ПОЗНАВАТЕ ЛИ ТАЗИ КРАДЛА???

  • 16 441
  • 213
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 733
Добре де, а вие като видяхте как портфейла му изпада от джоба й, защо не реагирахте веднага???

Чети, чети  Wink

...
Отидохме при охраната и видяхме, как минава покрай въпросната жена и портфейла му изпада от джоба, тя се навежда прибира го ...
Ааааааааааааааааааааа, да бе, много съм зле - видели са го това на записа. А първоначално реших, че докато са били при охраната, жената е минала покрай тях и в този момент портфейлът е изпаднал от джоба й.

# 16
  • Мнения: 154
Ще стискам палци да бъде намерена тази жена! Съжалявам за случилото ви се !

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не я познавам. Сигурно живее в района на магазина, обаче. Дано някоя съфорумка я познае.
П.П. Може на магазина да залепите "афиш" с крадлата.

# 18
  • Мнения: 395
Ще се надяваме пак да се появи в магазина и момчетата от охраната да я хванат.  fingerscrossed

# 19
  • София
  • Мнения: 625
Някоя от касиерките не я ли разпозна? Ако често влиза там все някой я е запомнил!

# 20
  • Мнения: 395
Не, но принтирах снимките и утре възнамерявам да обиколим всички магазини и заведения в района. Дано някой я познае.  Praynig

# 21
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Как сте се сдобили с тези снимки? Очудвам се, че е възможно да ви ги дадат.
Честно казано не знам как се вижда ( поне аз не виждам) как взима нещо. Но сигурно има други снимки, които по-ясно показват. Иначе неприятен случай.

# 22
  • у дома
  • Мнения: 965
Това, което мога да те посъветвам е /знам, че звучи гнусно, но при мен подейства/ - да проверите в района около магазина за документите. Жената, най-вероятно, е взела парите, а документите е изхвърлила. Преди години ми се случи да ме оберат в един автобус, намерих си  празния портофейл, заедно с личната карта, захвърлен до един кош.

# 23
  • Мнения: 395
На тези снимки и се вижда най-добре лицето, а иначе в районното имат и видео записи с последователността на действията и където се вижда много добре какво прави.
УстатА, благодаря за съвета  Hug Прегледахме, но безрезултатно.  Sad

# 24
  • Мнения: 3 880
Как сте се сдобили с тези снимки? Очудвам се, че е възможно да ви ги дадат.
И аз това си помислих. Тук посмъртно няма да покажат видеоматералите на външни лица, пък камоли да им дадат копие, за да си го разпространяват където си искат после, само полиция и охрана се занимава със случая, никаква саморазправа.
Но пък е добре, че са ги дали, никаква милост за крадците. Едно е да намериш безпризорни 20лв на земята и да си ги сложиш в джоба и съвсем друго пълно портмоне с куп документи, които издават собственика.
Нали се обадихте да блокират картите?
Успех и дано да откриете нещо.

# 25
  • Мнения: 502
  Дано да успеете,че то и сега ако полицията не се справи,нямам думи!

# 26
  • Мнения: 3 621
Един съвет, пусни си линкче към твоята тема , ето тук, предполагам сред мамите които живеят в Люлин все ще има някоя която я е виждала или познава, дано да живее в района и да ти помогнат
Люлински мами

# 27
  • Мнения: 3 405
Нали няма пин кодове оставени в портфейла? И нали си блокирахте картите?

# 28
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
ОБиколи района със снимката и и все някой ще я познае. Най-вероятно, живее близо до магазина така като я гледам как е облечена. Няма начин и някоя от касиерките да не я познава. Тях не ги ли поразпитаха за нея?

# 29
  • Мнения: 395
Благодаря момичета  Hug
Няма пин кодове,а и още снощи блокирахме картите.
За снимките няма да коментирам как съм ги взела, но в нашата държава на безхаберие и ненаказуемост, ако сам не си помогнеш няма кой да го направи. Няма да се премия и да оставя на тази безскрупулна жена да и се размине. Ще я гоня до дупка и ще видим дали следващия път, ако на някой пред нея портфейла му падне дали ще го прибере без да се замисли.  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт