ЯНУАРСКИ мами с изненада, наблюдават бебешка каскада!

  • 9 540
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 308

  Гласувах, за Гого. Написах си имейла и натиснах на Vote. дано да е това начина, ако ли пък не светнете ме. Щом може всеки ден ще гледам да не пропускам. Гласувах разбира се и за Михаил и Индиа. Малката е такава красавица.

След това трябва да си отвориш и-мейла и от там да активираш гласа си. Това се прави само първия път, след това само си пишеш и-мейла Peace

   Направих го. Значи всичко е ОК. Успех на Гого. Ще продължаваме с гласовете. А някой може ли да ми каже за конкурса на Хумана дали се гласува всеки ден?

# 16
  • София
  • Мнения: 324
Само ви изчетох и отивам да умра до 7 часа. От палавото ми бебе нямам миг почивка.
Импи на Васко му станаха много каскадите, дано да не се потретва.

# 17
  • Мнения: 405
Здравейте!

На мен все не ми стига времето да пиша, ама се мъча поне да прочета какво сте писали, за да мога да се включа. Ние още не сме се захранвали, ама аз така или иначе мисля да го оставя сам да си свърши тази работа  Sunglasses - сиреч педагогически. Моята философия по въпроса е, че сега е по-важно да се създаде интерес и да се възпита отношение към храната и надали би се нахранил от някакво малко количество пюре. За мен е по-важно за в бъдеще да се храни добре. За сега нямам никакви притеснения, че не му стига кърмата, защото миналия месец беше качил пак 750 грама. Така или иначе ще продължа да му следя теглото, а вече започнах и да го взимам редовно с нас на масата да гледа какво става.

Иначе и той си се буди през нощта и може би яде по 6-7 пъти на ден, но не знам със сигурност колко често. Само ми прави впечатление, че ако сме навън и му е интересно да зяпа не се сеща толкова често за храна. Все още и доста си поспива, направо в шаш ме хвърля. Нощем спи от 9:30 до 8:30 сутринта и след това поне 1-1:30 часа сутринта и още 2-3 часа следобед.

За нула време усъвършенства обръщането и сега така си се придвижва човека - гръб-корем, гръб-корем и минава половината хол.  Laughing Започнал е и да забива яко колената в пода и очаквам съвсем скоро да се научи да пълзи. Ние с баща му още миналия уикенд отидохме да накупим неща за обесопасяване. Ще се радвам да чуя и от вас идеи какво из къщата може да е опасно, за да взимам мерки навреме.

# 18
  • София
  • Мнения: 115
Само да се разпиша в новата темичка!
Импи на Васко му станаха много каскадите, дано да не се потретва.
Дано  Praynig (или поне дано не е скоро, че то все пак юнак без рана не може)!

# 19
  • Мнения: 1 215
И аз само се разписвам, утре по- подробно.

# 20
  • Мнения: 6 274
Признавам си без бой - аз написах, че ми е много палав дребосъчко.  Embarassed

# 21
  • Canada, ON
  • Мнения: 71
kokonka, топлото тук беше за малко. По-точно беше горещо, а сега пак е студено (10-15 градуса). Топло - нямаше Simple Smile Не знам какво става с Джулия, но ако продължаваме така, току виж съм захранила и преди 5-тия месец, че то цели 10 дни имаме до тогава. А тя продължава да яде през час и половина - два и е кисела нещо... Брей, що ли гласувах с "по-скоро кротка", ама няма връщане Simple Smile

New Valia, аз разбира се гласувах, но нямах сили да чета за какво се бори победителя?
P.S.  Прочетох вече Simple Smile
Все си мислех да те питам - как се справяш с шофирането в София? Аз в Торонто карам, но в София не смея.
P.P.S. На колко време се обновяват точките? Имаше равенство с по 58 точки. Гласувах с два нови имейла, но точките на Гого не се промениха. През това време конкуренцията дръпна с цял глас Thinking

Ханна, благодаря за темата!

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 05:13 от Кафява мечка

# 22
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Мече, не мисля че имаш основания за притеснение. По-скоро това е "ревлив период", който се характеризира с честа нужда на бебо да суче от мама и да е близо до нея и обикновено съвпада с лактационна криза. Задоволявай нуждата и ще отмине, а може и зъбки да я мъчат ( а докато избият може и няколко месеца да минат).
http://www.biberonbg.com/info/plach.htm

# 23
  • Мнения: 37
Ето ме и мен в късните часове. Не ми остава време да седна на форума и не съм в час със тези снимки и конкурси (не съм чела нищо назад), но който иска да ми прати линка на лични и ще гласувам за неговото слънчице.
Кафява мечка и при нас положението е същото, дори си мислех да питам имали друго такова като моето. Голям рев пада и все гладна. До миналата седмица гласеца и не чувах, а сега чак се претесних да не би да и има нещо. А като и дам да яде не отказва и после доволна, до след 2 часа, ако има кой да и прави компания и пак на ново. А мляко има. Предлагах и със щище, е там беше голяма борба, не иска и това си е, цедих кърма и давах с лъжичка - не та не. Исках да и дам малко АМ за да я засити повече - мисия невъзмойна. И тъй като си мисля че вече не и стига и не и държи ситос до следващото хранене днес и купих каша и мисля утре да я пробвам. От сега предвиждам резултата - каша навсякъде другаде, но не и в устата и. Най-много Маги да похапне от нея. Има ли друго такова хитро маймунче?
ИраМира и аз си помислих че са зъбки, но няма никакви следи от скорошна поява. Дори се опитах да ги намажа за всеки случай. Неможете да си представите каква кисела физиономия направи, трябваше да я снимам. Това моето освен цица и пръсти нищо друго на слага в устата , Дори от играчките за чесане на зъбки и се гади Laughing
То ясно че е криза, ама дано скоро отмине, че утре съм на танци и май ще трабва да вземам и нея и баба й, че да ми е под ръка като се размрънка.

# 24
  • Мнения: 256
Добро утро!
Кафява мечка , шофирам в Сф без проблеми, щото и преди съм шофирала всекидневно и горе-долу имам идея за какво иде реч, но вярвай ми - ужасно е, веднъж вече щеше да ме пречука едно пияно говедо, а на следващия ден в ранни доби цъфнах на автогарата и си взех билети за автобуса за морето. Но пък сестра ми ще дойдат натам с колата, така че ще имам МПС под ръка.
Tincheto 78  - за Хумана - само веднъж се гласува и край. Днес майка ми ще гласува от работата за всички бебоци в Хумана.

Невенска, сега сама ли си с децата? Стискай зъби, период е и ще отмине, ама зор голям бееее. Забелязвам май, че кърмените ни форумски бебчета минават такава криза

Мен ме чакат 3 дни яко тичане - зъболекар, лекар, банки, багажи и това в комбинация с двете ми деца ... добре, че успявам да навия каката да гледа малкия докато съм по кабинетите - и те са вътре с мен де. Докторите се пулят, ама аз в Канада така си ходех на доктор и на никой не му правеше впечатление.

Един път не искаха да ме пуснат в ОББ с двете деца познайте защо - само по двама за сметка можело да влизат. Е, аз влязох, но вместо да свърша това, за което бях отишла, си заявих парите за теглене и хоп - в конкурентна банка. Егати простаците.

# 25
  • Мнения: 802
айде да се разпиша пак, аз май само се разписвам напоследък ...
като реша да ви чета и то нова тема има  Hug

# 26
  • Мнения: 51
Дорбо утро!
Малеее, значи Ирка викаш пак сме в криза, симптомите ни съвпадат едно към едно, не яде, иска да съм с него, като изляза от стаята реве, само като го нося мълчи , и по цяла нощ вече е гушнат в мен. Той не е спирал да се буди за хранене, но беше по един път, сега започва от 12 и до сутринта 2-3 пъти, колкото да усети, че съм при него. Вчера даже докато му налея ваничката не млъкна и аз му се скарах, и той взе че подложи джуката, после му се извиних... EmbarassedСнощи даже за баща си плака, аз нали го натискам да спи, той се дърпа, щипе ме, викам ще го водя да играем в хола, да се измори. И той като видя баща си на компа и протегна ръчички и почна да го гушка, да го стиска, да му се радва, ама толкова беше сладко! LaughingСега играе с едни шумолящ плик, ама а съм мръднала край и с това занимание.  Отделно от всичко постоянно е по корем, реве, че явно му е тежко и като го обърна пак се врътва и пак почва реееев. Sad
Коконка, успя ли да намериш и безглутенова и безмлечна каша  на Слънчо, защото аз гледах в сайта им нямаше, пък нали кърмените бебета не трябва да ядат млечна?

# 27
  • Мнения: 207
Ханна   bouquet

Сетих се, че имаше идея да пишем на първа страничка мерките на бебоците на 6 месеца - 8.070/68 беше Мартин.

# 28
  • София
  • Мнения: 240
Ние на 17 бяхме на преглед. Биха ни последния пентаксим, само леко се зачерви крачето, не е имала температура, нищо. До сега не е правила реакция на ваксина, надявам се така да е и за в бъдеще.
Мерките са ни 6,900 кг (+0,700) и 67 см (+3) доктора каза че добре си върви и няма нужда от захранване още. Каза като мине шестия месец да отидем за хепатитната ваксина и да ми обясни как да почна захранването.
Дозата на вигантола си остана пак същата 2 сутрин и една капка вечер, той каза че това е три пъти повече от дозата която се дава за превенция, но той е преценил, че тя има нужда от по-голяма доза. Каза че следващия път иска да я види с тен. Да има разлика на чорапки и ръкавчета.  Crazy
Относно шишетата, каза да не избързваме да купуваме стъклените, защото пък в тях имало олово.  Stop Само да сменям по на често шишетата на Габи, поне на 2-3 месеца да купуваме ново. Тя не ползва много много шишета само водичка от тях пие.
Хана, не мъчи бебенцето с това захранване. Явно и е рано още. Токова жално ми стана като я видях, все едно Габи се мъчи. Знам че се притесняваш заради анемията, но ако я стресираш после ще ти е по-трудно да я захраниш. Освен това в кърмата също има желязо и то много по-добре усвоимо за бебетата отколкото желязото в кашите и пюренцата.

# 29
  • Мнения: 1 215
Аз съм много доволна, вчер й бих първият пентаксим, което си е направо геройство, като се има предвид че е постоянно болна откак се е родила. Реакция никаква, само малко поплака след ваксината.
Иначе и ние на 17 бяхме на консултация- 7 000кг и 64см, направо бижу за дете дето е само на кърма.

Общи условия

Активация на акаунт