Лятото дойде, наборчетата отиват на планина или море - родени 2002

  • 11 974
  • 320
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 159
Добре дошла,Тауа!  bouquet
Рали,и на мен никъде не ми се ходи без таткото!Наистина,има време до септември,ще измислим нещо!Но ние обичаме северното черноморие(а и девера ми живее там Wink,а по това време вече си е хладничко там.Но си има своя чар,миналата година наблюдавахме стадо делфини от Калиакра,беше вълшебно!!!Макси ги помни,даже наскоро разказваше на баба си,че ги сънувал..Освен да го пратя при чичо му,племенницата много го гледа и се грижи за него,все пак е почти на 10.Ама ще ми е мъчно за него!Открих,че детето запълва времето ми,и като го няма,аз просто нямам какво да правя!!!

# 16
  • Мнения: 1 715
Добре дошла,Тауа!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

И ние най-после направихме първата баня. Не мога да го изкарам от водата. А на мен ми се видя студена и не се изкъпах, не намокрих и бебка. Ето малко снимки:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=187606&view=1&photo=105

# 18
  • into the blue
  • Мнения: 771
Здравейте   bouquet!Отскоро съм във форума,но и аз имам момиченце Габи-03.11.2002г,така че ако може да  да се запишем при вас Hug

# 19
  • Мнения: 1 715
lina6.3 направо ви завиждам за морето.Ние още нищо не сме организирали,но се надявам да не го пропуснем тази година.
Мара Пепеляшка   Добре сте дошли при нас.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

Добре дошли на Мара Пепеляшка и Габи!

valq 78 хич не ни завиждай, щото както сме до морето, така и почти не ходим на плаж. Миналата година стъпах там точно 2 пъти. Е и оправдание си имах все пак - бебка беше съвсем бебка. Ама ще видим тази година колко пъти ще отидем.

Последна редакция: сб, 21 юни 2008, 23:56 от lina6.3

# 21
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Честита рожба на мама вес77   bouquet Пожелавам и много усмивки с малкия бебок Simple Smile

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Честита рожба на мама вес77     ylinfant

Добре дошли на Мара Пепеляшка  и Габи!

# 23
  • Мнения: 352
Мама ves77 честито рожба - да ти е здраво и весело момчето!!!

На всички настроени за лятна ваканция - пожелавам весело лято!!!

# 24
  • Мнения: 1 134
Мама ves77, честито щастие! Много здраве и радост на цялото семейство желая!

И аз желая весело и най - вече прохладно лято, особено на тези, които като нас ще са в София почти през цялото време.   ooooh!

# 25
  • into the blue
  • Мнения: 771
   bouquetблагодаря на всички за топлото посрещане!Хайде похвалете се,къде ще ходите на почивка?Аз благородно ще завиждам,тази година ще пропусна,защото си имам малко бебче,мъжът ми вероятно ще заведе малката за няколко дни на море,но още нищо не сме решили.

# 26
  • Мнения: 413
И ние тази година ще пропуснем морето,но пък мисля да ходим на басейн  Peace
Споделете опит чиста ли е водата в басейните ,ако сте водили децата -имали ли са някакви кожни проблеми? Дебора ми е с чувствителна кожа и незнам страх ме е да не пипне нищо от там,пък децата с които играе вече се хвалят че ходят на басейн. newsm78
А иначе благородно завиждам на тези ,които ще имат възможност да отскочат до моренцето.
  grinning039

# 27
  • Мнения: 1 092
Да се отчета и аз в новата тема.
Момчетата са вече на гости на баба и дядо на село,чувстват се прекрасно, по цял ден игри на воля.
Чакат с нетърпение да ходят на море, което ще стане другия месец.
На басейни не ги водя, не съм голям привърженик,кой знае какви неща има във водата, страх ме е малко. newsm78

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ЮНСКИ ДЕЧИЦА!

ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ НИ ПОПЪЛНЕНИЯ  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 134
Аз изпитвам погнуса от басейни. Знам, че ги обработват и все, но въпреки това... Пълня един басейн на терасата и пада луда игра в него. Засега толкоз. Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 4 867
Моите момичета вече се върнаха от море. Габриела е разпънала панаира в двора и непрекъснато прескачаме кукли и колички. Предстоят й още няколко пътувания, но в следващия месец ще си бъде у дома. Мислех си да ходим двете с нея на басейн, но не от типа "градски плаж", а закрит басейн за плуване. Не знам дали ще се наканим обаче.

Общи условия

Активация на акаунт