Хотели в Благоевград

  • 3 355
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 500
Сумата не е толкова от значение. Ще сме няколко семейства, за няколко дни и затова се интересувам по-скоро условията да са добри и да е близо до центъра на града. Можете ли да ми кажете някоя забележителност, която да е в центъра, за да се ориентирам по картата на града къде точно е този център и съответно самите хотели в каква близост са. 'Центърът' от 'другата страна на реката' ли е? Благодаря!

# 16
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
ей дами провокирахте ме да пиша.разгледах къде е хотел алфа.това е улица с наклон.тихо място.като човек от Благоевград погледнах картата,аз си познавам града и съответно улиците не ги знам.изберете си хотел според вашите изисквания.всички предложени са удобни.за съгражданите ми цигани ,те са навсякъде както е редно,ако имате нещо против тях вземете хотел от другата страна на реката.аз ви пожелавам хубаво време и добре дошли.приятни разходки.

 Не се пали толкова и аз съм родом от там,майка ми все още е там и често се прибирам.
 Но пък с ръка на сърцето и съвсем честно мога да кажа,че това не е района,в който бих завела гостите си.
 Да спокойно е,да циганите ги има навсякъде,но там са в повечеко.
 Да ,центъра е от другата страна,но излизаш на пазара,който пак не е най-прекрсното място в града.
 Там винаги е безлюдно и вечер особенно тъмно и зловещо.
 Кристо е за предпочитане- района е чист и подреден.Пресичаш една улица и си в центъра,но в осветената му,оживена и подредена част. Peace Вароша би преставлявала интерес за чужденците.В хотела не съм спала и не знам нищо за него. Peace

# 17
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Сумата не е толкова от значение. Ще сме няколко семейства, за няколко дни и затова се интересувам по-скоро условията да са добри и да е близо до центъра на града. Можете ли да ми кажете някоя забележителност, която да е в центъра, за да се ориентирам по картата на града къде точно е този център и съответно самите хотели в каква близост са. 'Центърът' от 'другата страна на реката' ли е? Благодаря!

 Кристо е във Вароша,покрай него има една улица и след това реката.След реката започва центъра.
 Пешеходната му зона е доста голяма.
 Сега ще погледна картата и ще ти кажа от къде до къде. Peace

# 18
  • Мнения: 212
Хмм, каква тема имало.
Аз съм от Благоевград, не ми се е налагало да спя по хотелите, да дам мнение.

От едната страна на реката са Алфа и Корона, 500 м по-нагоре от тях е комплекс Вароша. Алфа е без климатици доколкото знам, а в Корона стаите са малки. Районът не бих казала, че е криминален, като навсякъде. Там често отсядят Мариана Векилска и Симеон Колев.
Рио е срещу жп гарата, доста шумно е, малко по-отдалечено е от центъра.
Кристо и Вароша са съвсем близо един до друг и до центъра. Кристо до скоро беше в ремонт заради пожар май, а във Вароша е доста луксозно, но стаите са малки.
Не толкова близо до центъра са Санта Круз, Феникс и Кардинал.
Почти извън града е Езерец, той има вътрешен и външен басейн.

# 19
  • Мнения: 500
Фреш, благодаря за информацията! Hug

# 20
  • Мнения: 487
Милички,ние мислим след 1-2 седмици да идем един уЙкенд на аквапарк в Благоевград,моля ви препоръчайте ми някой хотел там за 1-2 преспивания! Rolling Eyes
Ако имате впечатления от аквапарка там,моля споделете! Hug

# 21
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Милички,ние мислим след 1-2 седмици да идем един уЙкенд на аквапарк в Благоевград,моля ви препоръчайте ми някой хотел там за 1-2 преспивания! Rolling Eyes
Ако имате впечатления от аквапарка там,моля споделете! Hug

 Joy Joy JoyСамо името му е Аквапарк,не бъдете с големи очаквания.
 По-скоро ви препоръчвам този в Пловдив. Peace

# 22
  • Мнения: 487
Милички,ние мислим след 1-2 седмици да идем един уЙкенд на аквапарк в Благоевград,моля ви препоръчайте ми някой хотел там за 1-2 преспивания! Rolling Eyes
Ако имате впечатления от аквапарка там,моля споделете! Hug

 Joy Joy JoyСамо името му е Аквапарк,не бъдете с големи очаквания.
 По-скоро ви препоръчвам този в Пловдив. Peace

Не е ли това което изглежда? http://www.aquapark-bg.com/  А,някой хубав хотел? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт