Зачеване

  • 7 801
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 588
Добре дошла и успех в бебеправенето! Hug Дано скоро видиш  EFP

# 16
  • Мнения: 219
Успех в бебеправенето ! Желая ти едно малко слънчице да озари живота ти скоро

# 17
  • София
  • Мнения: 5 079
Не го мисли прекалено, не се страхувай - нищо страшно няма. Само е прекрасно, неповторимо и прекрасно... Не може да се опише с думи.
Успех!!! Щом го искате, ще дойде, Господ си знае работата.  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами.. Успех с бебеправенето!

# 19
  • Мнения: 1 674
Успех в бебеправенето ! Желая ти едно малко слънчице да озари живота ти скоро
и чакаме скоро дае похвалиш с    EFP

# 20
  • Мнения: 320
Здравей и от мен  Hug и скоро да се похвалиш с  EFP

# 21
  • BG
  • Мнения: 1 900
Kажи по-точно от кой град си.Мен ако питаш мога да ти препоръчам гинеколог в Сливен.Ако проявиш интерес пиши на лични.

# 22
  • Мнения: 1 512
Естествено че всяка жена е уплашена и се страхува, но когато почувставш мъничето в тебе да помръдва и особено когато го гушнеш след като се роди ще забравиш за всички страхове преди това и ще си най-щастливата и този миг няма да забравиш цял живот.Успех newsm10

# 23
  • Мнения: 196
Поздравявам те за решението да имаш дете! Hug  bouquetМоята бременност също е планувана и затова напълно те разбирам за страха.Точно заради него няколко месеца отлагах старта на бебеправенето,но след това за една нощ взех решението и бях убедена,че съм готова и вече нищо не може да ме спре да имам бебче.Така че-смело напред!!! Hug
И най-важното-ПИЙ ФОЛИЕВА КИСЕЛИНА!!! NaughtyНе чакай лекар да ти го каже,не е нужно.Хубаво е дори няколко месеца преди да забременееш да я пиеш,затова ако не си започнала все още-тичай до аптеката още утре.
Много успех ти желая!Дано скоро да ни се похвалиш.Ще чакаме!  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 367
Добре дошла и от мен!  Hug Какво да ти кажа...Мислете с половинката ти позитивно,радвайте се един на друг колкото,както и когато поискате и резултатът няма да закъснее.Дано скоро се присъединиш към огромната армия на майките!   bouquet

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 675
Успех в бебеправенето и от мен. Hug Аз не бих ти препоръчала лекар от Бургас. Аз лично с последната бременност ходих при лекар от Варна, която преглежда за щастие в Айтос. Бих я препоръчала горещо. Варна и Пловдив са по-добрите варианти, щом имаш възможност да пътуваш.

# 26
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добре дошла! Дано скоро се похвалиш с бременността ти!

# 27
  • Мнения: 4 335
Добре дошла и дано скоро се похвалиш Hug

# 28
  • Мнения: 331
Ася,  Hug
Напълно те разбирам, когато започнахме да правим нашето бебче също като теб хем много го исках, хем ме беше страх - важното е, че вече си взела решение, давай смело и бъди сигурна, че никога няма да съжаляваш!   bouquet

Както са те посъветвали и другите мами, започни да пиеш фолиева киселина още отсега.
Ето ти линк към Белия списък на лекарите в гр. Пловдив (повечето вътре са акушер-гинеколози) и към Черния списък за гр. Бургас .  Не видях в Справочника да има бял списък на лекарите от Бургас, а аз съм от Пловдив, така че добър лекар от Бургас не мога да ти препоръчам, но поне в списъка можеш да видиш кои са лошите и да се пазиш от тях Simple Smile

# 29
  • Мнения: 356
Прекрасен специалист от Пловдив е д-р Даскалов.Той е моя гинеколог и смело заставам зад него с две ръце.
Успех с бебеправенето!

Общи условия

Активация на акаунт