Дюкан-110 - има ли други като нас изхвърлили 3 тона мас?

  • 43 253
  • 887
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 027
добро утроооо!  Party  smile3558 така обичам края на работната седмица....
Рокипаган, изглеждаш чудесно! промяната е голяма-мн си отслабнала! какви кльощави ръчички си направила Crazy  Hug
Мама на Кики   bouquet браво,бравоооо! Hug
tatyanasg, промяната е очевидна!   bouquet Въпреки, че и преди и сега все си мадама.
Венерас   bouquet браво и на теб!
Геци Crazy паднах... мн си променена! Огромна разлика! Hug
Горда, гордея се с теб  Joy Сега изглеждаш мн по-млада и още по-хубава! Разликата е  шокираща Shocked
Нелка, любима моя Heart Eyes , мн се надявам до морето да ги смъкна, ама като си знам темпото на сваляне, по-добре да си направя някоя пластична операцийка-по-бързо Simple Smile))))))))))))))))) не, важното е визуално да отслабна, така че да се харесам по бански Peace
Приси  Hug , знам, че ме следиш изкъсо и затова не се отпускам
Танич  Hug
Свидничка Heart Eyes ти си нашия герой! стискам мн палци! Peace
Поли  Hug
Орелия  lovekiss Two Hearts   да не ти пука, скъпа - ще падне плюса! ааа, да запитам, ще идвате ли на неделната среща? аз съм на рд на майката на Васко, ама ако е по-късно празника, ще дойда на срещичката Simple Smile
сега видях, че си 58кг пак, а не 59 Simple Smile браво!
Славвеееееее Hug Heart Eyes Hug
Катяджин Hug
Пилито Hug, стягай се и да ходим на рафтинг след месец -искаам пак Simple Smile
прегръщам ви вси4ки

# 31
  • Мнения: 459
Добро утро!

Много хубаво заглавие на новата темичка. Аз днес съм -0,300 кг, т.е 75.200 кг.
Вече нямам търпение да видя 6-ца отпред, ама има доста време до тогава.
Чувствам се добре, сутрин ставам бодра, приготвям си хапването за работа.

Успешен ден и с много минуси да се похвалите.

# 32
  • Мнения: 359
Добро утро и от мен!
Темата и заглавието са страхотни.-Поздравления за Вещи  smile3525
Видях много момичета с страхотни снимки -искренни поздравления за страхотния резултат.
Аз си стоя още на 62-+- 100 гр. ама нормално. Чакам си МЦ утре или други ден.

Надявам се да не съм обидила, някой вчера, ама ми беше гадно, избухливо, разревано -тоя цикъл ме прави да не изглеждам на себе си.
Ако има някой засегнат  Embarassed Hug. Много целувки на всички и страхотен ден ви пожелавам!

# 33
  • Мнения: 33
добро утро и от мен,,,прегръдки на всички
а за Вещи  и едно голямо благодаря за новата темичка  bouquet

gabka_sladka и аз съм със същте резултати след първият месец ,,ама съм намислила 20кг да смъквам.Подкара ла съм ги 5П/5ПЗ ,обаче забелязвам ,че смъквам през П.Даже се чудя дали да не сменя схемата на нещо от сорта 5/3 или 5/4 ,за  което бих искала и съвет от по-напредналите  дюкянки bowuu

Вчера сменях и линийка кантара закова общо -7,вече съм при 7-ците smile3535

Лек и отслабващ ден на всички!!!

# 34
  • Мнения: 1 986
Супер яко заглавие и още по-страхотни снимки на първа страница.
Вещи, чак сега видях, че вече ме има в табличката. Благодаря! Бях се поотпуснала малко, защото задържах твърде дълго, но от началото на седмицата съм отново стриктна. Табличката ме стимулира допълнително.
Май трябва да намаля млечните, но пък костната ми плътност не е добра и не ми се искаше. Всъщност трябва да направя консултация с добър ендокринолог, но от грижи покрай децата, за мама не остава време Simple Smile
Хубав и отслабващ ден на всички! "Голям човек" е Кантарев! ( ще се хваля като се затвърди).

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Добро утро!
Благодарности на Вещи за новата тема! smile3525
Допринасям за свалените килограми с още 1 ! newsm44
За редуването на дните - при мен най-добре върви на 4/3, като пробвах всички възможни, но това е индивидуално за всеки.
Приятен ден!

# 36
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Ооооооооооооо - я виж ти! Вещи ни цапнала с нова темичка посред нощ.

Аз като добро дете - първо прочетох старата, после новата и тогаз да пишаа!

А сега - добро утро на всички  Hug  bouquet Hug!

И аз като Гуди трябва да се актуализирам в табличката - 91 кг............ да допринеса за тонажа де .....  Laughing Вещи  newsm03.
Между другото - Вещиииииии - тоя от вас ли излиза тъй голичък бре??  newsm53 smile3506. М как си го пусналааа..... не знам  newsm78.
Иииии ...... мерси за новинката темичка - чко заглавие   bouquet
tatyanasg, Геци - страхотни снимки - изглеждате превъзходнооо!   bouquet
Лени - много добро решение! Да докладваш тук как я караш - та и за туй, ако требва - таганчета - да те стимулират.
Яяяяяяяяя Амери ли видяяяяяяях?! Или е мирааааааж!  Hug Heart Eyes
Славееее, тоа бегащия аватар....... Май Диа е права .......... 25 кг  newsm09 smile3501.
Дали и аз да не сменя моя пухкав бебок?!?  newsm78
Диаааа, честито ти ново аватарчее - страотноооо   love001 Heart Eyes
Няма да коментирам бири, бонбони, торти, шоколади, че ... ooooh!
Нели, ни съ прикривайййй, виждъм таааааааа, ама хааааааааа  Hug  bouquet. Ама штъ замола - кво и туй писане - мноооо постове тц тц тц  Joy Joy Joy
Аз нема кво да са хвалъ - задържам си - един деееееен  newsm45. Ко да праааааа?  Crazy hahaha
Ай, стига съм са лигавила ..........

Убичкам ви сички и ви пожелавам

ВИСОКО ПРОТЕИНОЕ ПЕТЪК

# 37
  • Мнения: 64
 newsm51 добро утро,
вещи супер си  bouquet
периятен ден на вас дюканкииииии Two Hearts

# 38
  • Мнения: 40
Вещи страхотно заглавие на темата, както винаги   bouquet
Да си споделя и аз моите мерки:
височина - 160
тегло - 70.800, започнах от 85 кг.
бедро -  -5 см.
ханш -  -11 см.
кръст -  -10 см.
ръка -  -4 см.
бюст -  -10 см.
прасец -  -2 см.
врат -  -2 см.
корем -  -10 см.
Момичета много стимулиращи снимки сте публикували, аплодисменти от мен, възхищавам ви се.
Лек и слабеещ ден ви пожелавам.

# 39
  • Мнения: 285
Добро утро и от мен аз съм-0,400кг.,но това е може би понеже ме съм ходила до smile3550,ако някой знае какво мога за пия или ям като кърмя  Praynig да ми каже,че то това си е голям зор.
Вещи благодаря за новата тема    bouquet .
Veneras,Геци 75,Горда,Rokipagane.Tatyanasg браво,като Ви гледам  дори и да ми се прияде нещо забранено ми става гузно,и се стимулирам от ВАС Mr. Green.

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 10:11 от Нина§

# 40
  • Мнения: 32
Добро утро момичета!!!!!Честит ви петък и ето да се почерпите от мен http://msp194.photobucket.com/albums/z320/smartchick44/Sexy%20Men/SexyMan2.jpg
Да ви е сладко  smile3521
Искам да споделя малко информация за бургазлиики ,че вчера намерих овесени трици - магазина в градинката на училище Братя Миладинови-цена 1.50-200 гр......ами това е за сега от мен...отивам да си ям триците  Simple SmileПриятен отслабващ ден на всичкиииии  newsm51 .
П.П. 3 тона!??!?!?!?!?!?!?  newsm09  smile3501

# 41
  • Мнения: 96
Здравейте и от мен!
Изключително впечатляващо заглавие на темата. Браво на всички и на Вещи специално newsm10 smile3521
Аз да се похваля: досега - 2.500 и нали се чудех защо не ми личи. Е, вече ми личи  newsm47
Много ви благодаря за самото ви присъствие, момичета, страхотни сте  newsm74
Усмихнат ден и много минуси  food010

# 42
  • София
  • Мнения: 186
Добро утро мили момичета!За четвърти пореден ден имам минус newsm44,толкова съм щастлива!Вчера специално за вас направих снимки и ги добавих към предишните колажи http://www.snimka.bg/album.php?album_id=234790
Вещи,откакто ми направи забележка,че се явявам от дъжд на вятър,а то си беше така,защото пишех само когато имам минуси,ето ме сега всеки ден разписваща се,защото имам с какво да се похваля!Специално за теб- smile3525 smile3525 smile3525
Желая на всички прекрасен ден!

# 43
  • София
  • Мнения: 5 828
Привет и от мен, момичета      bouquet
Аз заковах на фаталното число -13 кг.  Grinning

Мерси за новата темичка        bouquet


Забравих  Embarassed
Бачи, откъде си намери ролцата от раци, пуснаха ли ги вече?

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 361
да се цопна и аз в новата тема...Вещи  Hug   bouquet
отивам да дочитам старата тема и после пак ще пиша....
Поздрави и  Hug на всички!

П.П. Геци75,  tatyanasg,Roisin  изглеждате прекрасно !Страхотни разлики имате! Браво!  smile3501

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 13:46 от denica17

Общи условия

Активация на акаунт