Продуктът, от който забелязахте резултат

  • 114 935
  • 524
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Здравейте дами,

Задавали ли сте си въпроса колко пъти сме си купували козметика, от която резултатът е Нулев, и в стремежа си да намерим нещо качествено и ефекасно, установявяваме в един светъл момент, че сме натрупали купчини с кремове, мазила и неща, чийто срок на годност чакаме с нетърпение да изтече, за да намерим повод да изхвърлим  Embarassed

Би ми било интересно да 'разнищим' и споделим опит от продуктите, които сме позвали и наистина са подействали видимо върху коса, кожа, тяло, проблемни области и т.н. Кремове, шампоани, дори домашни маски и всичко, което ви идва на ум, което действително е дало резултат върху външния ви вид и самочувствие   smile3525


Ето и няколко от примерите, които от собствения си опит бих препоръчала:

1. Обикновено рициново масло: Ползвам го един път в седмицата за цялото лице, действа избелващо на упоритите ми лунички. Не очаквайте с магическата пръчка да изчезнат, но наистина резултат се вижда и със сигурност не съдържа химиите, от които например се състои един избелващ крем.

2. Същото това малко го ползвам и за миглите, един път в месеца за около една седмица, всеки ден върху миглите. Резултатът: видимо се сгъстявати дори леко потъмняха

3. Хума, отново един евтин и достъпен продукт. Две маски през една седмица си направих на косата. След втория път стана жива и лъскава, страхотна  Simple Smile

4. Крем здраве - безценен след епилация или за кожни раздразнения

5. Маслото на NUXE, невероятно, омекотява кожата и прави тенът равен. Наскоро го открих и ми стана един от любимите продукти

6. Рол он на Виши, зеленият, изключително качествен продукт. Е малко по-скъп е, но си заслужава.

7. Фон дьо тен Anti Blemish на Клиник, определено е различен от всички, които бях ползвала до момента. Кожата ми се изчисти след около седмица и половина ползване.

и т.н.

Мисля да спра до тук, в случай, че темата предизвика интерес, ще продължа и аз списъка с моите малки открития Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 6 010
Хининова вода - определено косата ми пада по-малко. От ползваните, специализирани шампоани не съм забелязала подобен ефект.

# 2
  • Мнения: 539
1. бадемово масло за косата( самостоятелно или в комбинация с мед, яйце........)
2. acne aut  - на Биотрейд. За 1 седмица изчисти пъпчиците ми
3. маска и олио на Макадамия
4.Мавала - заздравител за нокти
5. шамп. Здраве Форте против косопад -сложи в джоба си много скъпи продукти, които съм използвала и спря косопада ми за 10-тина лв.

Ще допълвам......

Браво за хубавата темичка  bouquet

# 3
  • Мнения: 147
Аз съм доволна от едни капсули против косопад с керати, биотин, колаген и нешо си друго. Донесох ми ги от чужбина, няма ги в БГ, търсила съм ги. Казваха се Fulfix, ако имате познати в чужбина, попитайте ги да потърсят. Аз от 1 опаковка забравих за косопада просто.

# 4
  • Мнения: 216
Reve de miel Nuxe - балсама за устни в бурканчето, дъ бест.

Good to Go на Essie, извивачката за мигли на Shu Uemura и Tangle Teezer-a промениха живота ми.

Етерично масло от Иланг Иланг за мека и гладка коса.

Като се сетя за другите, ще ги възпея тук обезателно. Wink

# 5
  • Мнения: 1 780
Доволна съм от
крема на  Талодерма  торбичките под очите са вече минало.
крема на DOVE  Indulgent Nourishment за ръце - невероятен мирису а ръцете са хидратирани и мекички
CARROTEN BB cream - няма го оня морковен цвят след като го използваш
L`ORéAL Volume Million Lashes - спиралата  за очи сякаш сгъстява, удължава и не слепва миглите и е много устойчива

Последна редакция: пн, 16 сеп 2013, 17:50 от Glamur

# 6
  • Мнения: 211
Записвам се.
Само за едно се сещам в момента: крем за ръце на Атрикс. Само той ми помогна зимата, а тогава ръцете ми се напукват ужасно.
А, и кремът Нахткерцен на д-р Тайс. За навсякъде е перфектен, само идва малко мазен на лицето, ако кожата не е суха по принцип.
О, да, и спиралата на Манхатън за обем: Supersize False Lash look. Уникална е, придава обем и извива още с първото нанасяне, когато другите обикновено нямат никакъв ефект още.

# 7
  • Мнения: 8 799
Записвам се да следя редовно. Засега мога да похваля само балсама за лесно разресване на Виктория Бюти. Както срешиш косата, така остава, колкото и да е мека и хвърчаща на всички страни.

# 8
  • Мнения: 17 978
Лосионът на Биотрейд за акне и черни точки  Peace

Кали, от аптека ли купи заздравителя за нокти? Може ли да се ползва лак в/у него?

# 9
  • Мнения: 0

Етерично масло от Иланг Иланг за мека и гладка коса.


Flip Flop Fantasy, какво имаш предвид под "гладка коса"? Упорито се боря с т. нар. frizz-ефект, в момента имам масло от иланг-иланг и ако е това, мисля още днес да пробвам  Praynig

А иначе ето моите продукти:
1. Шампоан Здраве против пърхут - ефект от първото измиване.
2.Vichy Normaderm 3 in 1 - наистина е три в едно, не се налага да се ползва друг продукт освен него.
3.Перлен прах за избелване на лицето.
4.Крем Витасин - буквално ми излекува сухата кожа на лицето.
5.Бадемово масло за косата и масло от жожоба за лицето.
 

# 10
  • Мнения: 670
Мляко за тяло Бочко
Интимен гел на Билка

# 11
  • Мнения: 216

Етерично масло от Иланг Иланг за мека и гладка коса.


Flip Flop Fantasy, какво имаш предвид под "гладка коса"? Упорито се боря с т. нар. frizz-ефект, в момента имам масло от иланг-иланг и ако е това, мисля още днес да пробвам  Praynig


Точно това имам пред вид, и аз се боря с фриза. А маразя да наклепвам продукти, за заглаждане, изправяне, контрол и т.н. Маслото ми е незаменимо.

# 12
  • Мнения: 0
Flip Flop Fantasy, благодаря ти мила  Hug Отивам да бъркам маска с бадемово масло и иланг-иланг   Simple Smile
 
Допълвам се:
-стимулантът на Икаров - за косата ми не става, но с него си оправих веждите, бях ги изпоскубала, а с негова помощ ги поправих.
- не е вече много актуално, но Bioderma Photoderm Apres-solei - лосион за след слънце, пише, че предодвратява беленето и наистина е така.

# 13
  • Мнения: 216
Добре, явно трябва да поясня, как го използвам. И в маска, разбира се, супер е. Но за антфриз и оформяне - на чиста и суха коса се капват няколко капки на четката и се раресва. Може и масаж на скалпа да се прави с него (но много внимавайте с чисти масла на голо, тест за чувствителност, почва се с 2-3 капки най-много и т.н., знаете)

По темата: Всички масажни масла за тяло на Weleda. Аз наистина се снабдих с всички Embarassed
И сега ми лягат идеално, защото ми е студено да се кремирам като изляза от банята, но докато съм още вътре на топличко, на влажна кожа всеки ден се масажирам малко с някое от маслата. Докато пукне пролет, все така ще е.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 249
Крем за лице Red Out на Phytocode. Няма по-добър крем за лице за моята кожа. Прави всичко, което обещава. Използвам трета поредна опаковка и в дългосрочен план не смятам да го сменям.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт