Дюкан-110 - има ли други като нас изхвърлили 3 тона мас?

  • 43 267
  • 887
  •   1
Отговори
# 870
  • София
  • Мнения: 186
Здравейте мили момичета!Днес отново имам минус и денят ми започва с  прекрасно настроение newsm03 Видях чудесни снимки-браво на всички за положения труд!Искам да ви покажа как се боря и аз с килограмите http://www.snimka.bg/album.php?album_id=257786 много й се кефя.
Амели,и аз съм в района и с удоволствие ще дойда на кафе.Желая на всички лек и отслабващ ден! newsm51

# 871
  • Мнения: 359
Карима мерси много миличка Hug

# 872
  • Варна
  • Мнения: 2 754
R_penkova, Еми, Аватар, Джизас, Марила, Росченка, Роисин - прекрасни момичета, прекрасни снимки, много сте готини!!!   bouquet

Абе, ей, старите мАцуни, къде се покрихте всички?  newsm78 Едно Цвети само тук държи фронта и Бачи с по две думички само....  Hug Hug Hug

# 873
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Roisin ,скарата ти е приказна.Я сподели от къде се снабди с нея и с каква сума се раздели ,за да я притежаваш.Аз сега ползвам грил тиган ,но виждам че твоята скара има и за задушаване.Направо ми останаха очите. Crazy

# 874
  • Мнения: 459
Добро утро, заслабнали сладури!

Аз днес нямам минус, урочасахме значи  Joy с тия по -0,100 кг дето ги пускам всеки ден. Е, днес няма, обаче май имам проблем с ВЦ- то. Довечера ще съм при майка ми, а там кантара е механичен, така че чак в други ден ще мога да отчета грамчета, силно се надявам  Praynig

Успешен ден!

# 875
  • София
  • Мнения: 421
Здравейте, дами!

Roisin , много апетитно  се бориш с  килограмите  Grinning

Днес, имам още 0.800 кг минус.От както съм се върнала не ми се яде кекс -ни сладък,ни солен.Нещо съм се повредила  Mr. Green

На всички пожелавам прекрасен ден  Hug Hug Hug !

 
 

# 876
  • Мнения: 1 875
Добро утро!
Режимна съм, немерена, ама ми се въртят едни къси гащи нещо.. Rolling Eyes
Значи да кажа какво ям - сутрин 400 гр кисело мляко с трици и ленено семе. После - една зелена ябълка.  Обяд - около 150 гр пилешко с домат.  Следобедна закуска - една пилешка пържолка или 150 гр. тофу, вечеря - задължително риба на скара някаква /мазнеят ми, ама няма начин!/, и зелена/зелева + шопска/овчарска салата.
Това е, ако разнообразя нещо ще е пак в диапазона на тия храни. Не смея да се отпускам, нямам и желание, честно казано, чувствам се добре.
Цвети, честити 10 месеца! Виждала съм те и на снимки и на живо -  хубава си и си постигнала много!  bouquet
Тоби, Светле, Ривела, Доре Hug Hug
Свидничка, ха честито, ето кой ще се грижи за котките ми Mr. Green  bouquet
Мими Георгиева Heart Eyes

Не мога да видя снимките на всички ви, защото отварянето им изисква много време, но съм сигурна, че сте прекрасни!
R_penkova, успях да те видя - браво!  bouquet
Еми, с теб се разбрахме Laughing Отивам да те прочета Hug

Хубав и слънчев ден ви пожелавам!

# 877
  • София
  • Мнения: 186
С удоволствие споделям-скарата я купихме в събота от ТСМ,който се намира на на площад Гарибалди,но не знам името на улицата-тя свързва площада със Солунска.Там скарата беше в промоция и струва 49 лв.Много е красива и върши страхотна работа,под този капак задушавам зеленчуците.Самата плоча е с дръжки и крачета и може да се сервира направо на масата,има чекмедженце за събиране на мазнината,за да се приготвя храната здравословно.Това намерих в Гугъл http://www.jawoll.de/sport-freizeit/camping/tischgrilneul.html?p=100001

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 10:53 от Roisin

# 878
  • в баира
  • Мнения: 861
Като стана въпрос за скари - аз се родих откакто си взехме тази:
http://www.densi.bg/index.php?menu=8&product_id=1113924

Много лесно се мие, с тефлоново покритие, освен ребрена има и плоска част, на която си слагам яйчица или плочка сиренце.
Направо съм влюбена в нея.

# 879
  • София
  • Мнения: 385
Здравейте, момичета!    bouquet
Roisin , да ти е сладко!
Ори , много е хубаво, че не ни забравяш и в почивката си!И аз тръгвам след няколко дена на море - при сестра ми, в Бургас!!!  grinning039 Дано пак да не се изкуша с нещо, че систъра както обича да зарежда хладилника с вкусотии...Уж, заради децата - тя има 3 и аз още 2, пък накрая ние с нея сме омахали всичко. Embarassed
La Fornarina и на мен понякога не ми се яде кекс или палачинка и отварям сайта с рецептите.Там има такова изобилие, че все нещо ми се дояжда.Пък и обичам да готвя и да експериментирам.Пробвай и ти!
Byrne , аз пък на грамчетата най им се радвам, защото са най-трудно извоювани и най-бавно се връщат.
veneras , минавай в 3-та, перфектна си!Стига толкова!

# 880
  • в баира
  • Мнения: 861
Постингът на Миленски76 ме накара да метна едно око на албума на Венерас. Лелеее, момиче, ти си парче и половина! И още си във втора?   #Crazy Роклята е трепач! Балконът също. Mr. Green

# 881
  • Мнения: 11 945
Здравейте момичета!
Днес навършвам първи месец с режима на Дюкан.Не умея много да се справям със снимки и картинки, но по този повод ви черпя виртуално по една кола лайт.

Резултат- 58кг, или общо за един месец, -7кг!Направо не мога да повярвам!
Ако може ,ЗлаВещица да ми внесе корекции в табличката.

Тези дни не съм чела много подробно, защото в продължение на 3-4 дни имах ужааааасна мигрена.Съответно с всички екстри, за които не ми се говори.В един момент на умопомрачение се качих на кантара и кг бяха изумителни, но очевидно нереални поради принудително обезводняване.Но от вчера съм по-добре и днес кантарът показа 58кг.
Попрехвърлих оттук-оттам страниците и разбрах, че Свидничка е дипломирана,честито и успех оттук нататък!
На Орелия пожелавам весело и емоционално плажуване.Ори, можеш да си включиш към менюто карагьоз на скрара, особено ако е на дървени въглища изобщо не се усещат костичките, а е такъв деликатес!На мен ми е много любима риба, а с гарнитура от пресни краставици е върховно !Да кажа и аз, че имаш страхотна фигура, не съм виждала снимките "преди", но в този вид никога не бих повярвала, че си имала нужда от слабеене.

Всички момичета на снимките, които успях да видя са страхотни, браво за новите фигури!

# 882
  • Мнения: 359
Разконспирирахте ме  Blush.
Мерси много фифундела и на миленски и роска.
Още мъничко и се мятам.
По калкулатора ми дава 60 кг-т.е още 1 килце с сигурност.
Ама ще се пробвам до 58 да видим.
Много много Heart Eyes Hug.

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 11:40 от veneras

# 883
  • София
  • Мнения: 421
Миленски76, отворих снимките в профила ти ... и направо ме смая   bouquet !
А, рецептите редовно ги чета и пробвам, но сега се радвам, че не ми се яде - чака ме ПМС и тогава съм неудържима...ще си наваксам Mr. Green

# 884
  • Варна
  • Мнения: 170
Здравейте момичета и аз днес мога да се похваля с още едно преборено гадно килограмче newsm44
Veneras страхотна си ама стига толкова ти зимата как ще вървиш по улицата трябва да си сложиш по 1 камък в джобовете ще те издуха вятъра  newsm62 Страхотна си доста стимулиращо изглежда
Лек, усмихнат и хладен ден Ви желая  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт