Храните ли се 4есто?

  • 3 380
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Joy Кюфтето след супата.Забравих го него  newsm62
Все пак добре е,че казваш "кюфтетО",а не "кюфтетА"

# 16
  • Мнения: 31 212
А за идването!Мисля,че го има този зверски апетит и при мен някъде преди да ми дойде,чак муча от глад,ядейки. От скука също бързо огладнявам, всъщност дали да не пусна тема :"10 причини да се натъпчеш като прасе и да останеш с чиста съвест"? Thinking
Пусни ,пусни темата. newsm10

# 17
  • Мнения: X
Темата не е за тук, но нищо.
Преди да ми дойде винаги ми си яде повече. А иначе на ден ям до 5 пъти. Сутринта в 7.00 часа закусвам филия или мляко с мюсли, с кафе. В 10.30 часа също закусвам, една краставица на салатка. На обяд ям нещо, в 16.00 часа също гледам да ям мляко или мюсли и за вечеря към 19.00 салатка с бира, или супа. И слабея. Mr. Green Това ми остана от диетата "Страхотна."

ма ти ядеш като разпрана Shocked И слабееш казваш Grinning Евала!

# 18
Преместете я щом не е за тук:)Каква е  тази протеинова диета?Би ли споделила?Свалят ли се бързо килограмите?

# 19
Joy Кюфтето след супата.Забравих го него  newsm62
Все пак добре е,че казваш "кюфтетО",а не "кюфтетА"
  hahaha Що тъй?Кой казва така? newsm78

# 20
  • Мнения: 3 782
Темата не е за тук, но нищо.
Преди да ми дойде винаги ми си яде повече. А иначе на ден ям до 5 пъти. Сутринта в 7.00 часа закусвам филия или мляко с мюсли, с кафе. В 10.30 часа също закусвам, една краставица на салатка. На обяд ям нещо, в 16.00 часа също гледам да ям мляко или мюсли и за вечеря към 19.00 салатка с бира, или супа. И слабея. Mr. Green Това ми остана от диетата "Страхотна."

ма ти ядеш като разпрана Shocked И слабееш казваш Grinning Евала!
Е, па чак като разпрана  Stop По цял ден се движа, пък и в момента сме на вълна ремонти. Може и затова да е. Ама верно не е много, пък и не винаги "спазвам" този режим.

# 21
  • Мнения: X
Joy Кюфтето след супата.Забравих го него  newsm62
Все пак добре е,че казваш "кюфтетО",а не "кюфтетА"
  hahaha Що тъй?Кой казва така? newsm78
Много хора. Просто на някои жени едно кюфте не им стига, трябва да са поне тройка с пържени картофки за гарнитура. За това ти казвам,че има време да попаднеш в отбора на слоновете.

# 22
 smile3532  Привидя ми се вместо кюфте-куфте : hahaha

# 23
  • Мнения: X
Темата не е за тук, но нищо.
Преди да ми дойде винаги ми си яде повече. А иначе на ден ям до 5 пъти. Сутринта в 7.00 часа закусвам филия или мляко с мюсли, с кафе. В 10.30 часа също закусвам, една краставица на салатка. На обяд ям нещо, в 16.00 часа също гледам да ям мляко или мюсли и за вечеря към 19.00 салатка с бира, или супа. И слабея. Mr. Green Това ми остана от диетата "Страхотна."

ма ти ядеш като разпрана Shocked И слабееш казваш Grinning Евала!
Е, па чак като разпрана  Stop По цял ден се движа, пък и в момента сме на вълна ремонти. Може и затова да е. Ама верно не е много, пък и не винаги "спазвам" този режим.
майтап,бе Уили. То и за това се иска усърдие,да спазваш точен режим.

# 24
Joy Кюфтето след супата.Забравих го него  newsm62
Все пак добре е,че казваш "кюфтетО",а не "кюфтетА"
  hahaha Що тъй?Кой казва така? newsm78
Много хора. Просто на някои жени едно кюфте не им стига, трябва да са поне тройка с пържени картофки за гарнитура. За това ти казвам,че има време да попаднеш в отбора на слоновете.
О моля ти се 4е аз съм си в отбора-74 кг съм.Хем родих не толкова скоро и съм свалила само 10 кг  Crossing Arms и то не от диети а от раждането  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 782
ЛОРЕНА ПАРИС, ти всъщност какво искаш да разбереш? Дало ще ти дойде или дали когато ти идва ти се яде много? Май не разбрах темата.
buttinsky  Hug Flutter

# 26
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Ям по 2 на ден
Преди цикъл ми се хапва повече сладко.
Когато съм притеснена или ядосана за нещо ,не ям изобщо.

# 27
ЛОРЕНА ПАРИС, ти всъщност какво искаш да разбереш? Дало ще ти дойде или дали когато ти идва ти се яде много? Май не разбрах темата.
buttinsky  Hug Flutter

Искам да питам дали други като мен ядат по толкова,а за идването знам 4е 6те ми дойде-няма къде да иде  hahaha

# 28
  • Мнения: 100
Храня се 3-4 пъти дневно.Но преди цикъл си похапвам доста. EmbarassedПовече наблягам на сладкото.И в момента се боря с един шоколад. Laughing

# 29
  • Мнения: 1 024
Ако, говорим за сериозно хранене, то е един, до два пъти дневно. Но, стойте гледайте, какво става в останалото време - хапвам си нещичко сутрин, обед, следобед.......Някъде бях чела, че с малките, чести порции храна поддържаме метаболизма си във форма.
Покрай цикъл шоколадът ми е основното меню, във всякакви форми.

Общи условия

Активация на акаунт