ДЕКЕМВРИйската тайфа расте, в нас живее мъничко дете!

  • 9 251
  • 301
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 22
Bambi25 4estito!  newsm51 newsm44 smile3501  love001
Taka se radvam za teb, 4e e momi4e kakto iska6e i 4e vsi4ko e nared! Strahotno me zaredi s nastroenie!

# 241
  • Мнения: 22
Na men dnes otnovo mi pre4ernq, za6toto pak ne uspqh da sedna v metroto. Mnogo hora, nqma vuzduh i to4no edna spirka predi da slqza pomolih edno momi4e da sedna a malko Simple Smile i mi mina, no to4no predi tova i az imam uskoreno surcebiene.
Utre nqma da se ka4vam ako ne moga da sedna, no neznam dali trqbva da se pritesnqvam ili e ot jegite...

# 242
  • Мнения: 342
Бамбинаа   Hug 
Сега таткото ще полудее от кеф!  Heart Eyes
Вече си имаме 2 мацки, ура!  Laughing

# 243
  • Мнения: 265
Бамби,честито stork-girl newsm44,при кой ходи,доволна ли си от прегледа?Ииии,сложи си една линийка де Wink

# 244
  • Мнения: 166
Bambi25 ,честито  bouquet
Много се радвам,че всичко е ок.

И на мене много ми се иска да си имам
едно живо и здраво момоченце Blush

# 245
  • Мнения: 265

Utre nqma da se ka4vam ako ne moga da sedna, no neznam dali trqbva da se pritesnqvam ili e ot jegite...
От жегите е ,носи си винаги шише с вода ,аз така правя и буквално се наливам,а на мен вече ми отстъпиха място в автобуса веднъж,но май са рядкост такива хора

# 246
  • Мнения: 9
Здравейте момичета и от мен и аз отдавна не съм се включвала макар че чета редовно темичките, които доста бързо се изписват. Сега съм в пред сватбена треска на 19 юли е голямата веселба и не ми остава много време да пиша. Аз също не съм взимала болничен и ако не се наложи смятам да не взимам. Направиха ми БХС и казаха, че всичко е ОК. Сега към края на юли началото на август съм си записала час за фетална морфология и се надявам да ми кажат и какви гащи ще ни трябват за бебока розови или сини. Аз лично нямам претенции, но таткото е твърдо обеден че ще е момче  Simple Smile
Пожелавам на всички по леко да изкараме тези горещини и ако имам новини ще пиша.

# 247
  • Мнения: 22
Dano e ot jegite 4e vse se pritesnqvam i kato ne sum vijdal bebo pove4e ot 5 dni na efograf i zapo4vam da se 4udq dali vsi4ko e nared. Ot utre se zarejdam sus studena voda i az Simple Smile
A dnes dori si oblqkoh edna rokli4ka s koiato izglejdam dosta po-bremenna, no nikoi ne stana...

# 248
  • Мнения: 22
Edno vupros4e! Vie s FM pravihte li si Doppler?Az ne sum, no pri sledva6tata FM mislia da si napravia i tova.

# 249
  • Мнения: 688
Pupinka, много ми е трудно на работа в това гадно състояние. Повръщането се проявява вече само вечер, е не липсват изключения, но гаденето си е през целия ден. Вкуса на храната ми е извратен и след като хапна остава неприятен вкус, от който трудно се отървавам.

eses , аз имам същата ужасна болка но от ляво точно около плаващите ребра, когато кихна или се изкашлям все едно че някой ми чупи ребрата. Моята болка е от доста време вече поне месец и аз се чудех какво ли е това, но както чета и да ходя по лекари все тая.

А за майчинството,  че така го изчисляват и включват и болничните е много подло - уж все говорят за програми за насърчаване и защита на раждаемостта, но всичко е вятър когато опре до пари. Ама как да ги гледаш тези деца с 'вятър'. Пък какво да правиш като имаш лошия късмет да караш тежка бременност...

# 250
  • Мнения: 616
Как сте сладуркиии  Hug Hug много ми липсвахте

Много сте изписали, минавам само да се отчета и отивам да чета  Hug  bouquet

Изкарахме много хубаво на морето бебо явно се чувстваше добре защото доста се мърдаше:love: ще пусна и снимки само да си открия кабела  newsm78 Днес бяхме на преглед всички изследвания да ни в норма, БХС е с нисък риск  Party и най-хубавата част казаха ми 90% момче  newsm44 newsm44 таткото умря то кеф, още не е сигурно напълно но аз си имах такова усещане от самото начало Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes изписаха ми желязо да пия, това е в общи линии. От утре съм на работа и ще съм на линия Hug

# 251
  • Мнения: 166
Явно според българското здравеопазване на една бременна жена не и трябва да си почива #Cussing outСамо работа...сигурно трябва да сме им благодарни,че ни дават 2 години майчинство  #2gunfire

Invisible,да са ти честити сините гащи  bouquet

# 252
  • Мнения: 22
4estito Invisible! Dnes samo hubavi novini Simple Smile "vu4i6" dosta sveja i otpo4inla Simple Smile

# 253
Инвизибъл честити ти сини гащи
Бамби честита ти розова панделка. Разказвай де как мина носи ли си диск какво видя?

# 254
  • Мнения: 20
tsveta pile
Цитат

А за майчинството,  че така го изчисляват и включват и болничните е много подло - уж все говорят за програми за насърчаване и защита на раждаемостта, но всичко е вятър когато опре до пари. Ама как да ги гледаш тези деца с 'вятър'. Пък какво да правиш като имаш лошия късмет да караш тежка бременност...
Какво? Ако аз сега изляза болничен до раждането,ще се отрази на срока на майчинството ли или какво? не разбрах

Общи условия

Активация на акаунт