Кои от вас са се върнали към порока?

  • 4 095
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 675
Исках да кажа, че пушенето по време на кърмене и вредно, защото това, което поема пушачът като химия, отива в кърмата и след това в детето чрез нея.Иначе самото кърмене е полезно, то не е противопоказно, сигурно ме разбрахте, но както го бях написала звучи малко безсмислено.

# 16
  • Мнения: 191
Не бях палила през цялата си бременност и докато кърмех (6 месеца), но сега се върнах към старат си страст. Не пуша вкъщи, само навън, когато имам компания. И хич не ме е срам.

# 17
  • Мнения: 554
Спрях ги веднага след като видях 2-те чертички, не ми беше никак трудно, после даже ми беше кофти от дима Sick След като родих не успях да кърмя много, защото нямах кърма и 2 дни след като спрях окончателно с кърменето си запалих една. Готвех нещо и преди много обичах докато готвя да пия биричка или вино и реших да си сипя една бира и покрай бирата реших да си запаля и една цигара Blush уж щеше да е само една и от тогава си ги почнах както преди.

# 18
  • Мнения: 74
Оф и аз така...пак ги започнах,че лошото е ,че ги увеличих:(Лош порок,а още по-лошото е,че сме без воля..(някои де)Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 165
И аз ги започнах пак. В началото пушех по една-две цигари-това си бяха моите 5 минутки. След това  започнах да пуша все повече и повече....

# 20
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
През първата бременност ги бях спряла. пропуших след като спрях да кърмя Алекс.С втората бременност спрях да пуша до 5 месец,после взех да си припалвам по 1-2 на ден  Blush.След като се роди Миро и започнах да кърмя ги спрях на цяло,но сега пак си пуша и въобще не ме е срам от това  Whistling.Все пак идеален човек няма  Naughty

# 21
  • София
  • Мнения: 368
И аз пропуших отново след като спрях да кърмя, ей така ... от келешлък  Embarassed

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 327
Айде и аз в кюпа... Blush
Мен си ме е срам, защото още кърмя  Embarassed В свое оправдание ще кажа, че пуша от най-леките (карелия единичка) и то максимум по 2 на ден - една с безкофеиновото кафенце и понякога една вечер на терасата. Пуша вече от около седмица-10 дни, но само след като вече съм кърмила и имам поне 2-2,5 ч до следващо кърмене... Вярвах, че съм ги отказала, но ми се прииска нещо от стария живот... вярно, че избрах най-лошото...  ooooh!
А за това дали дъщеря ми ще пуши, какво да кажа: майка ми не е и опитвала цигара, баща ми е пушил като ученик само, а ние със сестра ми сме си пушачки... Мисля, че няма връзка с родителите!

# 23
  • Мнения: 3 092
Аз имах намерение да отказвам цигарите още преди да разбера че съм бременна и така ги и спрях окончателно малко преди да видя двете чертички .После не пуших 9 месеца и хайде още година и половина докато кърмех ... сега също не пуша - случвало ми се е с колеги като седим на кафе да запаля понякога , но то е много рядко и после ми е и гадно ...бих искала да се отърва тотално преди да е започнало да ми харесва пак  Grinning

# 24
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз пък НЕ.
Спрях да пуша 8 месеца преди да забременея е големия и така си карам до ден днешен-вече 4г. и 6 мес.А пушех по една кутия на ден.
Но моята половинка не пуши и няма кой да ме дразни.

# 25
  • Мнения: 411
Вярвах, че съм ги отказала, но ми се прииска нещо от стария живот... вярно, че избрах най-лошото...  ooooh!
Не!Избрала си най-малкото зло  Whistling(в кръга на шегата) - Знам ли какво си правила в "стария си живот"  newsm78 Laughing

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Аз се върнах към порока!В момента който спрях да кърмя излязох с количката, купих си една кутия цигари, седнах на една пейка и пуших с огромно удоволствие.Въобще не ме е срам.Мъжа ми преди няколко месеца се помъчи да ги спира и искаше да го направим заедно за по-лесно.И един ден не можах да издържа.Казах му да си ги отказва колкото иска, аз няма да го правя.И той не можа.Не ме интересува кой какво си мисли.В къщи никога не се е пушило, още от преди да забременея.Пушим само на терасата и по никакъв начин не кадим на детето.

# 27
  • Мнения: 593
След първото раждане и аз се върнах към порока. Сега още кърмя второто тете, но със сигурност мога да заявя, че щом спра веднага ги почвам.

# 28
  • Мнения: 2 478
След близо 2 години без цигари(бременост+кърмене) бях почти убедена,че никога няма да запаля пак цигара.
Убеждавах се,че ще е глупаво....но уви.Пак съм пушачка.Само че сега пуша само навън на кафе или вечер в заведение.
Вкъщи почти не ми се случва да запаля.
Ама много им се наслаждавам на тези цигари,ейййй Blush

# 29
  • Мнения: 1 080
Ох - спомням си с какъв кеф запалих цигарката след толкова месеци на въздържание     smokeuu  smokeuu  smokeuu
мислех че няма да ги пропуша пак, ама не успях да устоя на порока
 Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт