Нищо че случайно става, СЕПТЕМВРИйче казва сладко "мама"!

  • 8 752
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
оххх Бегби,само като видях на мъжо ти Физиомутрата  се скъсах д асе хиля.Е няма такъв чешит просто Joy Joy Joy
Обаче  найш ко сравнение направих....със аватара ти..лика прилика са си със зяпнала уста hahaha hahaha hahaha и двамата Hug

айде стягай багажите утре ща водим на плаж с някой други варненки Peace

# 286
  • Мнения: 317
оххх Бегби,само като видях на мъжо ти Физиомутрата  се скъсах д асе хиля.Е няма такъв чешит просто Joy Joy Joy
Обаче  найш ко сравнение направих....със аватара ти..лика прилика са си със зяпнала уста hahaha hahaha hahaha и двамата Hug

айде стягай багажите утре ща водим на плаж с някой други варненки Peace
Hug Joy ами нямам още бански Embarassed..голяма съм шматка, изкарала съм си летните дрехи да гледам кои ми стават от два дни са на дивана......не мога да стигна до тях #Crazy
ама и тая жега ме убива просто, вкъщи 100 градуса Sick
сега проучвам за климатици....сетила са мара да са побара Mr. Green Mr. Green
оф айде пак се отплеснах Crazy

# 287
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Здравейте момичета! Hug


Искам първо да се коригирам.Вчера казах,че Мимо не се изправя още, но днес ме опроверга дребосъка. Кака му го домъкнала с гърнето до кошарата и той се хванал за решетките и изправил голото дупе. hahaha В кошарата обаче му е трудна тази процедура. hahaha

Беринка, да ти е жив и здрав месечинкото!   bouquet Да му нащипеш сладките бузки от нас! Hug Hug Hug

Ема и татко наистина изглеждат щастливи покрай люлаката! но кой от двамата по вече-май ,че татито, а? Joy Joy Joy

Или, да е честита придобивката на свекър ти!  bouquet
Със здраве да си я ползвате! Лека и безаварийна! travel

Ками, защо се учудваш на фитнеса на Косето? Нали татко му ще го прави спортист  и детето от сега се подготвя. Joy Joy Joy

Анитка, утре на плажа да си вземете и един оператор да ви снима,че да се посмеем и ние на чудните изпълнеия на Влади и компания! hahaha hahaha hahaha

Лека и спокойна нощ на всички!  bouquet

# 288

Общи условия

Активация на акаунт