Дързост и красота 9 ....или Дъ бест ъф ДиК тру Джинджари айс"

  • 21 447
  • 582
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 3 770
Айде стига , бе! Аз дойдох тук да пиша , че ми стана весело и не съм влагала злоба в коментарите си , а вие се хванахте за косите !

# 496
  • Мнения: 1 343
Айде стига , бе! Аз дойдох тук да пиша , че ми стана весело и не съм влагала злоба в коментарите си , а вие се хванахте за косите !
  bouquet Добре дошла Simple Smile Не е за теб мен ме накараха да яхна метлата отвчера. Чаках до днес за да ми размине малко Simple Smile
Готина анимация Simple Smile Жалко че нямам време да поиграя с paint i az че с друго не мога иначе Simple Smile

# 497
  • Мнения: 4 555
Мен пък какво ми се навира в очите - според филма да си моден дизайнер , да измисляш и правиш колекции от дрехи е фасулска работа. Всеки в тоя филм става дизайнер като се чуди какви да ги върши..
Toва определено трябва да влезе в гафовете.  Joy За Дикънчо не знаех.  ooooh! Ще чакаме сем. Макаронови и тях да ги тресне музата, както и невръстната Хоуп. Crazy ooooh!

# 498
  • Мнения: 3 770
Айде стига , бе! Аз дойдох тук да пиша , че ми стана весело и не съм влагала злоба в коментарите си , а вие се хванахте за косите !
  bouquet Добре дошла Simple Smile Не е за теб мен ме накараха да яхна метлата отвчера. Чаках до днес за да ми размине малко Simple Smile
Готина анимация Simple Smile Жалко че нямам време да поиграя с paint i az че с друго не мога иначе Simple Smile

Ако ме видят от фотошопската тема , ще ме овалят в катран и пера и овесена за краката ще служа за назидание на всички !  Joy Майтап!Готини са момичетата там , а аз съм начинаеща с фотошопа!

# 499
  • Мнения: 690
Айде стига , бе! Аз дойдох тук да пиша , че ми стана весело и не съм влагала злоба в коментарите си , а вие се хванахте за косите !
Ти не си, но на някои потребителки коментарите са пълни с ужасна злоба, в буквалния смисъл на думата!! #Crazy
 Аз понеже съм изостанала много с материала, ще се вземат ли пак Рич и Тейлър? newsm78

# 500
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 501
Айде стига , бе! Аз дойдох тук да пиша , че ми стана весело и не съм влагала злоба в коментарите си , а вие се хванахте за косите !

Оооо и по-зле ще става  Wink, колкото повече жени започнат да се навъртат тъдява, толкоз повече хормони и съвсем скоро ще сме свидетели на грандиозе скандале Grinning Така че, ако имаш яко Д и не те е страх от мечки - Добре дошла в гората! Grinning Има още свободни места за Тейлъристки.. Grinning

WomanitKa, нали няма да си тръгнеш от темата? Требва отпор да има по всяко време  Grinning  Hug

# 501
  • Мнения: 1 343
Айде стига , бе! Аз дойдох тук да пиша , че ми стана весело и не съм влагала злоба в коментарите си , а вие се хванахте за косите !
Ти не си, но на някои потребителки коментарите са пълни с ужасна злоба, в буквалния смисъл на думата!! #Crazy
 Аз понеже съм изостанала много с материала, ще се вземат ли пак Рич и Тейлър? newsm78
Мммм Май за кратко Simple Smile Незнам да ти кажа знам после че Тейлър има дете с Ник Ама майка е Брук ама голяма каша Simple Smile

# 502
  • София
  • Мнения: 1 402
Чакайте, чакайте какво наскачахте срещу begbie не съм се връщала да чета какво е писала тя, не ме и интересува .... нали се разбрахме, че всеки има различно мнение, предпочитания, разбирания и мироглед... и най-вече начин на изказ.
Не съм адвокат на begbie, но мисля че малко много й се накарахте ..... наистина като се каже за Брук нещо лошо ...опааа...засягате се ....еми не я харесва и толкова .

Хайде сега, заровете томахавката, дайте да изпушим по една лула и не се дръжте повече като ощипани девойки, ами дайте да нищим тайната чия е Кейтлиновата майка

Womanitka мисля, че Ланчето вчера каза, че скоро няма да връщат Саманта ...поне така помня ...може и да съм слънчасала вече. нещо са си мешали топката на футбола с Рич ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 503
  • Мнения: 1 343
Айде стига , бе! Аз дойдох тук да пиша , че ми стана весело и не съм влагала злоба в коментарите си , а вие се хванахте за косите !

Оооо и по-зле ще става  Wink, колкото повече жени започнат да се навъртат тъдява, толкоз повече хормони и съвсем скоро ще сме свидетели на грандиозе скандале Grinning Така че, ако имаш яко Д и не те е страх от мечки - Добре дошла в гората! Grinning Има още свободни места за Тейлъристки.. Grinning

WomanitKa, нали няма да си тръгнеш от темата? Требва отпор да има по всяко време  Grinning  Hug

 Hug Че точно съм в ПМС Simple Smile На моя мъж съм сложила една книга в WC-то Simple Smile ЗА това че в някой Щати гледат като на облекчаващо вината състоянието на жената ако е в ПМС и убие мъжа си Simple Smile

# 504
  • Мнения: 690
Айде стига , бе! Аз дойдох тук да пиша , че ми стана весело и не съм влагала злоба в коментарите си , а вие се хванахте за косите !
Ти не си, но на някои потребителки коментарите са пълни с ужасна злоба, в буквалния смисъл на думата!! #Crazy
 Аз понеже съм изостанала много с материала, ще се вземат ли пак Рич и Тейлър? newsm78
Мммм Май за кратко Simple Smile Незнам да ти кажа знам после че Тейлър има дете с Ник Ама майка е Брук ама голяма каша Simple Smile
Мерсаж!!  bouquet Heart Eyes

# 505
  • Мнения: 3 770
Айде стига , бе! Аз дойдох тук да пиша , че ми стана весело и не съм влагала злоба в коментарите си , а вие се хванахте за косите !

Оооо и по-зле ще става  Wink, колкото повече жени започнат да се навъртат тъдява, толкоз повече хормони и съвсем скоро ще сме свидетели на грандиозе скандале Grinning Така че, ако имаш яко Д и не те е страх от мечки - Добре дошла в гората! Grinning Има още свободни места за Тейлъристки.. Grinning




Имам и яко и голямо Д , мечките ги кльопам за закуска , ама не знам дали ще издържа дълго да я гледам тая боза !? Joy

# 506
  • Мнения: 1 218
Малко хроника на словесния спор между мен и WomanitKa  Joy Голям майтап Joy

Имам чуството че пиша срещу стена.
А ККЛ изобщо не прилича на маймуна е видно за всички с изключение на дама която явно или се опитва да изкара бялото черно или е решила да ни обеди че и липсва вкус.Х.Т. Първо е с много корекции . Второ корекции абсолютно неестетични. Трето е /според мен/ по лошата актриса и 4-то наистина гледа в повечето случай като "блуждаеща крава".
Чар в нея няма . Има красота, но определено не естествена а доста поизкривена и добавена. Чаровна е ККЛ и незнам изобщо как може някой да спори че Х.Т. била неземна хубавица и запомняща се дъра бъра Simple Smile че аз докъто не почнах да ви чета даже името й незнаех.



Позволи ми да имам повече вкус от теб  Party
Все пак съм била модел и горе- долу смятам, че имам поглед върху нещата  Thinking

Извинявам се ако съм те засегнала с нещо. Но ако обичаш никога повече поне от възпитание не казвай , че имаш повече вкус от някой Simple Smile

Първо малко ще ти е трудно да ме засегнеш, дори и да искаш  Peace

Именно поради това, че съм добре възпитана, не си позволявам да те нападна или да те изложа , но щом настояваш :
Като начало не се пише Обеди , докЪто и т.н. не ми се рови повече ...като ще си толкова компетентна, по-добре виж кое как се пише, ако си пропуснала този урок в училище ...

Май и не ти е много известно и нещо друго -  каква е разликата между манекенка и модел ... но то и това е разбираемо  Peace Не смятам да си губя времето да ти чета и тази лекция  Peace

Маймуна както дебело подчертах, си е мое мнение, намираме се във форум, ККЛ ми прилича на маймуна - къде ти е сега проблема на теб тук, не можах да рабера   newsm78
Може би и ти се оприличаваш като външност с нея  newsm78  , че взе да ме нападаш по отношение на липса на вкус ...
Е, имам самочувствието, че притежавам достатъчно вкус  както ти казах   Peace

И като запоследно да ти кажа, да не се връзваш и пениш излишно , ами се дръж естествено  hahaha Joy Joy

# 507
  • Мнения: 1 343

Първо малко ще ти е трудно да ме засегнеш, дори и да искаш  Peace

Именно поради това, че съм добре възпитана, не си позволявам да те нападна или да те изложа , но щом настояваш :
Като начало не се пише Обеди , докЪто и т.н. не ми се рови повече ...като ще си толкова компетентна, по-добре виж кое как се пише, ако си пропуснала този урок в училище ...

Май и не ти е много известно и нещо друго -  каква е разликата между манекенка и модел ... но то и това е разбираемо  Peace Не смятам да си губя времето да ти чета и тази лекция  Peace

Маймуна както дебело подчертах, си е мое мнение, намираме се във форум, ККЛ ми прилича на маймуна - къде ти е сега проблема на теб тук, не можах да рабера   newsm78
Може би и ти се оприличаваш като външност с нея  newsm78  , че взе да ме нападаш по отношение на липса на вкус ...
Е, имам самочувствието, че притежавам достатъчно вкус  както ти казах   Peace

И като запоследно да ти кажа, да не се връзваш и пениш излишно , ами се дръж естествено  hahaha Joy Joy

Именно голям майтап ...
Първо пиша докЪто Simple Smile говоря по телефона правя оферти и играя Игра Simple Smile т.е. не ми се задълбава точно тук как да не сгреша буквичка.
Второ да съм казала някъде манекенка ?  newsm78
Модел - манекен разликата доло горе я схващам но да ти кажа не се и назорвам защото няма с това да си вадя хляба.
Трето уроци в училище не съм пропускала Simple Smile Просто някой съм проспала Simple Smile Ако са ми били скучновати като някой постинги ...

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 14:47 от WomanitKa

# 508
  • Мнения: 1 177
Някой виждал ли е Тейлър без грим, разплакана и съкрушена? Ами не мислите ли, че Брук нарочно я дават в такава светлина. Тейлър винаги е силно напудрена и обилно червисана, докато Брук е без грим почти винаги. Ако двете се наконтят и нагиздят по един и същи начин, Брук по нищо няма да отстъпва на Тейлър Peace Ха сега нападайте ме! smile3533

# 509
  • Мнения: 4 784
.... нали се разбрахме, че всеки има различно мнение, предпочитания, разбирания и мироглед... и най-вече начин на изказ.
Galya S, разбрахме се, ама в предишните теми.... май има хора, пропуснали да ги прочетат, следователно пак ще има  newsm50 argue #Bad Talk fight
Не мога да пропусна да приветствам такъв виден Т-фен ***Диди*** :Р welcome
Galya S, мерси за итфото   bouquet!

begbie, не си го и помисляй това с праждосването  Naughty  People No Good

Общи условия

Активация на акаунт