НЕЗНАМ КАКВО СТАВА С МЕН

  • 2 289
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
Съдейки по графиката ти, вероятное  овулацията ти да е била някъде към 22 ден най-късно - което значи, че още нямаш закъснение.
Ако е била на 21 - днес правиш 14 дни лутеална фаза и утре можеш да направиш тест официално. Гледай да е Шуър Чек, Престо в никакъв случай. Мисля, че няма за какво да се притесняваш.

Изчакай още 2-3 дни, ако няма менструация или бременност, може да посетиш гинеколога си.
Успех Hug

ок, но винаиги около 21 ден ми е била овуто, а мензисът ми е идван на 17-то число. Досега съм нямала закъснение.  ще направя тест утре.

# 16
  • Мнения: 1 334
винаиги около 21 ден ми е била овуто, а мензисът ми е идван на 17-то число. Досега съм нямала закъснение.  ще направя тест утре.
Аз също мисля,че О ти е била на 20-21 ден.Това поне показват тестовете за О,въпреки че не си направила още един тест след втория положителен.Ако е имало имплантация,то тя е възможно да е била и по-късна.Има го и този момент.Затова изчакай още малко Peace

# 17
  • Мнения: 191
Както са те посъветвали момичетата - кръвен тест в Бодимед на Позитано ще даде отговор на въпроса. И аз знам, че Престо са доста неверни тестове, тук имаше много теми за тех. Стискам палци за положителен резултат  Hug

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 480
Подкрепям Стеф , след като днес е 14-ти ден от ову, значи закъснение от утре можеш да броиш. А ако както казваш ти идва 10-11 дни след ову, това е проблем с лутеалната фаза.
каквото и да излезе, дано всичко е наред Peace

# 19
  • Мнения: 1 868
Дано е каквото искаш Laughing
Успех!

# 20
  • Мнения: 2 422
Дано е бебенце Praynig Praynig Praynig ти прави ли вече кръвния? Blush

# 21
  • Мнения: 93
Наистина какво стана с теста,пиши да знаем и дано е  EFP

# 22
  • Мнения: 4 070
nowilka, Малко със закъснение, но в цибалаб (имат на ул "Люлин планина " до руски паметн. и в кв. Сердика) добри са и можеш да си видиш резултата в нета и то доста по-рано отколкото ти казват.
Успех и не се шашкай!!!!! Hug

# 23
  • Мнения: 551
Наистина какво стана с теста,пиши да знаем и дано е  EFP
И аз и аз искам да знам хайде пиши какво е станало. Успех  Peace

# 24
  • Мнения: 9 093
Вижте й графиката от първа страница...

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Жалко! нищо не е стананло!

# 26
  • Мнения: 3 092
Вярвам че другият път ще се получи  ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт