко френско и оттогава не иска да чуе за това мляко, нищо че е на френска фирма. Naughty

а във Франция я няма такова мляко Данон / поне в Париж/  със сигурност

# 24
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
[b Само си представете за какви консерванти става дума. А тя е възпитаничка на френската гимназия, маниак на всичко френско и оттогава не иска да чуе за това мляко, нищо че е на френска фирма. Naughty

а във Франция я няма такова мляко Данон / поне в Париж/  със сигурност

Знаех си аз, че не е читава тая марка. Thinking

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте,момичета.
Тези дни са големи жеги и сега си стоим в къщи.
И Стилиян иска само на вън и само да ходи,на едно място не стои.Аз вече останах без кръст.Днес пак падна и се уплаши,но стана и тръгна.
Благородно завиждам на морските мами.Искам и аз на моренце,но няма да ни огрее тази година,заради големите заеми,които теглихме.
Христинчето е хванала страшен тен.Поне басейнче ще вземем на Стилиян като вашето.
В събота си купихме кола.В понеделник мъжо я оправи в КАТ,но като че ли някой ни завидя(от гадните комшии)и вечерта мъжа ми я удари малко и  отзад на бронята има дупка.Голям късмет.Прекалено хубаво,не е на хубаво,както казват хората.
Иначе при нас е все едно и също и за това ви пиша рядко.
Приятен ден на всички.

# 26
  • Мнения: 324
PIVANOVA, честита годишнина!   bouquet И златна сватба да отпразнувате влюбени и щастливи! И с поне още едно слънчице като Перси  Grinning
Криска, страхотен подарък, безаварийно каране и хубави пътувания! И благодаря!  Heart Eyes
Бобче, жалко за кредита  Sad Мислела ли си да пробваш с българска банка? Може някой да изтегли вместо теб и на него да изплащате. Можеш да провериш тук http://www.moitepari.bg какви са офертите на банките според критериите, които ще въведеш. Можеш и да направиш запитване към консултантите. Аз съм питала за жилищен кредит, помагат.
Ди, няма как да не те е яд, но броня се оправя, мъж ти да е здрав.
Христинче, ах, какво тяло!

Последна редакция: ср, 18 юни 2008, 15:43 от Нели*

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Нели*-баща ми каза,че такава броня не се продава никъде и така ще си я кара.
И аз казвам на мъжо да не се притеснява,и че на колата нищо и няма,но на него много му е гадно и сега колата си стои на къщата и не иска да я кара.
Аз пък нямам книжка.Уж днес го навих да ме повози след работа,ако се прибере по-рано.
Ние пък сме теглили три кредита Embarassed,но на наше име няма нито един.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 556
И аз да кажа за Данонино,тъкмо никой не пише,да позапълня малко темичката.
Още не съм му давала,но мисля като навърши годинка да му давам един път,два пъти в седмицата.С моя комшийка си говорехме и тя каза,че това са пълни глупости,че няма консерванти и какви ли не още химии.
Иначе десерт,крем с плод вътре е идеално.
Момичета вие къде държите столчетата за кола?Ние сме още с кошницата и тя си стои в къщи.Мисля като вземем столче да стои в колата,но на комшията над нас,който е полицай му разбили колата и откраднали само столчето,нищо друго.И сега се чудя.
Нещо не мога и столче да харесам.
На Джордани мислите ли,че са хубави?

# 29
  • Мнения: 229
Здравейте мацки  Hug

Честит двоен празник на Пиванова   bouquet

Да почерпя и аз, понеже днес бях на изпит пред ДАИ на листовки. Взех ги с 1 грешка, която обаче оспорвах докрая Naughty. Ето и почерпката:


 

Общи условия

Активация на акаунт