СлЪНЧеви кУХни - да ГИ наПравиМ какТО са в МечТИте НИ - 11 тЕма

  • 33 824
  • 339
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Дидка,нямаш проблем взимам те,малко сме като в дядовата ръкавичка,но сърцето е широко. Hug

Най-малкото ,като идвате към Варна може да се обадите да се запознаем Wink

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Сузи, много готина кухня, браво на мъжа ти!
Веднага се сетих за Дидка като гледах червената красота  Wink Mr. Green

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 214
 Peace Да се запиша и аз!

# 48
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
Момичета, въпросът ми е по-скоро за трапезария, но се надявам някой да има опит. Става въпрос за маса с размери 90 на 180, съответно за 8 стола - по три от двете страни и по един от късата страна. Според вас колко трябва да е минималното пространство около масата, за да може да се ползва свободно поне от трите страни?

# 49
  • Мнения: 2 891
Имай предвид, че на един стол му трябват около 60 см. от ръба на масата, за да седне човек спокойно.

# 50
  • Мнения: 3 770
Момичета, въпросът ми е по-скоро за трапезария, но се надявам някой да има опит. Става въпрос за маса с размери 90 на 180, съответно за 8 стола - по три от двете страни и по един от късата страна. Според вас колко трябва да е минималното пространство около масата, за да може да се ползва свободно поне от трите страни?

Сядаш на масата , мериш , дърпаш стола и пак мериш и готово !  Peace

# 51
  • Варна
  • Мнения: 480
Момичета, въпросът ми е по-скоро за трапезария, но се надявам някой да има опит. Става въпрос за маса с размери 90 на 180, съответно за 8 стола - по три от двете страни и по един от късата страна. Според вас колко трябва да е минималното пространство около масата, за да може да се ползва свободно поне от трите страни?
Моята е 200 на 100 и е с 8 стола.Ползват се съвсем свободно.За 90 на 180 може би ще е малко притеснено.Ако има начин направи си по-големия вариянт

# 52
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
Масата я имам вече купена така или иначе, въпросът ми е за разстоянията, например трапезария  широка 3,30м ,дава ли възможност за свободен достъп? А евентуално мога ли да събера там и един бюфет 40см широк? Иначе вероятно ще използвам шест стола , даже по-скоро ежедневно 5, защото сме толкова Simple Smile

# 53
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Момичета, въпросът ми е по-скоро за трапезария, но се надявам някой да има опит. Става въпрос за маса с размери 90 на 180, съответно за 8 стола - по три от двете страни и по един от късата страна. Според вас колко трябва да е минималното пространство около масата, за да може да се ползва свободно поне от трите страни?
На един стол му трябват около 60 см. от ръба на масата, за да седне човек спокойно.  Peace

# 54
  • Мнения: 5
Благодаря за отговора mar4ela.
Явно не съм се изразила правилно, но имах впредвид не заобленото стъкло, а термоплота отдолу.
А и съм от София и едва ли ще мога да използвам твоята фирма.
Приятен ден от мен

# 55
  • Мнения: 2 957
И ние правим кухня в момента и ще следя темата;)

# 56
  • София
  • Мнения: 49
Масата я имам вече купена така или иначе, въпросът ми е за разстоянията, например трапезария  широка 3,30м ,дава ли възможност за свободен достъп? А евентуално мога ли да събера там и един бюфет 40см широк? Иначе вероятно ще използвам шест стола , даже по-скоро ежедневно 5, защото сме толкова Simple Smile

Нашата маса е малко по-голяма от твоята и досега беше сложена доста на тясно. Ако има метър от дългите и страни до стената, столовете ще са удобни за ползване и ще можете да се разминавате. Е, не е като трапезария от 20 квадрата, но какво да правим тези, които си мечтаем за големи удобни маси, а нямаме място! Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 459
jivotinche ,котлона е индукционен : http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=1008&id=10924.Много съм доволна.Купих си и комплект тенджери от 7 части за 44 лева от Кауфланд ,специално за индукционни котлони .Не е задължително да са Тефал.

Много благодаря за инфото Simple Smile
Аз все още се чудя дали да взема индукционни котлони, или обикновени стъкло-керамични...

А знаеш ли нещо повече за марката SONASHI? Аз за първи път я чувам  Embarassed

# 58
  • MJF
  • Мнения: 8 584
животинче, пусни на търсачка за този подфорум името на марката.скоро имаше коментари за нея.

# 59
  • Мнения: 3 782
Имам нужда от съвет, а не знам къде да попитам. искам да си купим сега поне фурна, може ли да ме насочите към марка. Знам какво трябва да търся като функции, не ми е нужна обаче много пиролизата. Важно ми е да има вентилатор и грил, защото ядем пилета.
Ето какво си харесах в Техномаркет http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09030127
или тази http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=102&products_id=7361
Благодаря ви предварително  Hug

Общи условия

Активация на акаунт