Ползвате ли всичката козметика, която притежавате?

  • 3 335
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Опитвам се, но не успявам.
Става въпрос основно за декоретивната такава.
Иначе бяла козметика поръчвам единствено, когато видя, че някой от продуктите ми е на привършване.
И все пак, да отбележа, че вече съм много по- добре отпреди...

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 4 734
Опитвам се и донякъде успявам. Най-лесно ми е с бялата козметика. След доста несполучливи покупки и много ровене и четене в нета успявам да попадна на продукти, които са подходящи за мен и си ги използвам докрай. Е, има и изключения. При декоративната козметика не е така. Имам сенки, червила, фон дьо тени и особено лакове, които си остават неизползвани. Най-много залежават продуктите за коса.

# 62
  • Мнения: X
Не, не успявам да използвам всичко. Например редовно изхвърлям лосиони против целулит или сенки за очи с изтекъл срок, а съм ги ползвала само 2-3 пъти. Вече не трупам излишна козметика, или поне се опитвам. Даже парфюми имам само 3-4, тези които не ползвах ги дадох на майка ми.

# 63
  • Мнения: 4 770
   

      Направо като ви чета и не мога да повярвам - колко пари хвърляте на вятъра. Аз, например като си харесвам спиралата, която ползвам в момента, защо ми е друга, освен ако не е в различен цвят или водоустойчива... тук има разлика.  Имало по-нова и по-добра, направо върха? Ами хубаво, но докато си оползотворя моята ще излезе и още по-нова...  Joy  Ами тогава? Това просто няма край...  ooooh!

# 64
  • Мнения: 4 916
Най-често изхвърлям лакове, парфюми, гримове, бяла козметика, пяна и гел за коса - като видя, че застояват, преценявам дали ще ги ползвам още и най-често ги хвърлям. Не обичам да ми се мотаят неща, които вече не ползвам. Докрай ползвам шампоани, душ гелове, мляко за тяло, почистващи грим течности, такива неща.

# 65
  • Мнения: 3 641
Много често избирами купувам байнеподходящото за мен. Rolling Eyes
Решението подарявам на колежки , приятелки и всичк исме доволни Wink

# 66
# 67
  • Мнения: 1 313
Ползвам всичко, което си купя, освен нещата, които веднага се разбира, че са "лоши" покупки - неподходящи по една или друга причина. За щастие вече са по-малко, от колкото когато почнах да се вманиачавам по козметиката Crazy
Но има продукти, които изхвърлям преди да съм изразходила опаковката, защото ми е голяма. Например лосион за тен ползвам съвсем малко или пък някой цветове сенки и друга декоративна козметика.

# 68
  • Мнения: 6 038
Сега като ви чета и се замисля...Не ползвам всичко. Има неща, който откакто съм ги купила не са пипнати.  Embarassed

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Преди много се гримирах,сега си слагам само спирала и тонове гримове само така си стоят.А лосиони,масла,олио за тяло и темподобни имам цял шкаф.Хареса ми миризмата на нещо,след две намазвания ми омръзва и така си ги складирам Whistling.А бе  с една дума,отговорът ми е НЕ.

# 70
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Невъзможно е да ползвам всичко  Naughty Периодично правя чистка на шкафа с козметиката( веднъж на 6 месеца примерно). И купувам, и ми подаряват- трупа се. Имам например поне 5 мазила за крака  Crazy За сухи пети, против изпотяване на ходилата, за освежаване...бла- бла. Ползвам един  ooooh! Единствено декоративната ми козметика свършва, без да се налагам да изхвърлям( въпреки че лятото не ползвам пудра и фон дьо тен).

# 71
  • Мнения: 150
НЕ ОПРЕДЕЛЕНО, ИМА НЕщА КОЙТО САМО ТАКА СИ ОТЛЕЖАВАТ

# 72
  • Мнения: 2 386
Не, изобщо. Постоянно подарявам на майка ми и на приятелки.

# 73
  • Мнения: 3 622
Невъзможно е да използвам всичко. Често подарявам или правя чистки, ако нещо ми е омръзнало или не ми допада

# 74
  • София
  • Мнения: 3 869
Не, не използвам всичко, но давам и на майка ми.

Общи условия

Активация на акаунт