Дайте отзиви за ЛаРош Позе

  • 43 723
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз съм много доволна от тази марка, въпреки, че я ползвам от скоро. Засега ползвам крема Effaclar matt hydratant - много е добър, за мазна кожа е

natashaa, матира ли този крем?

# 16
  • Мнения: 483
И аз съм много доволна от тази марка, въпреки, че я ползвам от скоро. Засега ползвам крема Effaclar matt hydratant - много е добър, за мазна кожа е

natashaa, матира ли този крем?


На мен ми матира добре, доволна съм, впреки, че го ползвам от скоро.

# 17
  • Мнения: X
Момичета,вчера си взех фон дьо тена на Ла Рош за нетолерантна кожа и тази сутрин се намазах.Перфектен е!!!!
Нямате представа как изглежда лицето ми днес-с много малко количество стана невероятно,много покривен е,без да стои като маска,матира и не се размазва.Стои страшно естествено,а същевременно ми скри петната и пъпките.Днес цял ден все минавам покрай огледалото и си се кефя Laughing

Може ли линк към продукта,защото аз не знам да имат фдт?Питах и в аптеката и там ми казаха същото. Rolling Eyes

# 18
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Той по точно се води тониращ крем(три гами цветове,ако правилно го пиша),има го с фактор 20 и с фактор 25,но и аз рядко съм го виждала по аптеките....

Последна редакция: сб, 21 юни 2008, 10:54 от k.a.l.i.

# 19
  • Мнения: 3 830
Много съм ддоволна от тази марка. Чудесна е козметиката им.

# 20
  • Мнения: 31 206
Кожен лекар от МА ми предписа Hydraphase Legere за дехидратирана смесена кожа. Излизат ми лишеи около устата и този крем ми действа страхотно. Много качествена медицинска козметика.Трябва обаче да се подбере точният крем за моментното състояние на кожата. Лекарката ми каза върху него да слагам крем-пудра на Авен с фактор 50. Тя обаче е много плътна и има някаква миризма на метал, която на мен не ми допада.

# 21
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Как ти определят точния крем?Правят ли ти някакви изследвания или тестове с някакви апаратури....?

# 22
  • Мнения: 31 206
Аз съм си правила тест на апарат на Виши.Лекарката доказа медицински точно това, което показа и апарата.Не вярвах много, но се оказаха специалисти от Виши. Вече ходя за определяне на бяла козметика само на лекар.

# 23
  • Мнения: 3 164
Аз лично не съм доволна, полвала съм тоник, но кой точно Thinkingза мазна кожа беше, но ефект нямаше Confused
densi,  може ли кооординати на доктора, изследвал типа на кожата с компютър Praynig

# 24
  • Мнения: 483
Аз лично не съм доволна, полвала съм тоник, но кой точно Thinkingза мазна кожа беше, но ефект нямаше Confused
densi,  може ли кооординати на доктора, изследвал типа на кожата с компютър Praynig

А какъв ефект си очаквала от него? Тониците по принцип само тонизират и освежават кожата, леко почистват, но нямат някакъв специален ефект. По-скоро са допълнение (по желание) към основната грижа.  Peace

# 25
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аз съм си правила тест на апарат на Виши.Лекарката доказа медицински точно това, което показа и апарата.Не вярвах много, но се оказаха специалисти от Виши. Вече ходя за определяне на бяла козметика само на лекар.
Извинявай пак не те разбрах......за лекарката. Rolling Eyes
За апарата на Виши-ясно и аз минавам честичко през него... Simple Smile

# 26
  • Мнения: 31 206
Лекарката преглежда нормално (гледа, пипа, разпитва), а компютъра беше в Сити центъра. Имам впредвид, че лекарите дерматолози най-добре определят какъв крем и каква марка е подходяща за дадения човек и моментното състояние на кожата. Peace

# 27
  • Мнения: 76
Тест за точния тип кожа може да си направите и сами: има електронни тестове на сайта на Ла Рош, както и на Виши. Все пак, всеки най-добре наблюдава ежедневно и познава особеностите на кожата си. Аз също съм ходила и при дерматолог, който ми препоръча продуктите на Ла Рош, но не знам доколко е до типа кожа, който така или иначе всеки сам може да си определи и без компютър, или до лекарска политика Wink Ако опира до антибиотично лечение, вече няма начин да се самодиагностицираме. По преценка на дерматолога могат да се направят също хормонални или кръвни изследвания, например, и да се предпиеме адекватно лечение при нужда.
  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 1 654

Имам смесена, чувствителна кожа в момента ползвам този и съм много доволна.

# 29
  • Мнения: 375
А къде в София има ФДТ на марката?

Общи условия

Активация на акаунт