Прасци

  • 9 608
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 388
Aз пък имам обратния проблем. Слаби и не добре оформен мускул на прсеца. Confused
Четох интервю на Ирен Онтева. Тя се оплакваше от същото и казваше, че фитнесът не и е помогнал много в това отношение. На мен лично в дрехи, с които и се вижда прасеца ми харесва. Simple Smile Сигурна съм, че и при теб е добре, но ти си си втълпила, че не е ОК. Simple Smile

# 16
Aз пък имам обратния проблем. Слаби и не добре оформен мускул на прсеца. Confused Но аз винаги съм си мислила, че не мога да направя кой знае какво по въпроса, понеже ми е наследствено - на татко прасците бяха със същата форма. Това винаги ми е било комплекс - нося дълги поли и дълги панталони. Embarassed

Предполагам, че за теб пък ще е по-добре да наблегнеш на по-силовите упражнения за да увеличиш мускула. Иначе, аз лично само релеф щях да правя - много харесвам слабички прасци с красив релеф  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 352
моя прасец е гигантски за жалост.....стегнат е ,но е голям и пак не е красиво.толкова ме дразни,че изобщо не слагам поли ooooh!

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Aз пък имам обратния проблем. Слаби и не добре оформен мускул на прсеца. Confused Но аз винаги съм си мислила, че не мога да направя кой знае какво по въпроса, понеже ми е наследствено - на татко прасците бяха със същата форма. Това винаги ми е било комплекс - нося дълги поли и дълги панталони. Embarassed

Предполагам, че за теб пък ще е по-добре да наблегнеш на по-силовите упражнения за да увеличиш мускула. Иначе, аз лично само релеф щях да правя - много харесвам слабички прасци с красив релеф  Heart Eyes

И моите бяха такива , но  се оправиха. Вече не изглеждат криви от слабост.
От 5 г. живеем в къща и ежедневното изкачване на стълби извая прасците ми!  Peace
Не ползвайте асансьори!  Grinning

# 19
  • Мнения: 2 388
Не ползвайте асансьори!  Grinning

Тук има много истина. Peace От 14 години изкачвам стълби на пръсти, дори и когато съм зверски изморена. Смело мога да кажа, че прасците ми изглеждат чудесно.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз имам същия проблем - огромни прасци Confused , но при мен проблема е и при глезените - изглеждат все едно са отекли Sad постоянно, много гадно изглеждат.
Започнах да карам колелото у дома с цел да си пооправя и бедрата, само, че го карам на средно натоварване.
Дали да взема да го карам на най-малкото натоварване (както давате съвет) Thinking, май ще е по-добре

# 21
  • Мнения: 4 678
Не ползвайте асансьори!  Grinning

Тук има много истина. Peace От 14 години изкачвам стълби на пръсти, дори и когато съм зверски изморена. Смело мога да кажа, че прасците ми изглеждат чудесно.

 Peace Peace Peace

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз какво да кажа,като моите са преразвити.Тренирам от години.По точно от 6 годишна.
И това у-ние с качването на стълби на пръсти ,както и уреда за прасци в зала няма да ти помогне да изчезнат.Но ще ги оформи и стегне.Да си видяла балерина без прасци?

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 15:54 от kloie

# 23
  • Мнения: 4 678
Аз не виждам нищо лошо в един красив парасец  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 366
Аз имам същия проблем - огромни прасци Confused , но при мен проблема е и при глезените - изглеждат все едно са отекли Sad постоянно, много гадно изглеждат.
Започнах да карам колелото у дома с цел да си пооправя и бедрата, само, че го карам на средно натоварване.
Дали да взема да го карам на най-малкото натоварване (както давате съвет) Thinking, май ще е по-добре
Моя праблем е същия, май само с оперативна намеса може да се оправи.

Общи условия

Активация на акаунт