Синчец се синее край морската шир. АПРИЛче се бори за бира и мир!

  • 12 050
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 515
Е, заглавието е уникално!  Grinning Ламята неСПАСКА   bouquet
Така ме развеселихте в този дъждовен ден!

А докато четях за чувствата на Smooth аха аха и аз да ревна! Спомних си за своя сватбен ден!  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 350
Ох, голям зор докато ги кача тези снимки-3 пъти трих албума, даже се извинявам на Рачето, която ми беше написала много хубави коментари, но се наложи да изтрия целия албум, за да продължа.
Така и не успях всички да кача, накрая се получиха едни джуджета дето не се показват  newsm78 #2gunfire това е щото много хора ги чакат и се закучи работата. Hug

Заповядайте, сигурна съм, че ще усетите нашето прекрасно настроение:

http://radomira.multiply.com/photos/album/61#1

И клипче на кафе пред църквата:

http://radomira.multiply.com/video/item/34

# 17
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Хелоу!
Светле,радвам се,че манипулацията вече е в миналото и ще си остане един спомен,който с времето ще забравите!
Дени,поздрави на кумата ти:)Много приятно момиче!!!Всичко най ... за нея и бебо Hug  bouquet
За среща след 5 може да се уговорим за понеделник или вторник!!Ще е добре,тъмо тати ни после да ни прибере,а не да бъхтим отново по баира към нас:)
Приятна вечер на всички Hug

# 18
  • Мнения: 354
Marjo Така се шашнах, като прочетох дъждовен ден ooooh!, до като включа... Joy Тук пече ли пече.

ПатеБраво , страхотно се справяш само 6-чки носиш Heart Eyes

И аз ревах на сватбата си, както и на всички др. сватби, еме много ми и емоционално и романтично.
Навих се да гледам Секса и града
Заглавието и мен ме размесели много, точно за нашите бирени фенчета.
denisimo
Честито им бебче, много са вълнуващи тези моменти все едно на теб ти се случва Rolling Eyes
 Аз изобщо не знам как се бараничка по 1 страничка и не се наемам да бъркам там Naughty

Монко е спокоен и вече яде добре, притеснена съм, че в темата за бъбречни проблеми част от отговора е

"Във повечето случаи докторите така се надяват - детето да го израсте, но уви... не винаги се получава така."

И че понягога след време пак се стига до операция #Crazy
Дано не стане така, но каквото е писано Praynig
smooth Прекрасни сте ти най-много, толкова си свежа и лъчезарна.
Малеееее, трябва да си направим църковен брак , ама на 5 годишнината сме решили

Цунки на всички ви и здраве ви желая! Hug

# 19
  • Мнения: 1 477
smooth прекрасна булка си   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 985
Ей, дочаках снимките...Страхота! Много сте спокойни и уверени в правотата на решението си! Но последните няколко пак не се виждат... newsm78
Све, браво на голямото ти момче! Скоро всичко ще е забравено! А пък като го гледам той май вече е забравил!
Браво за шестиците, Пате! Продължавай в същия дух! Peace
Супер заглавие...много лятно и създаващо настроение! Ламичке,   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 925
smooth, страхотни снимкииии  Hug Страхотна булка  Heart Eyes Много хубаво настроение ми създаде Hug
Последните снимки нещо не са се качили...
newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 6 269
Смут, прекрасни снимки. Личи си, че сте имали един хубав празник. Всъщност, най-много ми харесва усещането, което лъха от снимките , на спокойствие и сигурност в това, което сте направили. Точно така си представям женитбата (то и ние се женихме в четвъртък в тесен семеен кръг).

Пате, браво за изпитите и стискаме палци за останалите  Peace

Момичета (Неци и Елку в частност, че сме с вашите проблеми), Борис вдигна следобяд неочаквано температура 38 градуса. А уж пие Бисептол.  Не хапва много, лошото е, че и течности много не иска да пие. Ужасно ми е притеснено, чакам мъжа ми да се прибере и да отидем до педиатърката, че не смея да му дам Панадол заради Бисептола.

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 23:33 от catty m

# 23
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 740
Смут, ако ми е такава сватбата може и аз да се навия  Mr. Green Поздравления още веднъж  newsm74 А, сватбено пътешествие няма ли да правите....

# 24
  • Мнения: 350
Смут, ако ми е такава сватбата може и аз да се навия  Mr. Green Поздравления още веднъж  newsm74 А, сватбено пътешествие няма ли да правите....

Да ще правим! Младоженецът заминава на "сватбено пътешествие" в Белене, за незнайно колко време Cry Междудругото там има и "екзотичен остров-концлагер" Joy

Благодаря ви, карате ме да се чувствам като звезда, много сте милички!

За съжаление днес новата ми фамилия за първи път я записаха в/у рецепта Sick Изписаха ми Аugmentin. С бронхит съм граничещ с пневмония. Така става 3 седмици като се влача без лекарства, уж от страх заради кърмата. Оказа се, че този АБ може да се пие без проблем по време на кърмене. Томи да е здрав, пък аз ще се оправям.

нац.среща-аз съм ЗА предложението на Ели! Hug

# 25
  • Мнения: 11 006
Раде, прекрасна булка си!  bouquet     bouquet      bouquet 
Още веднъж ви пожелавам дълги години семейно  щастие, любов и разбирателство!

Като стана дума за лекарства, от няколко дена кашлям силно, особенно нощем и когато съм легнала. Оказа се, че идва от гърлото, ето защо и гласът ми глъхне. Confused Днес ми изписаха Биопарокс и Виброцил, дано не се стига до антибиотик.  ooooh!

# 26
  • Мнения: 91

И АЗ ДА ОТПРАВЯ ПОЖЕЛАНИЯТА СИ КЪМ Г-Н И Г-ЖА SMOOTH  Wink!
МИЛО СЕМЕЙСТВО, ЖЕЛАЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ ДА СЪХРАНИТЕ ВЯРАТА, ДА УДВОИТЕ НАДЕЖДАТА И ДА ПОСТИГНЕТЕ МЕЧТИТЕ СИ ЗАЕДНО!

ПАТЕТО е нашата гордост в академичните среди. smile3529  Peace
Неци - Много силно вярвам, че Монко ще израсте с възрастта този проблем. Ако трябва се консултирайте с повече специалисти.  Hug Heart Eyes
catty m -  Дано Борис свали бързичко температурата и да се отърсиш от притеснението. Надявам се на добри новини  Hug

# 27
  • Мнения: 151
Момичета благодаря ви за поздравленията и пожеланията! Трогнахте ме  Heart Eyes
smooth, желая ви дълги години семейно щастие,живот осеян с рози, озарен от детски смях.

# 28
  • Мнения: 91
Заразена още в сватбен дух ето снимки от тържеството на нашите кумове, състояло се на 08.06.
http://beloslava07.multiply.com/photos/album/16#1

# 29
  • Мнения: 332
smooth Много хубава е тази булка на снимките, една такава излъчваща щастие с цялото си присъствие !ЧЕСТИТО И ХА ГОРЧИВО! СЛАДЪК И ИЗПЪЛНЕН С НЕЗАБРАВИМИ МОМЕНТИ ДА  Е ЖИВОТЪТ ВИ ЗАЕДНО ДЪЛГИ ГОДИНИ, СКОРО ТОМИ И БАТКО ДА СТАНЕ!
и бързо оздравяване!
честит рд , РЕни, жива и здрава, много обичана и щастлива!

Борис предишните 2 сутрини става в 5:30  Crazy не знаем на кой свят сме с баща му, а той - свежарка. Тази сутрин стана нормално към 7:30, дано да не се повтарят тези ранобудности и дивеения след това. Затова май и моето тяло каза, я малко да те слова на легло, да си починеш, и реши , че трябва да вдигне температура вчера и глава да го боли. НО днес, след един масаж от таткото, понаспиване и много чайчета съм като лимонка.

neci  Hug дано Монко да го израсте, и да не се налага опрация! бая ви е дишло, а на него и продължава, с тези лекарства. Иначе, хубаво е, че сте излизали всеки ден, а не е трябвало да стойте затворени в болницата.

Linofrina бързо оздравяване и на теб!

catty m гушки на адаша, и бързо да сваля температурата!

Общи условия

Активация на акаунт