МНОГОДЕТНИ МАМИ 38

  • 19 183
  • 325
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 3 124
Честит син, мамо Лусия!   bouquet Да бъде много здрав, силен и с много късмет!  Simple Smile

# 241
  • Мнения: 392
Честито синче, мамо Лусия!
Да расте здрав, весел и щастлив в пълната ви къща!

На всички очакващи бебчета - леко раждане ви желая и най-хубавите бебета в най-подходящия момент! (да свършат ремонтите и приготовленията)

Лилибон, снимките са страхотни, явно сте изкарали чудесно на Пирин! То няма и как иначе - хубава компания в прекрасна планина при подходящо време.

При нас днес беше особено весело, понеже ни бяха на гости братовчедките ми, които живеят във Франция. Голямата е кръстница на Гергана и много се обичат. За съжаление се виждаме 1-2 пъти годишно, през останалото време Гери само говори как ще ходи на гости на кака си в Париж  Joy

Цоци, стискаме палци да се отворят тия порти скоро!

# 242
  • София
  • Мнения: 203
Честито бебе Лусия !!!Да ти е живо и здраво , да те слуша  , да те радва !Животът ви да е такъв , какъвто сте  си го представяли с много деца !!!Успех !
Аз изоставам с кашонирането и облепването на мебелите за пренасянето ни !Не знам как ще се справя до 20 -ти !!!??? #Crazy Малките са по баби , а голямата стои по цял ден на компа !!!Не знам дали са се оправили сливиците им?Бяха бели от налепи !!! 5 , 7 или 10 дена да давам антибиотиците ?
   Приятна вечер на всички !!!

# 243
  • Мнения: 11 607
Титико, нямам никакъв опит с АБ и не мога да ти дам съвет! Дано са минали и дечицата са здрави вече!

Момичета, искам да ви препоръчам горещо, ама много горещо един филм по действителен случай - Северна страна с Чарлийз Терон! Страхотен е! Докосна и последната струна в душата ми! Няма да съжалявате за времето, което сте отделили за този филм! В последно време съм се отдала на гледане на филми, изгледах не 1 и 2, но този.....направо ме разтърси със силата и куража на главната героиня!Препоръчвам!

# 244
  • Мнения: 2 022
ЧЕСТИТО МАЛКО СЪКРОВИЩЕ НА ЛУЧИЯ!
Да бъде жив и здрав и да порасне голям, добър и силен мъж - гордост и радост за родителите си.


# 245
  • Мнения: 2 641
титико при такова сериозно възпаление и сигурно гнойна ангина е най добре 10 дена за да не стане рецидив и да има максимален шанс да се унищожат бактериите. 5 дена е вече смешно при сегашните щамове.

# 246
  • София
  • Мнения: 3 124
5 , 7 или 10 дена да давам антибиотиците ?

Поне 7 дни, за да си сигурна, че са си свършили работата.

# 247
  • София
  • Мнения: 1 677
ЧЕСТИТ КИРИЛ МЛАДШИ НА МАМА ЛУСИЯ!Да е благословение за цялото си семейство!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Добре са се разходили пътуващите.

Цоци,дано по-скоро се отворят портите!

# 248
  • Мнения: 1 744
Честит ви син, Лучия! Да е жив и здрав, да има хубаво детство и да порастне силен мъж за ваша радост и гордост! newsm07 newsm51

Цоци, хубави предложения си ми дала, ама не сме помирисвали от три години морето, и направо нямам търпение да се цопна и да се овъргалям с пясък.

Аз пък да се похваля, колкото и нескромно да е/може и да сте ми свикнали вече с хвалбите Embarassed/, днес ми увеличиха заплатата, и то нетото - с 10%. Не е моя заслугата,както се бях подготвила,  а на шефката на отдела- тя повдигна въпроса пред шефа, но важен е резултата, нали. Може би не е много, но все пак съм от шест месеца там. Дано все така се развиват нещата и занапред.  smile3508
Освен това днес ни върнаха едни хиляда лева заем, дето ги чакахме три години. Така че ви черпя по поводите. cook beer2

# 249
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Честито момченце, Лусия! Да расте здрав, силен и умен, малкият юнак!
На мама - бързо възстановяване и много щастие!

# 250
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Каква чудесна новина!
lucia, ЧЕСТИТ СИН! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, И МНОГО РАДОСТ ДА ВИ НОСИ!
Бързо възстановяване, мила многодетна майче!  Laughing

mi6imadi, да погалиш тумбачето, полежавай си кротко и спокойно, тя работата не е заек и т.н. А ние с Цоци сме на линия.  Hug
Мамо ЦоцоланкеPraynig, искайте и ще ви се даде, хлопайте и ще ви се отвори... дано скоро...  Hug
Честито на всички мами с приети деца, в желаните специалности - Юлето, Галче, имаше май и още  newsm78.
Джулка, така растат децата, те страдат и се учат, нас ни боли и треперим, ще се оправи Мирелчето, чувала ли си я последните дни? Много ме развесели историята с Яни, в същото време ме успокои, защото малко страдам от вина, че си пращам децата на дежурна градина праз лятото, друго си е като знаеш, че и други семейства са в такова положение  Simple Smile
Галче, много интересни места сте посетили Simple Smile
Лилибон, Пирин е прекрасно място, личи си, че сте изкарали супер. Как си мечтая за ходене по планини, на палатка, обаче с тези дребоси, само моторизирано може (а сега както сме и без кола...  Whistling). А пък Пирин ми е планината с романтичните спомени от младите ни годили с моя възлюбен... Wink
Титико, ние като се местихме използвахме предимно кашони от банани - много са удобни и здрави, купихме ги от зеленчуковата борса в Пловдив, но сигурно и тук могат да се намерят. За опаковането на мебелите, май Пиги ти е казала, но и аз да кажа - в бояджийските магазини продават едни тънки найлони, много големи и никак не скъпи. Пожелавам ти здрави нерви и дано имаш някоя приятелка, да ти сложи едно рамо за помощ в тоя момент.
Наде, дано измислите нещо подходящо. В интернет ли търсиш? Може би трябва да се насочиш към по-големте комплекси с бунгала.

За нас да кажа, че си работим както обикновено, големите момчета се моткат из къщи и дебнат свободен компютър. Имат списъци с книги и задача да учат английски, но нещо се скатават. Ходят почти всеки ден на плуване, за което съм много доволна, че и двамата са едни кльощи, дано позаякнат. Малките, както вече писах ходят на дежурна градина, защото нашата е в ремонт и преживяват децата, обаче това е положението. С двама в къщи трудно се работи, а с четирима става невъзможно  ooooh! . Надявам се през август да имаме малко почивка семейството.

Последна редакция: ср, 16 юли 2008, 23:38 от albena

# 251
  • Мнения: 2 641
момичета никоя ли от вас  непознава някой човек дето да ни изпръска тавана на банята ? работата е за 2-3 часа максимум предполагам. или някой от мъжете ви ако се занимава с такова нещо, от 3 години така седи този таван и вече ми писна съвсем  Tired

# 252
  • Мнения: 1 410
Анайсе,много бих искала да ти помогна,но у дома не влизат майстори - освен за паркета.Затова не мога да ти пратя за тавана.А моя мъж няма да се съгласи в никакъв случай,а и нали и ние сме в ремонт.

# 253
  • Мнения: 1 410
Нямаме ли именички днес?

# 254
  • Мнения: 2 641
мишимади защо да не се съгласи човека Simple Smile аз в голямо чудо се видях защото работата е малко а всички искат много работа, а аз искам сега да се направи за да изсъхне а не като преди 3 години сепрември и всичко беше мокро и мухляса зимата  ooooh! плащаме колкото искат майсторите , изобщо няма да преговаряме, само и само това да се направи.

Общи условия

Активация на акаунт