колко от вас ходиха на 3D

  • 9 352
  • 177
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 493
Много ме е яд,че не отидох!

# 136
  • Мнения: 84
 Embarassed не сам ходила още имам пълно доверие на моя лекар а тои няма такъф  дано несъм сбъркала

# 137
  • Мнения: 923
Аз ходих три пъти.Още първият път ми казаха за пола на бебето въпреки, че беше седалищно разположен. Истината е, че феталната морфология си е и важна - подробно да се огледат всички органи на бебчето. Така че съчетаваш полезното приятното. Успех и леко раждане на всички мами, на които предстои това събитие.  newsm10

# 138
  • Пловдив
  • Мнения: 589
Ходих на ФМ на 4Д. Тогава лекарят позна пола на бебето. А по-важното е, че направи преглед на органите и ни успокои, че се развива отлично.

# 139
  • Мнения: 120
Аз не съм ходила, моят доктор ми каза че няма смисъл.

# 140
  • Мнения: 512
Ходих когато бях бременна за втори път. Изживяването си заслужава - успокояваш се, че всичко на бебо му е ОК,а и снимките и записчетата са прекрасен спомен. Ядосвах се само, че не взех голямата ми дъщеря, а отидох само с мъжа ми.   Peace

# 141
  • Мнения: 28
Аз ходих в 18 г.с. и д-р му разгледа абсолютно всички органчета както и костната система. Според мен е хубаво да се отиде а до колкото знам феталната морфология е изледване а кръвния поток. Не съм ходила защото ми казаха че щом на триизмерния всичко е ОК не е чак толкова необходимо.

# 142
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 763
И аз ходих.Прегледа ме много добър специалист.Не се притеснявай,а имай доверие на лекаря си и се радвай,че ще видиш бебчето си.

# 143
  • София
  • Мнения: 415
Аз ходих 3 пъти по време на бремеността. Казаха ми, че при близнаци е задължително.

# 144
  • Мнения: 2 587
Не съм ходила.Може би с второто...

# 145
  • София
  • Мнения: 2 508
Бяхме преди два месеца някъде. Беше страхотно! Много съм доволна. Видяхме, че човечето е взело моя чип нос и големите устни на баща си.
Това беше моментът, в който осъзнах, че това си е живо същество, миниатюрно човече. Просто доби форма в съзнанието ми.

Като пратих снимки на приятели, казаха, че изглеждали като от филм на ужасите, но аз си ги харесвам. Grinning

# 146
  • Мнения: 529
На ФМ да, доки ми го прави всеки път, според седмиците, на 3Д не съм и май няма да отида.
Някой може ли да ми обясни кое е четвъртото измерение на пространството  Thinking newsm78

# 147
  • София
  • Мнения: 44 233
4D ехографското изследване позволява генерирането на триизмерен (3D) ехографски образ в реално време, т.е. става дума за 3D ехография “в движение”.
В случая под “четвъртото измерение” се има впредвид времето. По този начин, особено в по-напредналите гестационни срокове, е възможно да бъдат изследвани и наблюдавани мимиките и жестовете на плода. Множество проучвания показват, че това има особена емоционална стойност за родителите. Както при 3D, така и при 4D ехографията, след приключване на прегледа е възможно да се избере определен момент, който да бъде допълнително изследван и анализиран в трите равнини – “x”, “y” и “z”. В някои случаи това може да бъде от особено важно значение от медицинска гледна точка.

# 148
  • Мнения: 3 993
4D ехографското изследване позволява генерирането на триизмерен (3D) ехографски образ в реално време, т.е. става дума за 3D ехография “в движение”.
В случая под “четвъртото измерение” се има впредвид времето. По този начин, особено в по-напредналите гестационни срокове, е възможно да бъдат изследвани и наблюдавани мимиките и жестовете на плода. Множество проучвания показват, че това има особена емоционална стойност за родителите. Както при 3D, така и при 4D ехографията, след приключване на прегледа е възможно да се избере определен момент, който да бъде допълнително изследван и анализиран в трите равнини – “x”, “y” и “z”. В някои случаи това може да бъде от особено важно значение от медицинска гледна точка.
Angel_Dust перфектно! Нямаш равна в изказа! Възхищавам се искрено на прости, изчерпателни и лесно разбираеми обяснения като твоето.   bouquet Peace

Като пратих снимки на приятели, казаха, че изглеждали като от филм на ужасите, но аз си ги харесвам. Grinning
autumnsphere и аз това харесвам най-много на тези снимки! Когато видях дъщеря си за първи път на 3D в петия месец, си помислих,че прилича на извънземно. Laughing 

# 149
  • Мнения: 1 554
ходих,да в 4 месец,не помня коя седмица Peace

Общи условия

Активация на акаунт